Zaburzenia Miesiaczkowania

Internista Kraków dr n. med. Grzegorz Sokołowski

31-559 Grzegórzki, Kraków

Do Doktora trafiłam przez żylaki, które męczyły moje łydki. Lekarz stwierdził, że najlepsza będzie laseroterapia i faktycznie miał rację. Dzisiaj nie tylko nie bolą mnie nogi, ale także wyglądają one dużo dużo lepiej.
USG ginekologiczne Warszawa dr n. med. Krzysztof Kucharski

dr n. med. Krzysztof Kucharski

USG ginekologiczne, Ginekolog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 150

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

Najlepszy lekarz ginekolog -położnik jakiego znam. Przesympatyczny z doskonałym podejściem do pacjentów. Dzięki niemu mam dwoje przecudownych dzieci - a podobno wg innych lekarzy miałam małe szanse na to żeby być mamą. Prowadził obie moje ciąże. Wizyta u Dr Kucharskiego to sama przyjemność. Szczerze polecam każdej kobiecie, która jest pełna obaw co do swoich wizyt u ginekologa.
Opinia dodana przez: monab1
Ginekolog położnik Radom lek. med. Ewa Gołasa

lek. med. Ewa Gołasa

Ginekolog położnik, Ginekolog

NZOZ Mediks Sp. z o.o.
ul. Mireckiego 10
26-610 Radom

Wreszcie trafiłam na wspaniałego lekarza kompetencja, fachowość,rzeczowość i podejście do pacjenta zasługuje na miano wspaniałego lekarza również za otwartość.
Polecam

Przychodnia "Nad Wisłą"
ul. Pielęgniarska 13
Bydgoszcz

Bardzo dobry lekarz wykrywa szybko i pomaga skutecznie jeżeli chodzi o choroby , prowadziłam u niego ciąże lekarz na 6+ dokładny wszystkie badania porobione kiedy coś się nie zgadza od razu reaguje polecam
Opinia dodana przez: sara
Ginekolog estetyczny Kraków lek. med. Iwona Gawron

lek. med. Iwona Gawron

Ginekolog estetyczny, Ginekolog onkolog

31-559 Grzegórzki, Kraków

Przy porodzie potrafi wykazać się prawdziwym opanowaniem, dodaje otuchy i sprawia, że kobieta w tym ciężkim momencie czuje się po prostu bezpiecznie. Miałam ciążę zagrożoną i umierałam ze strachu. Wtedy przyszła Pani Iwona i wszystko się zmieniło. Urodziłam piękne i zdrowe dziecko.
Ginekolog onkolog Kraków lekarz Anna Kij

lekarz Anna Kij

31-559 Grzegórzki, Kraków

Od wielu lat męczyłam się z zaburzeniami miesiączkowania. Bardzo ciężko żyło mi się nie wiedząc nigdy kiedy pojawi się miesiączka oraz jak długa i obfita będzie. Doktor jako pierwsza zastosowała odpowiednią terapię hormonalną. Do tej pory nikomu sie to nie udało.
Ginekolog estetyczny Kraków lek. med. Andrzej Kałamacki

lek. med. Andrzej Kałamacki

Ginekolog estetyczny, Ginekolog onkolog

31-559 Grzegórzki, Kraków

Z czystym sumieniem polecam Pana Doktora. Trafiłam do niego w 9 tyg. z ogromnymi bólami. Pan doktor akurat był na Dyżurze. Gdyby nie jego natychmiastowa reakcja i profesjonalne podejscie najprawdopodobniej by mnie tu nie było. Nie dość że uratował moje życie to jeszcze ocalał jajowód!!! Ponieważ jak sie okazało moja Cięża była ektopowa. Pomimo prowadzenia mojej osoby przez poprzedniego lekarza i trzykrotnym usg oraz objawach(krwawieniach)które powinny zaniepokoić lekarza MOJ PAN ...
Opinia dodana przez: Ewa
Ginekolog położnik Kraków lek. med. Anna Horbaczewska

lek. med. Anna Horbaczewska

Ginekolog położnik, Ginekolog

31-559 Grzegórzki, Kraków

Do Pani Ani trafiłam z torbielą na jajniku. Gdy zrobiłam badania u pierwszego lepszego lekarza - byłam przerażona wynikiem. Stwierdziłam, że muszę pójść do specjalisty z prawdziwego zdarzenia bo po prostu umierałam ze strachu. Dzisiaj jestem nie tylko zdrowa, ale także urodziłam zdrowe i piękne dziecko.
Ginekolog onkolog Kraków lek. med. Estera Kłosowicz

lek. med. Estera Kłosowicz

31-559 Grzegórzki, Kraków

Zespół policystycznych jajników - kiedy to usłyszałam zamarłam. Zawsze byłam zdrowa. Ciężko było nawet zarazić mnie przeziębieniem, a tu nagle takie coś. Poszłam na wizytę do doktor Estery. Ona już po chwili wyczuła mój nastrój i wiedziała jak do mnie podejść. W połowie wizyty byłam już uspokojona, a dzisiaj w trakcie leczenia czuję się nie tylko dobrze, ale także czuję, że opiekuje się mną ktoś komu zwyczajnie mogę zaufać.
Ginekolog onkolog Kraków lek. med. Magdalena Lisak - Wilk

lek. med. Magdalena Lisak - Wilk

wizyta już od 60

31-559 Grzegórzki, Kraków

Doktor! Najpierw: dziękuję :) A teraz opis historii: Moja diagnoza to była endometrioza. Przez nią nie tylko czułam się źle, ale także nie mogłam zajść w wymarzoną ciążę. Doktor przeprowadziła zabieg laparoskopowy. Sprawdzała także drożność moich jajników. Dzisiaj nie tylko nie cierpię, ale także jestem w ciąży.