Zapalenia Stawow

RTG Katowice lek. stom. Piotr Puchała

Artyści Uśmiechu Stomatologia
Chorzowska 216
40-101 Katowice

Dr. Piotr jest wspaniałym specjalista, a przede wszystkim bardzo dobrym człowiekiem. Po pierwszej wizycie został mi przedstawiony bardzo dokładny plan leczenia włącznie ze skierowaniem do ortodonty. Nie został pominięty żaden szczegół.
Artyści uśmiechu cechują się dużym profesjonalistzmem, wspaniałym podejściem do pacjenta, duża dozą wyrozumiałości i empati. Zabiegi są wykonywane z taka dokładnością, z jaka jeszcze w żadnym innym gabinecie się nie spotkałam. Posiadają sprzęt najwyższej klasy dzięki czemu są ...
Opinia dodana przez: Agnieszka
Ortopeda dziecięcy Łódź dr n. med. Zbigniew Lipczyk

Prywatny Gabinet Lekarski
ul. Tatrzańska 109 (BiLMED, wejście od ul. Tatrzańskiej na przeciwko D.H. PIONIER)
93-279 Łódź

bardzo dobry lekarz, z powołaniem. Konkretnie i na temat wyjaśnione, ustalony plan leczenia, jestem po wizycie i badaniach u Pana Lipczyka. Lekarz ma ogromną wiedzę i wzbudza zaufanie, polecam, jestem pod kontrolą Pana Lipczyka
Pediatra Warszawa lek. med. Bożena Ryczkowska

Przyjazna Medycyna dla dzieci i dorosłych
Koprzywiańska 37

Pani doktór bardzo kompetentnie i przystępnie wytłumaczyła mi przyczyny choroby i sposób jej leczenia.Czułem iż posiada dużą wiedzę i pasjonuje ją proces leczenia.Diagnozę postawiła po wszechstronnym i długotrwałym badaniu.Gorąco polecam
Opinia dodana przez: AndrzejBagiński
Rehabilitant Katowice mgr Mariusz Molenda

mgr Mariusz Molenda

Rehabilitant, Fizykoterapeuta

DENTestica
Armii Krajowej 190B/1
40-750 Katowice

jeśli macie częste migreny to wiecie, ze przez to nie da się normalnie funkcjonować … nie można się skupic w pracy, cieszyć najprostszymi rzeczami, bo wtedy wszystko przeszkadza, a ja miałem jeszcze dodatkowo ten problem, ze wszystkie leki przestaly na te migreny działać… nie pomagały proszki, nacieranie amolem czoła, po prostu nic… znajoma poleciła mi Qi Med., powiedziala, ze tam można migrene wyleczyć wlasnie dzięki sesjom u specjalistow zajmujących się ...
Opinia dodana przez: adrianosr43

Traumatolog Ełk lekarz Karol Busz

108 Szpital Wojskowy
Kościuszki 30
19-300 Ełk

Do doktora Busz trafiłem po urazie łokcia. Był aż czarny i strasznie bolał. Wszyscy mnie odsyłali z przychodni. Ten lekarz mnie przyjął bez kolejki i wszystko pobadał, wyjaśnił. Leczenie było długie, tak jak mówił, ale teraz wszystko z łokciem jest OK. Jestem bardzo wdzięczny temu ortopedzie. Oby więcej takich było ludzi.
Opinia dodana przez: Łukasz

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 5 w Sosnowcu Kliniczny Oddział Ortopedii
Plac Medyków 1
41-200 Sosnowiec

Polecam, profesjonalne i bardzo życzliwe podejście do pacjenta. Zbagatelizowałam swój problem po upadku na nartach i niestety kolano się odezwało, gdy ćwiczyłam na siłowni. Pan doktor jednak dzięki swojemu doświadczeniu zaradził efektom mojej zaniedbanej kontuzji, dlatego dzięki jego pomocy mogę już śmiało myśleć o białym szaleństwie w kolejnym sezonie. Dziękuje
Opinia dodana przez: Joanna

ul. Nowowiejskiego 4 m. 17
42-200 Częstochowa

Polecam pana doktora Jacka Ociepkę jako bardzo dobrego fachowca w swojej dziedzinie. Jest naprawdę bardzo miłym i kompetentnym specjalistą. Pan doktor jest lekarzem z powołania i liczy się dla niego tylko dobro pacjenta czego osobiście doświadczyłam podczas operacji stawu kolanowego przeprowadzonego przez pana doktora.
Opinia dodana przez: Krystyna
Traumatolog Sosnowiec prof. dr hab. n. med. Tomasz Bielecki

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 5 w Sosnowcu Kliniczny Oddział Ortopedii
Plac Medyków 1
41-200 Sosnowiec

Nie zgadzam się nic, a nic z opiniami. Pan docent uratował moją nogę. Był niezwykle miły i sympatyczny. Wytłumaczył wszystko i jako jedyny na Śląsku podjął się leczenia, za co jestem mu niezwykle wdzięczna.
Opinia dodana przez: Judyta
Reumatolog Szczecin dr n. med. Katarzyna Blicharska-Czubara