lek. med. Yuriy Ksenyuk

Neurochirurg

Absolwent Uniwersytetu Medycznego we Lwowie. Specjalista neurochirurg, obecnie w trakcje specjalizacji w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Współpracuje z ośrodkami neurochirurgicznymi jak i ortopedycznymi.

Zainteresowania to współczesne małoinwazyjne, endoskopowe i punkcyjne metody leczenia patologii kręgosłupa, stentoplastyka i cementoplastyka.

Uczestnik licznych krajowych i zagranicznych kursów i kongresów dotyczących tematyki chirurgii kręgosłupa, takich jak AO Spi...

Pan dr Kseniuk jest lekarzem, który przeprowadził u mnie operację kręgosłupa. Jego szczególne, troskliwe podejście do pacjenta jest czymś wyjątkowym w dzisiejszych czasach. To właśnie to podejście, oprócz fachowości jest czymś co pozwala uwierzyć, że są jeszcze lekarze z powołania i że Przysięga Hipokratesa nie jest tylko pustą formułką. Serdecznie dziękuję !!! Dr Kseniuk, to lekarz Bardzo szczegółowy, wszystko dokładnie tłumaczy. Pacjent jest dla niego najważniejszy. Takich lekarzy nam trzeba. Człowiek o wielkim sercu, po prostu Specjalista w swoim fachu!

Serdecznie dziękuję !!!

Świetny specjalista!Sprawdziłem na własnym kręgosłupie :)) Miałem wielki problem,uszkodzenie kręgosłupa(złamanie). Dzięki umiejętnościom Pana Yurija Kseniuka,po zabiegu jestem jak nowy! Prosto fantastyka!!! Wszyscy znajomi do dzisiaj są w szoku, iż ja , ze złamanym kręgiem,na drugi dzień po operacji już wstałem. Po upływie trzydziestu dni jest ze zdrowiem tak, jak bym w ogóle nie miałem żadnych uszkodzeń. Jeżeli macie Państwo problem i możliwość trafić w ręce Pana Yurija Ksenyuka - jesteście w dobrych rękach,wasz problem zdrowotny będzie rozwiązany.

Prosto fantastyka!!!