dr n. med. Zbigniew Afeltowicz

Psychiatra

Wspaniały lekarz o wielkim sercu. Po 15 latach leczenia u innych lekarzy, będąc od pół roku pacjentką Doktora wychodzę na prostą - czuję się coraz lepiej, choroba się cofa. Z całą odpowiedzialnością mogę polecić tego wybitnego lekarza.

wspanialy lekarz ,czuly i ptrafi naprawde zajac sie pacjentem tak jak powinni robic to inni lekarze...

Mogby sie ktos ze mna skontaktowac ,chcialbym pogadac o lekarzu ,wogole nigdzie nie moge znalesc jego telefonu ,Chcialbym sie umwoic na wizyte? GG 312 714 10

GG 312 714 10

Polecam tego lekarza każdemu kto wpadł w sidła depresji. Lekarz posiada wysokie kompetencje i wrodzoną intuicję. Trafna diagnoza gwarantowana. Wybór leczenia również. Jest uprzejmy, cierpliwy i pełen zrozumienia. Dzięki niemu jestem zdrowa. Bardzo dziękuję Panie doktorze! Pozdrawiam. M.K.

Zdecydowanie Polecam!!!! W stosunkowo szybkim czasie wyleczyl kilka osob z mojej rodziny. Widok ukochanej osoby, ktora z ,,roslinki'' znow staje sie tetniaca zyciem szczesliwa osoba jest poprostu cudowny a to wszystko za sprawa dr Afeltowicza.

wybitny lekarz -doskonaly specjalista oddany pacjentowi nie patrzacy na zegarek - trafna diagnoza polecam wszystkim potrzebujacym pomocy

bardzo dobry lekarz, kompetentny i zdecydowany... polecam !

bardzo dobry lekarz, kompetentny i zdecydowany... polecam !

Rzeczowy i kompetentny, nie obiecuje cudownego błyskawicznego wyleczenia, nie mami, potrafi pomóc.

Bardzo pomógł mojej mamie - dzięki niemu stnęła na nogi a była już warzywkiem.bardzo cierpliwy i zainteresowany pacjentem.

Rzeczowy i skuteczny, mogę polecić, mi pomógł.

Rzeczowy i skuteczny, mogę polecić, mi pomógł.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Gdańsk"?

Gabinet Psychiatryczny
80-180 Gdańsk
MEDI-MEDIC Centrum Medyczne
Przedszkolna 46
83-050 Kolbudy
NZOZ "Poradnia Zdrowia Psychicznego"
Al. Wojska Polskiego 5
83-110 Tczew