Zaburzenia Miesiaczkowania

Ginekolog położnik, Ginekolog

NZOZ Mediks Sp. z o.o.
ul. Mireckiego 10
26-610 Radom

Wreszcie trafiłam na wspaniałego lekarza kompetencja, fachowość,rzeczowość i podejście do pacjenta zasługuje na miano wspaniałego lekarza również za otwartość.
Polecam

Polecam

Wolny termin: 19 Lip o 14:20. Sprawdź inny.
Ginekolog położnik Kraków lek. med. Anna Horbaczewska

lek. med. Anna Horbaczewska

Ginekolog położnik, Ginekolog

31-559 Grzegórzki, Kraków

Do Pani Ani trafiłam z torbielą na jajniku. Gdy zrobiłam badania u pierwszego lepszego lekarza - byłam przerażona wynikiem. Stwierdziłam, że muszę pójść do specjalisty z prawdziwego zdarzenia bo po prostu umierałam ze strachu. Dzisiaj jestem nie tylko zdrowa, ale także urodziłam zdrowe i piękne dziecko.

Opinia dodana przez: Katarzyna
Wolny termin: 19 Lip o 14:20. Sprawdź inny.
Ginekolog położnik Kraków lekarz Paweł Orłowski

lekarz Paweł Orłowski

31-559 Grzegórzki, Kraków

Wolny termin: 19 Lip o 16:20. Sprawdź inny.
Ginekolog położnik Kraków lek. med. Estera Kłosowicz

lek. med. Estera Kłosowicz

31-559 Grzegórzki, Kraków

Zespół policystycznych jajników - kiedy to usłyszałam zamarłam. Zawsze byłam zdrowa. Ciężko było nawet zarazić mnie przeziębieniem, a tu nagle takie coś. Poszłam na wizytę do doktor Estery. Ona już po chwili wyczuła mój nastrój i wiedziała jak do mnie podejść. W połowie wizyty byłam już uspokojona, a dzisiaj w trakcie leczenia czuję się nie tylko dobrze, ale także czuję, że opiekuje się mną ktoś komu zwyczajnie mogę zaufać.

Opinia dodana przez: Katarzyna
Wolny termin: 20 Lip o 08:00. Sprawdź inny.
Ginekolog położnik Wrocław lek. med. Czesław Ciaputa

Coramed Centrum Medyczne
ul. Karola Olszewskiego 58
51-644 Wrocław

Wolny termin: 20 Lip o 15:00. Sprawdź inny.
Ginekolog położnik Kraków lek. med. Iwona Gawron

lek. med. Iwona Gawron

31-559 Grzegórzki, Kraków

Przy porodzie potrafi wykazać się prawdziwym opanowaniem, dodaje otuchy i sprawia, że kobieta w tym ciężkim momencie czuje się po prostu bezpiecznie. Miałam ciążę zagrożoną i umierałam ze strachu. Wtedy przyszła Pani Iwona i wszystko się zmieniło. Urodziłam piękne i zdrowe dziecko.

Opinia dodana przez: Katarzyna
Wolny termin: 20 Lip o 15:20. Sprawdź inny.
Internista Kraków dr n. med. Grzegorz Sokołowski

31-559 Grzegórzki, Kraków

Do Doktora trafiłam przez żylaki, które męczyły moje łydki. Lekarz stwierdził, że najlepsza będzie laseroterapia i faktycznie miał rację. Dzisiaj nie tylko nie bolą mnie nogi, ale także wyglądają one dużo dużo lepiej.

Opinia dodana przez: daria
Wolny termin: 20 Lip o 15:30. Sprawdź inny.
Ginekolog położnik Kraków lekarz Anna Kij

lekarz Anna Kij

31-559 Grzegórzki, Kraków

Od wielu lat męczyłam się z zaburzeniami miesiączkowania. Bardzo ciężko żyło mi się nie wiedząc nigdy kiedy pojawi się miesiączka oraz jak długa i obfita będzie. Doktor jako pierwsza zastosowała odpowiednią terapię hormonalną. Do tej pory nikomu sie to nie udało.

Opinia dodana przez: daria
Wolny termin: 23 Lip o 14:00. Sprawdź inny.
Ginekolog położnik Warszawa lek. med. Leszek Huzior

lek. med. Leszek Huzior

Ginekolog położnik, Ginekolog estetyczny

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Doktor Huzior to najlepszy lekarz, jakiego do tej pory poznałam. Przyjmuje w mojej przychodni, jest zawsze życzliwy, pomocny, ceni pacjentkę, wizyta jest zawsze komfortowa ze względu na jego kompetencję, fachowość i spokój. Wysłuchuje do końca i nigdy nie zostawia bez pomocy. Niestety przyjdzie mu zapłacić wysoką cenę za przyjmowanie pacjentek ponad dzienną normę, gdyż albo jakaś hiena wytoczyła skargę na Pana doktora, albo sam nfz ma problem, że istnieją jeszcze lekarze o wielkim sercu, którzy nie odsyłają z kwitkiem, bo jakiś tam limit się skończył!
Zmobilizujmy siły, bo nasz wspaniały lekarz ma duże kłopoty, grożą mu jakieś zidiociałe kary za to, że przyjmuje więcej pacjentek, niż inni, za to, że poświęca własny czas i siedzi po godzinach dla innych, za to, że nie dostaje za to złotówki więcej! Wstyd! Proszę innych o interwencję w tej sprawie. Wiele razy pomagał nam, bo potrzebne było dodatkowe badanie, recepta, usg, bo świat nam się walił i zawsze nam pomagał. Teraz kolej na nas, pomóżmy Mu, bo jak nikt iny na to zasługuje! Beata

Opinia dodana przez: Beata
Wolny termin: 25 Lip o 15:20. Sprawdź inny.
Ginekolog położnik Kraków lek. med. Andrzej Kałamacki

lek. med. Andrzej Kałamacki

31-559 Grzegórzki, Kraków

Z czystym sumieniem polecam Pana Doktora. Trafiłam do niego w 9 tyg. z ogromnymi bólami. Pan doktor akurat był na Dyżurze. Gdyby nie jego natychmiastowa reakcja i profesjonalne podejscie najprawdopodobniej by mnie tu nie było. Nie dość że uratował moje życie to jeszcze ocalał jajowód!!! Ponieważ jak sie okazało moja Cięża była ektopowa. Pomimo prowadzenia mojej osoby przez poprzedniego lekarza i trzykrotnym usg oraz objawach(krwawieniach)które powinny zaniepokoić lekarza MOJ PAN DOKTOR - POŻAL SIĘ PANIE BOŻE!!! Nic sobie z tego nie robił i chyba czekał aż się wykończę...
W każdym bądź razie GORĄCO POLECAM PANA DOKTORA!!!! Ja osobiście od tamtego momentu jestem jego stałą pacjentką i na pewno tego nie zmienię. Pozdrawiam

Opinia dodana przez: Ewa