Zaburzenia Nerwicowe

Wolny termin: 27 Cze o 09:00. Sprawdź inny.
Psychoterapeuta Kraków dr n. hum. Jerzy Korzewski

dr n. hum. Jerzy Korzewski

Psychoterapeuta, Psycholog kliniczny

Gabinet psychologiczno-psychoterapeutyczny "Klucz do wnętrza" Jerzy Korzewski
ul. Wrzesińska 10

Wolny termin: 25 Cze o 09:00. Sprawdź inny.

lek. med. Irena Nowak

Psychoterapeuta, Psycholog

Ośrodek Terapii i Rozwoju Osobistego „Złoty Most”
ul. Emaus 4/1

Mialam okazje korzystac z terapii pgrupowej. W przeszlosci pracowalam juz z innymi osobami prowadzacymi taki rodzaj spotkan i bylo bez porownania lepiej niz u pani N. Pani Irena, choc jest osoba na pierwszy rzut oka milaa w odbiorze, to jednak z prowadzeniem takiej terapii nie radzi sobie niestety kompletnie. Naprawde sa ludzie ktorzy sie na tym znaja i nie sciagaja ludzi potrzebujacych fachowej pomocy liczac tylko na latwe nabicie kasy.
Przestrzegam tez przed wyczynami goscinnego jogina z Indii (nazywa sie bodajrze Guru Raiesh), to juz istny smiech na sali. Lepiej znalezc kogos porzadnego w Polsce.

Opinia dodana przez: mokztp mokztp
Wolny termin: 26 Cze o 13:00. Sprawdź inny.
Psychoterapeuta Katowice mgr Katarzyna Buczyńska

40-008 Katowice

Wolny termin: 27 Cze o 12:00. Sprawdź inny.

mgr Patrycja Stajer

Nieprzyjemna, niemiła, nieuprzejma.
Pani nie ma ochoty na komunikację z pacjentem.
Narzuca nagrywanie wizyty, informuje, ale nie pyta o zgodę tylko mówi, że tak robi i już.
Siedzi całą wizytę bez cienia uśmiechu, robiąc miny.
Nie polecam.

Nieprzyjemna, niemiła, nieuprzejma.
Pani nie ma ochoty na komunikację z pacjentem.
Siedzi całą wizytę bez cienia uśmiechu, robiąc miny.
Nie polecam.
Nie rozumiem, jak kontakt z tego typu osobą miałby zadziałać terapeutycznie na kogokolwiek.

Wolny termin: 27 Cze o 17:00. Sprawdź inny.
Psychoterapeuta Warszawa mgr Julia Przedwojewska  Szymańska

NZOZ Centrum Terapii DIALOG
ul. Stryjeńskich 19 lok. 18U

Miałem kontakt z Panią Julią jakiś czas temu. Do tej pory Ją miło wspominam. Z tego krótkiego epizodu zapamiętałem Jej życzliwość i zaangażowanie.

Wolny termin: 28 Cze o 14:00. Sprawdź inny.
Psychoterapeuta Katowice mgr Karina Bakonyi

mgr Karina Bakonyi

Psycholog dziecięcy Otrębusy mgr Joanna Kąkol

mgr Joanna Kąkol

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Psycholog dziecięcy i młodziezowy Joanna Kąkol
Łosia 18e
05-805 Otrębusy

Pani Joanna już na pierwszym spotkaniu wzbudziła moje zaufanie. Daje bardzo duży komfort wypowiedzi. Angażuje się w problemy pacjenta.
Przyszłam do Pani Joanny z kilkoma problemami, ale pomogła mi poukładać je w głowie oraz się z nimi uporać.

Polecam wizyty u Pani Joanny. Jest to bardzo dobry specjalista.

Opinia dodana przez: Patrycja
Psychoterapeuta Wrocław mgr Renata Respondek

mgr Renata Respondek

Psychoterapeuta, Coach

Gabinet Psychologiczny Initum
ul. Joachima Lelewela 17/1a
Śródmieście, Wrocław

Polecam pracę z tą psycholog. Pomogła mi pozbyć się nieprzyjemnych objawów ciągłego napięcia i stresu. Dzięki pracy z nią odzyskałam spokój i panowanie nad swoim życiem. Nie wiem, co by się stało, gdybym nie podjęła tej pracy.

Opinia dodana przez: Justyna
Terapeuta Warszawa mgr Ilona Sas

mgr Ilona Sas

Terapeuta, Terapeuta

Centrum Terapii VillaMedic
Sarmacka 19 lok. 55
Wilanów, Warszawa

Jeśli ktoś mnie zapyta o dobrego psychologa to w 100% polecę właśnie tego specjalistę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Marta Widera-Kędryna

Gabinet Psychoterapii DIADA Marta Widera-Kędryna
40-087 Katowice, Sokolska 80 lok.4
Katowice

Szczerze polecam panią Martę jako terapeutę. Przynajmniej tą opinią mogę wyrazić swoją wdzięczność za pomoc i zmiany, które we mnie nastąpiły. Najważniejsze to takie,ze przestałam uciekać od problemów, przezwyciężyłam swoje lęki a przez to moje życie znacznie się zmieniło. To bardzo profesjonalna osoba.

Opinia dodana przez: Anna