Zaburzenia Nerwicowe

Psychoterapeuta, Psycholog kliniczny

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Gabinet psychologiczno-psychoterapeutyczny "Klucz do wnętrza" Jerzy Korzewski
ul. Wrzesińska 10

Do Doktorza Korzewskiego trafiłem (miałem 24 lata) w bardzo trudnej sytuacji psychicznej. Cierpiałem na bardzo mocne zaburzenia lękowe (lęk przed lękiem) i fobię społeczną co siłą rzeczy skutkowało odizolowaniem się od świata, ludzi i rezygnacją z aktywnego trybu życia. Żadne słowa nie oddadzą z jakim cierpieniem to zaburzenie się wiąże. Przeczytałem mnóstwo książek na temat samopomocy ale nie potrafiłem zmniejszyć chociaż trochę napięcia, które towarzyszyło mi 24 godziny na dobę. ...
Psychiatra Sosnowiec lek. med. Joanna Ficińska

OLK Poradnie Specjalistyczne w Sosnowcu, Poradnia Zdrowia Psychicznego
Piłsudskiego 9
41-200 Sosnowiec

Psychoterapeuta Warszawa mgr Julia Przedwojewska  Szymańska

NZOZ Centrum Terapii DIALOG
ul. Stryjeńskich 19 lok. 18U

Miałem kontakt z Panią Julią jakiś czas temu. Do tej pory Ją miło wspominam. Z tego krótkiego epizodu zapamiętałem Jej życzliwość i zaangażowanie.
Psychoterapeuta Wrocław mgr Renata Respondek

mgr Renata Respondek

Psychoterapeuta, Psycholog

wizyta już od 120

Gabinet Psychologiczny Initum
ul. Kwiska 5/7 p.426
Wrocław

Polecam pracę z tą psycholog. Pomogła mi pozbyć się nieprzyjemnych objawów ciągłego napięcia i stresu. Dzięki pracy z nią odzyskałam spokój i panowanie nad swoim życiem. Nie wiem, co by się stało, gdybym nie podjęła tej pracy.
Opinia dodana przez: Justyna
Pomoc psychologiczna Warszawa mgr Ilona Sas

mgr Ilona Sas

Pomoc psychologiczna, Terapeuta

wizyta już od 100

Centrum Terapii VillaMedic
Sarmacka 19 lok. 55
Wilanów, Warszawa

Już 3 m-ce terapia u p.Ilony pomaga mi opanować mój problem z nerwicą. Jestem bardzo wdzięczna za cierpliwość do mnie zwłaszcza kiedy ja już sama jestem sobą zmęczona. Dziękuję i mam nadzieję, że pani przezczyta mój wpis :-] Kasia
Psychoterapeuta Kraków mgr Milena Ryznar-Żak

mgr Milena Ryznar-Żak

Psychoterapeuta, Psycholog dziecięcy

wizyta już od 100

Bronowicki Gabinet Psychoterapii Dzieci i Młodzieży 1
ul. Na Błonie 13d
Bronowice Małe, Kraków

Z czystym sumieniem polecam. Pani Doktor jest bardzo miłą i cierpliwą osobą. Jestem zadowolona z konsultacji i porad dotyczących mojego dziecka. Psycholog umiejący słuchać i trafnie reagować na to co usłyszy. Uwagi Pani Doktor okazały się niezwykle trafne.
Opinia dodana przez: Katarzyna
Psychiatra Warszawa lekarz Anna Żebrowska

lekarz Anna Żebrowska

Psychiatra

wizyta już od 70

Centrum Zdrowia i Psychoterapii
Ul. Ogrodowa 8
00-896 Wola, Warszawa

Pani Doktor Anna Żebrowska w trudnym dla mnie momencie życia odegrała bardzo ważną rolę. Dzięki Jej profesjonalnemu, serdecznemu i "ludzkiemu" podejściu oswoiłam depresję. Przez wiele lat cierpiałam na powracające stany obniżonego nastroju, smutek i brak sensu życia. Dopiero Pani dok. Anna Żebrowska rozpoznała chorobę, otoczyła mnie swoją troską i zdecydowanym działaniem. Włączyła leki, ale co ważniejsze przekonała, że nie mam się czego wstydzić. Odpowiadała na moje mail'e, poświęcała swój czas, ...
Opinia dodana przez: Dorota
Pomoc psychologiczna Kraków mgr Paweł Bednarczyk

mgr Paweł Bednarczyk

Pomoc psychologiczna, Terapeuta

wizyta już od 80

Paweł Może Pomóc
ul. Szlak 8 A
Kraków

Godny polecenia specjalista. Widać że zna się na rzeczy i wie jak pomoc ludziom w trudnej sytuacji. Potrafi wysłuchać drugiego człowieka, znaleźć przyczynę rozterki i jej zaradzić a przy tym rozmowa z Panem Pawłem przebiega w bardzo przyjaznej i miłej atmosferze. Polegam gorąco!
Opinia dodana przez: Asia
Psychiatra Warszawa lek. med. Joanna Sadowska-Mazuryk

Centrum Zdrowia i Psychoterapii
Aleja Wilanowska 43a
02-765 Mokotów, Warszawa

Polecam terapię u Pani doktor. Mi pomogła stanąć na nogi. Miałam silne stany lekowe, które dzięki spotkaniom i wskazówkom od Pani doktor udało się zwalczyć.
Opinia dodana przez: Ewa
Neurolog Piaseczno lekarz Barbara Żydecka-Sieromska

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Jestem zaskoczona. Od dawna nie spotkałam tak życzliwej i wspaniałej kobiety do tego super specjalisty. Poświęca swój czas, wszystko dokładnie tłumaczy