Zaburzenia Psychotyczne

dr n. med. Maciej Kopera

wizyta już od 140

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO
Sienna 72

Wspaniały lekarz. Dobry, empatyczny i miły. Pomógł mi ogromnie (miałam straszna depresję). Dzięki temu że mi pomógł to też i mojej rodzinie. Dziękuję i będę zawsze wdzięczna.

Opinia dodana przez: Joanna
Wizyty domowe Gliwice lekarz Łukasz Kilarski

lekarz Łukasz Kilarski

Wizyty domowe, Psychiatra

wizyta już od 150

Przychodnia "Medicus" Przemysław Wilczewski
Joachima Lelewela 1/1
44-100 Gliwice

bardzo pomocny, miły i rzeczowy człowiek. Widać wiedzę, profesjonalizm lekarza i odpowiednie podejście nie tylko do problemu ale do człwoieka. Dziękuję Panie doktorze za pomoc

Psychiatra Warszawa lek. med. Andrzej Wakarow

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO
Sienna 72

Ogromna wiedza, przekazan jano i przejrzyście pacjentowi. No i skuteczność też ok-polecam!!!!!!!!!!!

Psycholog Warszawa mgr Mirella Denisiuk

mgr Mirella Denisiuk

Psycholog

wizyta już od 70

ul. Stryjeńskich 19 lok. 18U

Pani Mirella Denisiuk jest profesjonalną, utalentowaną, wrażliwą i skuteczną Psychoterapetką pracującą w nurcie psychodynamicznym. Potrafi postawić trafną diagnozę psychologiczną ponieważ świetnie orientuje się w pełnym spektrum zaburzeń związanych z sytuacją życiową,lękowych, osobowościowych , aż do psychotycznych co daje gwarancję, że trafiając do Niej diagnoza będzie rzetelna. Pacjenta traktuje z szacunkiem,nic jej nie szokuje, wszystko potrafi zrozumieć, jest przenikliwa i inteligentna, podchodzi do problemów Pacjenta z delikatnością i uwagą, nie wyciąga pochopnie wniosków, dopiero gdy jest pewność. Potrafi tak przeprowadzić Pacjenta przez proces psychoterapeutyczny, że udaje się dojść do przyczyn problemów, zaburzeń, " oczyścić" te miejsca i wyleczyć. Polecam więc tym, którzy są gotowi aby wyleczyć się lub przestać cierpieć z powodu dolegliwości natury psychicznej. Poza tym była dla mnie bardzo, bardzo wyrozumiała . Z pełnym zaufaniem powierzyłabym Jej do terapii najbliższą osobę bo jest profesjonalna i jest dobrym Człowiekiem.

Opinia dodana przez: Agnieszka
Psychoterapeuta Warszawa dr Agnieszka Chojnowska

dr Agnieszka Chojnowska

Psychoterapeuta, Psychiatra

wizyta już od 70

ul. Stryjeńskich 19 lok. 18U

Znakomita lekarka. Naprawdę warto poddać się jej metodom leczenia.

Znakomita lekarka. Naprawdę warto poddać się jej metodom leczenia.

Psychiatra Warszawa dr Daniel Dudek

dr Daniel Dudek

wizyta już od 100

ul. Stryjeńskich 19 lok. 18U

Dr Daniel Dudek – unikalny lekarz psychiatra godny uwagi i szczególnego polecenia.

Na przestrzeni wieloletniego leczenia nie spotkałam psychiatry takiego formatu. Na tle innych lekarzy doktora Daniela Dudka wyróżnia profesjonalizm, biegłość w swej specjalizacji, umiejętność analitycznego myślenia. Podejmuje dialog z pacjentem, słucha, jeżeli trzeba wyjaśnia, rozwiewa wszelkie wątpliwości. Jest osobą niespotykanie komunikatywną i uczynną. Co więcej dr Daniela Dudka charakteryzują dobre maniery, wysoka kultura osobista, ówcześnie sporadycznie spotykane. W trakcie wizyty wykazuje empatię, człowieczeństwo i zainteresowanie. Cieszę się na każdą wizytę. Wiodące w tym wszystkim jest to, że moje życie zmienia się na lepsze. Pozdrawiam pana dr Daniela Dudka.

Opinia dodana przez: olivia marianna
Psychiatra Myślenice lekarz Krzysztof Gil

lekarz Krzysztof Gil

wizyta już od 120

Centrum Psychoterapii
Pardyaka 5/4
32-400 Myślenice

Pan Doktor, jako pierwszy, tak naprawdę mnie wysłuchał. Usłyszał też to, dlaczego ciągle przerywam przyjmowanie leków, wytłumaczył co i jak działa, na czym tak naprawdę polega moja choroba i dlaczego te leki muszą być na stałe. Dzięki temu od dwóch lat nie miałam żadnego zjazdu, normalnie żyję i pracuję, ogarniam rzeczywistość. Cieszę się , że do neigo trafiłam, bo inaczej pewnie trafiłabym gdzie indziej :(
Doktor Gil nie popędza, jest ...

Doktor Gil nie popędza, jest cierpliwy, dobrze tłumaczy i ma doskonałe wyczucie, polecam całym wyleczonym sercem!

Opinia dodana przez: Halszka

Prywatny Gabinet Psychiatryczny
Lotnicza 24
Ostrów Wielkopolski

Bardzo dobry psychiatra w Ostrowie. Jeden z milszych lekarzy z jakimi miałam do czynienia. Profesjonalna, dobrze dobiera leki.

Opinia dodana przez: magda

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani dr Sylwii Reich. Pani doktor poświęciła mi dużo czasu i uwagi. Podczas wizyty czułam sie komfortowo, panowała przyjazna atmosfera. Idealnie dobrała leki do mojej choroby. Jest świetnym specjalista i polecam wszystkim, którzy potrzebują pomocy.

lekarz Urszula Cieślak

wizyta już od 120

Centrum Zdrowia i Psychoterapii
Aleja Wilanowska 43a
02-765 Mokotów, Warszawa

Jeśli ktoś cierpi na poważne zaburzenia nastrojów to Pani Doktor jest osobą, która naprawdę potrafi pomóc. Uczęszczam na terapię w placówce na Wilanowskiej w Warszawie. Kompetentna osoba, bardzo miła, słuchająca. Daje szansę, aby naprawdę pozytywnie się wygadać.

Opinia dodana przez: Artur