Człowiek o sile spokoju! Porządny lekarz i człowiek. Syn został wyleczony a nie zaleczony. Polecam.

Lekarz godny polecenia, widać ze z powołania, nie naciaga tez ludzi na kase jak wielu innych lekarzy. Swietny specjalista.

Lekarz godny polecenia, widać ze z powołania, nie naciaga tez ludzi na
kase jak wielu innych lekarzy. Swietny specjalista.

Bardzo sympatyczny i bardzo dobry lekarz,polecam gorąco wszystkim,podchodzi do problemu z sercem,nie ważne dla niego są finanse,nie zamieniłabym go na żadnego innego lekarza,jeszcze raz polecam,zawsze trafnie stawiał diagnozę i skuteczne leczenie,niekoniecznie antybiotykiem,leczymy się całą rodziną

Bardzo fajny lekarz. świetne podejście do dzieci. Byliśmy z 2 letnią córką kilka razy z powodu przerośniętych migdałów. Za wizyty kontrolne nie wziął ani grosza. Byliśmy dokładnie poinformowani o problemie zdrowotnym córki, o leczeniu i oczekiwanych rezultatach. Gdy okazało się że leczenie nie przynosi pożądanych efektów bez kompleksów skierował nas do innego specjalisty a nie eksperymentował jak to się innym zdarza.Gorąco polecam.

Bardzo dobry lekarz. Kompetentny, budzi zaufanie a wychodząc z córką z gabinetu miałam poczucie że wiem naprawdę wszystko o jej chorobie i że damy radę- fajnie że niektórzy lekarze oprócz wypisywania recept potrafią uspokoić nie tylko dzieci, które zazwyczaj laryngologów nie lubią ale i rodziców. Super.Polecam.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Rabka-Zdrój"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICUSDENTAL" Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne Grzywacz Paweł
ulica Długa 100
34-400 Nowy Targ

os. Witosa 12 lok. 1
34-400 Nowy Targ

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Hipokrates" s.c.
32-650 Kęty
NZOZ Salus sp. z o.o.
Wrocławska 12a
Jastrzębie-Zdrój
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Pogotowie Ratunkowe- Ambulatorium ogólne POZ
ulica Dobrawy 7A
43-200 Pszczyna