lekarz Zbigniew Aleksandrowski

Laryngolog

Spokojny, kompetentny, rzeczowy. Zapewnia kontakt przez 24 h. na dobę po przeprowadzonym zabiegu. POLECAM

gdyby nie doktor Aleksandrowski to pewnie bym dzis nie slyszala.

gdyby nie doktor Aleksandrowski to pewnie bym dzis nie slyszala.

Ja również jestem pacjentką od lat i leczę u doktora moje dzieci. Jak najbardziej polecam, bardzo skrupulatny lekarz.

Świetny lekarz, leczył moje dziecko i mnie. Jesteśmy zdrowe. Polecam!!!!!

Świetny lekarz, leczył moje dziecko i mnie. Jesteśmy zdrowe. Polecam!!!!!

Świetny lekarz! Leczy mnie całe życie:) Polecam i jako byłe dziecko i jako osoba dorosła:) Mali pacjenci nie boją się badania!

"Sadystyczne" he he. Spokojny, delikatny i otwarty na dziecko lekarza. jestem zadowolona z wizyty.

Znam doktora Aleksandrowskiego od lat i po przeczytaniu poprzedniego komentarza, stwierdzam, że chyba o innym lekarzu Pani mówi. Uważam, że jest wyjątkowo skrupulatny. Wyleczył moją córeczkę z poważnej infekcji. Znam ludzi, których dziecko z poważną chorobą leczy sie u dr Aleksandrowskiego i bardzo sobie cenią jego zaangażowanie i podejście do dzieci.

brak kompetencjipozostawil dziecko 10 miesieczne z plynem w uszach twierdzac,ze plyn ustapi samoistnie lub choroba sie rozwinie nie zlecajac zadnych lekow,sadystyczne metody badania dziecka brak odpowiedniego podejscia.