Filtruj terminy

USG ginekologiczne, Ginekolog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 150

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

Najlepszy lekarz ginekolog -położnik jakiego znam. Przesympatyczny z doskonałym podejściem do pacjentów. Dzięki niemu mam dwoje przecudownych dzieci - a podobno wg innych lekarzy miałam małe szanse na to żeby być mamą. Prowadził obie moje ciąże. Wizyta u Dr Kucharskiego to sama przyjemność. Szczerze polecam każdej kobiecie, która jest pełna obaw co do swoich wizyt u ginekologa.
Opinia dodana przez: monab1
Okulista Kraków dr n. med. Marek Hanarz

OKOAKCENT Specjalistyczny Gabinet Okulistyczny dr.n.med.Marek Hanarz
Kalwaryjska 63

Zaufany lekarz, już długi czas do niego chodzę na wizyty. Ma ogromną wiedzę, widać że się zna na tym co robi plus jest dokładny i szczegółowy. Szybka diagnoza przypadłości jaka nam dolega. Było pewne podejrzenie, które badania tylko potwierdziły.Leczy się u niego też mój brat oraz babcia i wszyscy go chwalimy za rzetelność, plus nie trzeba czekać na wizytę, bo niejednokrotnie się gdzies idzie np. na godz 15:00 a kończy ...
Opinia dodana przez: Wioletta
Okulista Elbląg dr Piotr Kanclerz

Przychodnia Lekarska Hygeia
ul. Bema 80
82-300 Elbląg

Do Pana doktora zgłosiłem się z dość wstydliwym dla mnie problemem, z gradówką. Zapisałem się do przychodni Hygeia na pierwszy wolny termin i trafiłem właśnie do doktora Kanclerza. Jak się okazało moja przypadłość wymagała leczenia operacyjnego. Zabieg wykonano w warunkach ambulatoryjnych. Pan doktor cierpliwie i dokładnie objaśnił mi na czym ten zabieg będzie polegał, co będzie po kolei robione. Uspokajał mnie i podtrzymywał na duchu, dzięki czemu byłem spokojniejszy.
Tak ...
Opinia dodana przez: Paweł Kotowski
Okulista dziecięcy Elbląg lekarz Agnieszka Nicpoń

lekarz Agnieszka Nicpoń

Okulista dziecięcy, Okulista

Gabinet okulistyczny
Hetmańska 47E
Elbląg

Panią Agnieszkę polecił mi kolega, gdy szukałam lekarza okulisty, który podjął by się zbadania oczu mojemu 11 miesięcznemu wnukowi.
Byłam niezwykle zaskoczona sposobem komunikacji Pani doktor z dzieckiem, jej cierpliwości i staranności w postawionej diagnozie.
Ponownie spotkałam się z Panią doktor gdy udałam się po pomoc ze swoją 84 letnia mamą.
Znakomity i nietuzinkowy specjalista, świetny lekarz..
Kompetencje Pani doktor, zaangażowanie, życzliwość, uprzejmość, podejście oraz wnikliwa diagnostyka są nieocenione.
Nie ...
Opinia dodana przez: Elżbieta
Okulista Warszawa lekarz Agnieszka Kordaś-Czempińska

LECZNICA OKULISTYCZNA Mega-Lens
Surowieckiego 8

Wspaniały lekarz, z ogromnym doświadczeniem, zrozumieniem dla pacjenta, potrafi słuchać. w trudnych i nagłych sytuacjach można zawsze liczyć na Panią Doktor. Nawet jeżeli ma bardzo dużo pacjentów, umówi się następnego dnia z samego rana - i co najważniejsze przyjdzie!!!
Opinia dodana przez: maria
Okulista Piaseczno lekarz Małgorzata Zaraś

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Fantastyczna, miła, dokładna, na spokojnie wszystko tłumaczy, jeszcze się wczesniej nie spotkałem z tak kompetentnym i mądrym lekarzem, a przy tym z tak dobrym kontaktem... na prawdę szacunek
Opinia dodana przez: Paweł
Okulista Warszawa dr n. med. Barbara Polaczek-Krupa

Centrum Okulistyczne Targowa 2
Targowa 2

Pani doktor jest super fachowcem a przy ty niezwykle ciepłą osobą. Ma wieloletnie doświadczenie i rzeszę zadowolonych pacjentów, do których ja i moje dzieci się zaliczają. Jest bardzo dokładna, poświęca tyle czasu ile trzeba na badanie. Dysponuje najnowocześniejszym sprzętem do badań oczu. Jedyna z lekarzy okulistów, u których były moje dzieci postawiła trafną diagnozę. Potrafi w jasny, przystępny sposób poinformować o wyniku badania i przekazać zalecenia. Do miejsca, gdzie pani ...
Opinia dodana przez: Marek

Centrum Medyczne CMP Białołęka
Berensona 11
03-287 Białołęka, Warszawa

LECZNICA OKULISTYCZNA Mega-Lens
Surowieckiego 8

Polecam -przejmuje się stanem zdrowia pacenta

lekarz Dorota Jazgarska-Orzeł

Okulista, Lekarz rodzinny

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Bardzo dobry, kompetentny i uprzejmy lekarz. Do każdego przypadku podchodzi indywidualnie, dokładnie rozwiewa wątpliwości. Zawsze szczegółowo przeprowadza wywiad i poświęca tyle czasu ile potrzeba. Zdecydowanie polecam.