Zaburzenia Psychotyczne

Psychiatra Ostrów Wielkopolski lekarz Joanna Gurańska

Gabinet psychiatryczny, wizyty domowe - Joanna Gurańska
Kolejowa 24a/1a
63-400 Ostrów Wielkopolski

Jestem pacjentem doktor Gurańskiej od 2 lat z niewielką przerwą. Podczas terapii dała się poznać z całą pewnością jako skuteczny i wyjątkowy lekarz.Zdecydowanie traktuje pacjenta podmiotowo, z uwagą i empatią. Wzbudza zaufanie i potrafi dotrzeć nawet do tak zamkniętych osób jak ja. Nie krytykuje, tylko cierpliwie słucha, tłumaczy i motywuje, a to dla mnie mnie ma szczególne znaczenie, bo u innych lekarzy przerywałem leczenie.
Opinia dodana przez: Stanisław Cichy
Psychiatra Warszawa dr n. med. Maciej Kopera

dr n. med. Maciej Kopera

Psychiatra

wizyta już od 140

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO
Sienna 72

Wspaniały lekarz. Dobry, empatyczny i miły. Pomógł mi ogromnie (miałam straszna depresję). Dzięki temu że mi pomógł to też i mojej rodzinie. Dziękuję i będę zawsze wdzięczna.
Opinia dodana przez: Joanna
Wizyty domowe Gliwice lekarz Łukasz Kilarski

lekarz Łukasz Kilarski

Wizyty domowe, Psychiatra

wizyta już od 150

Przychodnia "Medicus" Przemysław Wilczewski
Joachima Lelewela 1/1
44-100 Gliwice

bardzo pomocny, miły i rzeczowy człowiek. Widać wiedzę, profesjonalizm lekarza i odpowiednie podejście nie tylko do problemu ale do człwoieka. Dziękuję Panie doktorze za pomoc
Psychiatra Warszawa lek. med. Andrzej Wakarow

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO
Sienna 72

Ogromna wiedza, przekazan jano i przejrzyście pacjentowi. No i skuteczność też ok-polecam!!!!!!!!!!!
Psychoterapeuta Wrocław mgr Dorota Stankiewicz - Skałka

Centrum Balans - Psycholog Psychiatra Dietetyk
ul. Kościuszki 135
Wrocław

Do pani Doroty trafiłam z polecenia. Miałam depresję, nie radziłam sobie z prostymi problemami dnia codziennego, płakałam z byle powodu, byłam kłębkiem nerwów, do tego problemy ze snem.... Pani Dorota wzbudziła moje zaufanie angażując się i okazując prawdziwe zainteresowanie moimi problemami , otworzyłam się chyba pierwszy raz przed obcą w zasadzie osobą. Bardzo rzeczowo i profesjonalnie prowadziła nasze spotkania, tworząc komfortową wręcz intymną atmosferę. Jestem wdzięczna Pani Dorocie, że otworzyła ...
Opinia dodana przez: Iwona I.
Psychiatra Warszawa prof. dr hab. n. med. Agata Szulc

NZOZ Centrum Terapii DIALOG
ul. Stryjeńskich 19 lok. 18U

Lekarz godny polecenia trafne i szybkie diagnozy do tego duża kultura osobista a pasję profesjonalizm i doświadczenie słychać w każdym zdaniu.
Opinia dodana przez: Agnieszka P
Psychiatra Warszawa lekarz Anna Żebrowska

lekarz Anna Żebrowska

Psychiatra

wizyta już od 70

Centrum Zdrowia i Psychoterapii
Ul. Ogrodowa 8
00-896 Wola, Warszawa

Pani Doktor Anna Żebrowska w trudnym dla mnie momencie życia odegrała bardzo ważną rolę. Dzięki Jej profesjonalnemu, serdecznemu i "ludzkiemu" podejściu oswoiłam depresję. Przez wiele lat cierpiałam na powracające stany obniżonego nastroju, smutek i brak sensu życia. Dopiero Pani dok. Anna Żebrowska rozpoznała chorobę, otoczyła mnie swoją troską i zdecydowanym działaniem. Włączyła leki, ale co ważniejsze przekonała, że nie mam się czego wstydzić. Odpowiadała na moje mail'e, poświęcała swój czas, ...
Opinia dodana przez: Dorota
Psycholog Warszawa mgr Mirella Denisiuk

mgr Mirella Denisiuk

Psycholog

wizyta już od 70

NZOZ Centrum Terapii DIALOG
ul. Stryjeńskich 19 lok. 18U

Pani Mirella Denisiuk jest profesjonalną, utalentowaną, wrażliwą i skuteczną Psychoterapetką pracującą w nurcie psychodynamicznym. Potrafi postawić trafną diagnozę psychologiczną ponieważ świetnie orientuje się w pełnym spektrum zaburzeń związanych z sytuacją życiową,lękowych, osobowościowych , aż do psychotycznych co daje gwarancję, że trafiając do Niej diagnoza będzie rzetelna. Pacjenta traktuje z szacunkiem,nic jej nie szokuje, wszystko potrafi zrozumieć, jest przenikliwa i inteligentna, podchodzi do problemów Pacjenta z delikatnością i uwagą, nie wyciąga ...
Opinia dodana przez: Agnieszka
Psychiatra Warszawa lek. med. Joanna Sadowska-Mazuryk

Centrum Zdrowia i Psychoterapii
Aleja Wilanowska 43a
02-765 Mokotów, Warszawa

Polecam terapię u Pani doktor. Mi pomogła stanąć na nogi. Miałam silne stany lekowe, które dzięki spotkaniom i wskazówkom od Pani doktor udało się zwalczyć.
Opinia dodana przez: Ewa
Psychiatra Warszawa lek. med. Magdalena Pyrich-Pacholska

Gabinet Psychologiczno-Psychiatryczny Syntonia
Elektoralna 13/118

Byłam już jakiś czas temu i gorąco polecam Panią doktor. Pomogła mi z moją depresją zktórą nie mogłam sobie poradzić od dłuższego czasu. Ania