Zaburzenia Nastroju

Żegańska 21/23

Psychiatra Warszawa dr n. med. Maciej Kopera

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO
Sienna 72

Wspaniały lekarz. Dobry, empatyczny i miły. Pomógł mi ogromnie (miałam straszna depresję). Dzięki temu że mi pomógł to też i mojej rodzinie. Dziękuję i będę zawsze wdzięczna.

Opinia dodana przez: Joanna

Lek.Daria Błaszkiewicz Specjalista Neurolog
Michała Drzymały 55
41-407 Imielin

Pani doktor jest wzorem lekarza. Zachowuje się jak zwykły człowiek i rozumie problemy zwykłego człowieka. Nie jest nadęta i nie chodzi z głowa zadartą do góry jak niektórzy. Traktuje ludzi bardzo dobrze, po ludzku no i potrafi słuchać. To jest lekarz z powołania. Tacy lekarze powinni być podawani jako przykład dla młodych medyków. Polecam panią Doktor przez duże D.

Opinia dodana przez: Zadowolony
Psychiatra Warszawa lek. med. Andrzej Wakarow

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO
Sienna 72

Ogromna wiedza, przekazan jano i przejrzyście pacjentowi. No i skuteczność też ok-polecam!!!!!!!!!!!

Wizyty domowe Gliwice lekarz Łukasz Kilarski

Przychodnia "Medicus" Przemysław Wilczewski
Joachima Lelewela 1/1
44-100 Gliwice

Wolny termin: 26 Cze o 13:00. Sprawdź inny.
Psychoterapeuta Katowice mgr Katarzyna Buczyńska

KATOWICKIE CENTRUM PSYCHOLOGICZNE SALVATE
ul. Wojewódzka 26a/3
40-008 Katowice

Wolny termin: 27 Cze o 14:00. Sprawdź inny.
Psychiatra Warszawa lek. med. Justyna Perucka-Palomino

Centrum Zdrowia Psychicznego
Al. Wilanowska 43a

Lekarz profesjonalista, subtelny człowiek. Wielkie dzięki za skuteczną terapię oraz uwagi na temat roli sportu w leczeniu depresji - 100% powrót do formy z przed.

Opinia dodana przez: Michał
Wolny termin: 28 Cze o 14:00. Sprawdź inny.
Psychoterapeuta Katowice mgr Karina Bakonyi

40-008 Katowice

Terapeuta Warszawa lekarz Jarosław Lenartowicz

lekarz Jarosław Lenartowicz

Terapeuta, Seksuolog

PRZYCHODNIA LEKARZY SPECJALISTÓW "Bariamed"
Aleje Jerozolimskie 11/19 lok. 32 parter, 00-508
Śródmieście, Warszawa

Potwierdzam i polecam. Prawdopodobnie najlepszy lekarz łączący w sobie ogromną wiedzę i doświadczenie, sympatyczny sposób bycia i względną punktualność. Największym atutem Doktora jest prawdomówność i skuteczność oraz to, że można uzyskać poradę z dwóch dziedzin, co się łączą ze sobą. Jesteśmy zadowoleni z wizyt. Nasz związek jest lepszy we wszystkich sferach. R. L.

Opinia dodana przez: Roman
Fizjoterapeuta Gdańsk  Bogna  Listewnik

Gabinet Rehablilitacji
Sienkiewicza 9/2
80-309 Wrzeszcz, Gdańsk

najwspanialsza fizjoterapeutka-pelen profesjonalizm, boli bo ma bolec i musi,,,ale ile pozniej ulgi,,,

Opinia dodana przez: artur