Zaburzenia Pamieci

Neurolog Łódź dr n. med. Łukasz Jasek

Pro Salus Lekarze Kliniczni
Sanocka 17
Górna, Łódź

Dziś po raz pierwszy trafiłem do Pana dr Jaska. Od 15 lat leczę się na padaczkę która w ostatnim czasie nasiliła intensywność ataków (utraty przytomności i świadomości). Dr Jasek z wielką uwagą wysłuchał historii mojej chory po czym zadał mi wiele konkretnych pytań które pozwoliły mu na pełniejsze zrozumienie problemu. Zostałem poddany badaniu a później dokładnie poinformowany jakiego rodzaju jest padaczka która mnie dotknęła a także co zrobić aby była ...
Opinia dodana przez: Wojtek

wizyta już od 150

Przychodnia "Medicus" Przemysław Wilczewski
Joachima Lelewela 1/1
44-100 Gliwice

bardzo pomocny, miły i rzeczowy człowiek. Widać wiedzę, profesjonalizm lekarza i odpowiednie podejście nie tylko do problemu ale do człwoieka. Dziękuję Panie doktorze za pomoc

Lek.Daria Błaszkiewicz Specjalista Neurolog
Michała Drzymały 55
41-407 Imielin

Pani doktor jest wzorem lekarza. Zachowuje się jak zwykły człowiek i rozumie problemy zwykłego człowieka. Nie jest nadęta i nie chodzi z głowa zadartą do góry jak niektórzy. Traktuje ludzi bardzo dobrze, po ludzku no i potrafi słuchać. To jest lekarz z powołania. Tacy lekarze powinni być podawani jako przykład dla młodych medyków. Polecam panią Doktor przez duże D.
Opinia dodana przez: Zadowolony
Psychiatra Warszawa lek. med. Justyna Perucka-Palomino

Centrum Zdrowia Psychicznego
Al. Wilanowska 43a

Lekarz profesjonalista, subtelny człowiek. Wielkie dzięki za skuteczną terapię oraz uwagi na temat roli sportu w leczeniu depresji - 100% powrót do formy z przed.
Opinia dodana przez: Michał
Psychiatra Warszawa prof. dr hab. n. med. Agata Szulc

NZOZ Centrum Terapii DIALOG
ul. Stryjeńskich 19 lok. 18U

Lekarz godny polecenia trafne i szybkie diagnozy do tego duża kultura osobista a pasję profesjonalizm i doświadczenie słychać w każdym zdaniu.
Opinia dodana przez: Agnieszka P
Psycholog  mgr Magdalena Zięba

mgr Magdalena Zięba

Psycholog, Neuropsycholog

Zgłosiłam się do p.Magdaleny w trudnym dla mnie momencie. Mąż odszedł do innej, a ja zostałam zupełnie sama. Spotkania z panią psycholog pomogły mi stanąć na nogi.
Opinia dodana przez: Katarzyna
Psychiatra Warszawa dr Anna Nowak (Szkaradek)

dr Anna Nowak (Szkaradek)

Psychiatra

wizyta już od 70

NZOZ Centrum Terapii DIALOG
ul. Stryjeńskich 19 lok. 18U

Pani Ania jest cudownym człowiekiem a przede wszystkim cudownym oddanym lekarzem.
podchodzi do pacjenta ze zrozumienie i oddaniem.
Leczyła się u niej państwowo (jak jeszcze przyjmowała w przychodni przyszpitalnej, jak i teraz co jakiś czas chodzę prywatnie) polecam każdej osobie takiego lekarza a przede wszystkim wspaniałego człowieka niosącego pomoc.
karolina D
Neurolog Piaseczno lekarz Barbara Żydecka-Sieromska

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Jestem zaskoczona. Od dawna nie spotkałam tak życzliwej i wspaniałej kobiety do tego super specjalisty. Poświęca swój czas, wszystko dokładnie tłumaczy
Psychiatra Warszawa lek. med. Magdalena Pyrich-Pacholska

Gabinet Psychologiczno-Psychiatryczny Syntonia
Elektoralna 13/118

Byłam już jakiś czas temu i gorąco polecam Panią doktor. Pomogła mi z moją depresją zktórą nie mogłam sobie poradzić od dłuższego czasu. Ania