lek. med. Yuriy Ksenyuk

Neurochirurg

Absolwent Uniwersytetu Medycznego we Lwowie. Specjalista neurochirurg, obecnie w trakcje specjalizacji w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Współpracuje z ośrodkami neurochirurgicznymi jak i ortopedycznymi.

Zainteresowania to współczesne małoinwazyjne, endoskopowe i punkcyjne metody leczenia patologii kręgosłupa, stentoplastyka i cementoplastyka.

Uczestnik licznych krajowych i zagranicznych kursów i kongresów dotyczących tematyki chirurgii kręgosłupa, takich jak AO Spi...

Nie polecam! Nic nie tłumaczy, źle traktuje pacjenta, denerwuje się jak ktoś zadaje pytania. Dla mnie jakiś dramat, lekarz nie ma podstawowego szacunku dla pacjenta!!!

Nie polecam!
Nic nie tłumaczy, źle traktuje pacjenta, denerwuje się jak ktoś zadaje pytania.
Dla mnie jakiś dramat, lekarz nie ma podstawowego szacunku dla pacjenta!!!

Miałam liczne złamania kręgosłupa .Bardzo długo cierpiałam .Trafiłam do wspaniałego neurochirurga doktora Kseniuka . W styczniu byłam operowana przez Pana doktora. Pełen profesjonalizm , kompetencja i życzliwość dla pacjenta. Gdyby nie Jego wspaniałe, sprawne dłonie być może dzisiaj siedziałbym na wózku inwalidzkim. Bardzo dziękuję Maria z Warszawy

Pełen profesjonalizm , kompetencja i życzliwość dla pacjenta.

Maria z Warszawy

Pan dr Kseniuk jest lekarzem, który przeprowadził u mnie operację kręgosłupa. Jego szczególne, troskliwe podejście do pacjenta jest czymś wyjątkowym w dzisiejszych czasach. To właśnie to podejście, oprócz fachowości jest czymś co pozwala uwierzyć, że są jeszcze lekarze z powołania i że Przysięga Hipokratesa nie jest tylko pustą formułką. Serdecznie dziękuję !!! Dr Kseniuk, to lekarz Bardzo szczegółowy, wszystko dokładnie tłumaczy. Pacjent jest dla niego najważniejszy. Takich lekarzy nam trzeba. Człowiek o wielkim sercu, po prostu Specjalista w swoim fachu!

Serdecznie dziękuję !!!

Świetny specjalista!Sprawdziłem na własnym kręgosłupie :)) Miałem wielki problem,uszkodzenie kręgosłupa(złamanie). Dzięki umiejętnościom Pana Yurija Kseniuka,po zabiegu jestem jak nowy! Prosto fantastyka!!! Wszyscy znajomi do dzisiaj są w szoku, iż ja , ze złamanym kręgiem,na drugi dzień po operacji już wstałem. Po upływie trzydziestu dni jest ze zdrowiem tak, jak bym w ogóle nie miałem żadnych uszkodzeń. Jeżeli macie Państwo problem i możliwość trafić w ręce Pana Yurija Ksenyuka - jesteście w dobrych rękach,wasz problem zdrowotny będzie rozwiązany.

Prosto fantastyka!!!