lekarz Żaneta Kozak-Rząd

Lekarz rodzinny, Pediatra

1,8
2,2
1,7

Nie polecam, Pani Doktor bardzo nie uprzejma. Na koniec wizyty dodała "że nie jest wróżką" uwaga kompletnie nie do miejsca i sytuacji.

Pani doktor ewidentnie minęła się z powołaniem. Zewsząd słychać głosy, że nauczycieli brakuje, tymczasem ona sama znacznie lepiej radzi sobie z udzielaniem porad dotyczących konstruowania zdań w j. polskim niż ze skuteczną pomocą i diagnozą pacjenta. O opryskliwości nie będę się rozpisywał, ponieważ schemat rozmowy z tą panią nie odbiegał znacznie od opisanych poniżej przypadków. Tak więc czy poleciałbym korzystanie z usług pani doktor Żanety Kozak-Rząd? Zdecydowanie nie.

Nie polecam . Brak kompetencji . Postawiła zła diagnozę szkodząc dziecku . Brak zainteresowania , opryskliwość . Omijać szerokim łukiem

Zero zainteresowania historią choroby dziecka, na zgłaszane dolegliwości stwierdziła, że nie ma co z nimi walczyć - trzeba zaakceptować! Pani doktor "bada" przez body!! Brak decyzyjności, nie polecam a wręcz ostrzegam!

Pani doktor "bada" przez body!!
Brak decyzyjności, nie polecam a wręcz ostrzegam!

Guciu Guciu chyba po raz pierwszy ktos ci powiedzial w twarz ,ze jestes arogancki, a i widze tu kompleksiki co do statusu spolecznego, czyzby urazone ego? musi ci sie podobac ta pani doktor, zreszta nie dziwie sie , bo ja ja lubie ,a ze jest charakterna, no coz, tylko pozazdroscic odwagi, bo reszta obchodzi sie z toba jak z jajkiem, ponoc potrafisz sad do sadu podac i stad jej aluzja, ktorej nie pojales, milego wkurzania kolejnych lekarzy, Jarek

Podczas wizyty bardzo opryskliwa. Gdy mówi się do niej dzień dobry nie raczy odpowiedzieć ( pewnie taka ważna bo to przecież lekarz, trzeba się kłaniać w pas żeby łaskawie wysłuchała z czym się do niej przychodzi ). Na pytanie dlaczego jest taka zdenerwowana odpowiada a co ? poda mnie pan do sądu ? Wybiera sobie pacjentów których chce leczyć oraz tych których nie chce przyjmować. Nie potrafi wytłumaczyć powodu dlaczego jest tak bezczelna. Pacjentów informuje wprost żeby do niej nie przychodzili bo się nie może na nich patrzeć. Osobiście nie polecam wizyty u tej pani.