Zabiegi W Ramach Nfz

Wolny termin: 23 Sie o 11:00. Sprawdź inny.
Ortopeda Częstochowa lek. med. Tomasz Suchmiel

ORTHOmedyk
aleja Wolności 34
42-200 Częstochowa

Doktor Tomasz Suchmiel to przesympatyczny lekarz oddany pacjentom podejmujący trafne decyzje i wykonujący swoją pracę od początku do końca z pełnym zaangażowaniem.Operowałem kolano, które nadawało się tylko do endoprotezy. Doktor, zrobił wszystko aby je uratować. Nie mam endoprotezy, po 2 miesiącach wróciłem do pracy. Do Doktora przyjeżdżam aż z Wrocławia i choć śmieją się w Częstochowie że "wielkie miasto przyjeżdża do małego miasteczka" to mogę wszystkim powiedzieć że WARTO. Lekarz rehabilitant z Wrocławia kiedy zobaczył wypis ze szpitala i ile Doktor zrobił to powiedział mi, że ile lat już pracuje to nie widział jeszcze tak dobrze, tak wiele i tak dokładnie zrobionego zabiegu. I to świadczy o tym jakim lekarzem jest Doktor Tomasz Suchmiel.
Moja odpowiedź na pytanie Doktora jak tam kolano zawsze jest jedna "NIEBO A ZIEMIA" co oznacza było bardzo źle a jest cudownie.
Wszystkim polecam Doktora z całego serca, warto do Niego przyjeżdżać nawet z drugiego końca świata.

Opinia dodana przez: Urszula Janiszyn
Proktolog Kraków lek. med. Jerzy Wszołek

Cieszyńska 16

Pełen profesjonalizm, kompleksowa i wyczerpująca informacja, niesamowita kultura osobista i ogromna wiedza.. Indywidualne podejście do pacjenta i rzeczywiste pochylenie się nad problemem. Polecam!

Opinia dodana przez: Alicja

Surowieckiego 8

Ja niestety nie mam tak pochlebnego zdania o Panu doktorze, jak przedmówcy. Trafiłam do niego ponad 2 lata temu będąc w w 8 miesiącu ciąży, na ocenę stanu siatkówek. Po wydawałoby się dość dokładnym badaniu Pan doktor zdiagnozował u mnie AMD i nie oszczędził mi szczegółów i konsekwencji tej choroby mimo, że byłam w ciąży i wiadomość ta był dla mnie ciężkim szokiem. Zaznaczam, że nie było to moje pierwsze badanie siatkówek, nigdy wcześniej nic niepokojącego się nie działo. Oczywiście Pan doktor zalecił kolejne badania - odpłatne.
Postanowiłam skonsultować tą diagnozę z innym lekarzem i, ze względu na mój stan, w trybie pilnym zostałam przyjęta w poradni siatkówki w szpitalu Orłowskiego. Tam nawet bez specjalistycznych badań wykluczyli tę diagnozę. Zawdzięczam jednak Panu doktorowi permanentny stres gdyż przez kolejny rok zastanawiałam kto się pomylił Pan doktor czy może jednak lekarz w Szpitalu Orłowskim... Ostatecznie moje wątpliwości rozwiała wspaniała Pani okulistka z poradni siatkówkowej w szpitalu na Stępińskiej. Teraz wiem, że na pewno mam zdrowe oczy a moje siatkówki są w porządku.
Co do zachowania Pana doktora nie mam zastrzeżeń , był uprzejmy i dokładnie opisał " schorzenia" aż zbyt dokładnie...
Mam nadzieję, Że Pan doktor miał zły dzień a moja historia jest incydentalna, jednak ja na pewno do niego więcej nie pójdę.

Okulista Warszawa lekarz Marek Czubak

Ośrodek Mikrochirurgii Oka Mega-Lens
Polna 30

Trafiłem do Dr. Czubaka przez przypadek. Mogę potwierdzić to co piszą inni, że ma "złotą" rękę.
Mój zabieg odbył się bez najmniejszego problemu. Zdecydowałem się na droższą soczewkę wieloogniskową. Efekt jest niesamowity. Wzrok mam skorygowany do zera.
Operację przeszedłem w lutym 2010. Stosowałem się przez pierwsze miesiące do ogólnych zaleceń aby nie dźwigać, nie schylać się itd. Odbyło się bez jakichkolwiek komplikacji.
Dr. Czubak jest bardzo konkretnym człowiekiem i nie ...

Dr. Czubak jest bardzo konkretnym człowiekiem i nie lubi "gadać" bez zbędnej potrzeby. Stąd czasami może pozostawać pewien niedosyt jeżeli chodzi o poświęcenie czasu pacjentowi czy o tłumaczenie tego co było zrobione.
W moim przypadku odpowiedział na wszystkie pytania i poświęcił mi tyle czasu ile tego oczekiwałem.
Najbardziej spodobał mi się skrócony opis zabiegu, który dosadnie oddaje to co było robione: "Robimy dziurkę, wkładamy narzędzie, mielimy soczewkę, wysysamy i zastępujemy nową." Krócej nie da się tego ująć. :)
Dla tych, którzy się wahają czy pójść na ten zabig a chcieliby porozmawiać z osobą, która już go przeszła, podaję mój adres mailowy dariusz.walisiak@onet.pl. Później możliwy jest również kontakt telefoniczny.

Cieszyńska 16

Pani Doktor jest bardzo sympatyczna, podczas wizyty interesuje sie pacjentem, celnie stawia diagnozy.

Surowieckiego 8

Dno i metr mułu, badanie zrobione na odpie*dol.
Wiekszosc wizyty namawial mnie na wsczepienie soczewi do oka oczywiscie w ich firmie...
Poszedlem tam, bo myslalem, ze jak pojde do jakiegos innego lekarza to moze cos mi nowego powie (do tej pory chodzilem do vision express - przy okazji jak zakupy robilem).
Za wizyte zaplacilem 120 zl (w vision sa po 100zl)!
Nigdy wiecej megalens!

Dno i metr mułu, badanie zrobione na odpie*dol.
Za wizyte zaplacilem 120 zl (w vision sa po 100zl)!
Nigdy wiecej megalens!

Opinia dodana przez: marek
Okulista Warszawa lekarz Izabella Wójcicka-Balińska

Surowieckiego 8

Bardzo nieuprzejmy okulista. To była niemiła wizyta. Nie otrzymałem informacji po które zwróciłem się do lekarza i musiałem zaraz po tej wizycie pójść do innego.
Pacjent

Pacjent

Opinia dodana przez: Grzegorz
Okulista Warszawa lekarz Karina Broniek-Kowalik

Cieszyńska 16

Wolny termin: 28 Sie o 08:00. Sprawdź inny.

Surowieckiego 8

Niedość,że przystojny to jeszcze, bardzo miły i sympatyczny, prócz tego konsekwentny i godny zaufania. Leczy moją córkę od 13 lat. Z dobrym efektem. Polecam z całego serca.