lekarz Yevhen Kovalchuklekarz Yevhen Kovalchuk - zdjęcie profilowe

- kwalifikacje przedszczepienne dzieci i dorosłych
- bilanse zdrowia
- konsultacje internistyczne
- konsultacje pediatryczne

Rzadko kiedy zdarza mi się ocenić kogoś tak jednoznacznie negatywnie, w tym jednak przypadku nie udało mi się tego uniknąć. Wizyta domowa doktora Kovalchuka była w moim przypadku bezsprzecznie najgorszą do tej pory. Moim zdaniem jest to lekarz nieprofesjonalny i źle przygotowany do zawodu, a do tego nieprzyjazny i pogardliwy. Badanie w wykonaniu tego pana było niedokładne, diagnoza - nietrafiona, a zalecone leczenie - nieskuteczne. Niewiele zabrakło, żebym w zasadzie w ogóle nie dowiedział się, w jaki sposób mam przyjmować przypisane leki. Dodałbym jeszcze, że doktor ten w zasadzie całkowicie zignorował niektóre uwagi i odniósł się jedynie do części moich ówczesnych problemów zdrowotnych. Podsumowując, zdecydowanie odradzam korzystanie z jakichkolwiek usług oferowanych przez tego lekarza.

Byłam 30listopada z wizytą prywatną u tego pana w Cmp. Piaseczno. Bez obycia brak wiedzy w prostych banalnych zapytaniach iaroganckie buforowate odpowiedzi typu/nie jestem. Panem. Bogiem żebym o tym wiedział. Ja za to zapłaciłam odpowiedziałam! By udzielił podstawowej informacji medycznej! Burknął, lukę w wiedzy zinterpretował by nie przeszkadzać i Panią wyproszę! No deficyt kultury osobistej i brak empatii rzutują na wizerunku. Brak umiejętności w komunikacji w relacjach z pacjentem, braki w wiedzy w tym temacie i rażący poziom kultury osobistej pozbawiają go statusu wykonywania tego zawodu. Panie Kovalchuk obiecałam że ...

Byłam 30listopada z wizytą prywatną u tego pana w
Panie Kovalchuk obiecałam że dokonam wpisu na temat Pana zachowania.
Pozdrawiam pacjentka.

Nie polecam !!!!! To jakis burak a nie lekarz. Poszlam prywatnie do tego pana z chorobą, zatkane zatoki, ból płuc, kaszel, katar itp. Przez całą wizyte mówił jaka to ja jestem GRUBA. I szukal mi jakiegos dietetyka. Ja chyba wiem jak wygladam. Jeseli chciałabym sie odchudzac to poszlabym do dietetyka a nie do internisty !!! Na koniec napisal mi na kartce syrop i psikacz do gardła. Żal !!!

Jestem bardzo niezadowolona z wizyty. Lekarz nie potrafił wytłumaczyć ani chorobę, ani w jaki sposób leczyć się, do tego zachowywał raczej chamsko i pogardliwie. Nie polecam.

NIE POLECAM! Byłam u Pana z podwyższonym poziomem bilirubiny. Kiedy przyszłam z wynikami badań, nie potrafił ich zinterpretować, więc szukał rozwiązania w internecie w telefonie! Zlecił m. in. badanie na HBs (WZW typu B). Badanie wykazało brak obecności wirusa oraz obecność przeciwciał (ilość wskazująca na otrzymanie szczepionki w dzieciństwie). Mimo to, że jestem całkowicie zdrowa, Pan Kovalchuk powiedział mi, że wychodzi na to, że jestem nosicielem WZW typu B! Kiedy zapytałam co to oznacza i co mam robić, powiedział że 'nie wytłumaczy mi w 5 minut, to przecież jasne, wzw to wzw... można z tym żyć' Potraktował mnie z góry, był nieprzyjemny. Wypisał mi skierowanie do poradni chorób zakaźnych, gdzie dowiedziałam się, że to wszystko nieprawda. Niestety kosztowało mnie to ogromną ilość nerwów przez kilka dni.

Bardzo dobry lekarz uratował mi życie zaczęłam normalnie funkcjonowac bole znikneły dziękuję Panie doktorze!!!!

Żenada. Stwierdził u dziecka 4,5 lat zapalenie płuc, po moim pytaniu czy nie będzie djagnozy potwierdzał RTG otrzymałam odpowiedź, że NIE bo przecież on nie jest głuchy. Antybiotyk rozpisany bez warzenia dziecka mimo, iż powiedziałam, ze nie wiem dokładnie poniewaz dawno syna nie warzyłam ale moze tak 16-17 kg - i to wystarczyło. Dodatkowo podsunięto mi karteczkę z tematem - duszności u dzieci żeby sobie poczytać w internecie. Zapalenia płuc nie było! NIE POLECAM

NIE POLECAM

Nie wytłumaczył, nie wzbudził zaufania i nie był uprzejmy. Od razu zapowiedział, że ma tylko 3 minuty dla mnie. A 1,5 minuty na wydrukowanie badan które miał w systemie na komputerze. Nigdy więcej. Nie mam do niego grama zaufania.

Bardzo NIE polecam. Lekarz nawet nie zajrzaj do karty. Wizyta wyglądała tak jakby pacjent sam miał sobie wystawić diagnozę i marnował czas lekarza przychodząc na wizytę.