dr hab. n. med. Zbigniew Bem

Lekarz orzecznik ZUS

2,3
1,9
1,7

to jest szok że taki pan ma tytuł dr hab.n.med. ciągle człowieka strofuje żąda ćwiczeń jak by chciał sprawdzić czy masz nogi i ręce gdy mu próbowałem pokazać zdięcia z rezonansu dwa razy odmówił(zupelnie nie rozumiem dłaczego) następnie ożekł że jestem zdolny do pracy . na moje słowa mam opinię lekarza z Niemiec:powiedzial że mnie to nie obchodzi. w końcu zmieszany miałem wątpliwości i zapytałem czy jest pan wogóle lekarzem, i usłyszałem nie życzę sobie ,bo zaraz wezwę ochronę, jestem osobą PUBLICZNĄ. to my, reszta świata jesteśmy osobami nie publicznymi ...

to jest szok że taki pan ma tytuł dr hab.n.med.
ciągle człowieka strofuje
żąda ćwiczeń jak by chciał sprawdzić czy masz nogi i ręce
następnie ożekł że jestem zdolny do pracy .
na moje słowa mam opinię lekarza z Niemiec:powiedzial że mnie to nie obchodzi.
w końcu zmieszany miałem wątpliwości i zapytałem czy jest pan wogóle lekarzem,
i usłyszałem nie życzę sobie ,bo zaraz wezwę ochronę, jestem osobą PUBLICZNĄ.
to my, reszta świata jesteśmy osobami nie publicznymi .myślę że ten pan jest bardzo dobrze sytuowany i żaden biedny czy chory może być straszony ochroną.a gdzie jest tu wykształcenie ,kultura i podejście do czlowieka.Nie spotkalem w życiu jeszcze takiego lekarza,a uwieżcie mi że przez 5 lat leczyłem się w klinice nefrologi 19 razy leżalem w klinice. byli tam wspaniali ludzie a tu katastrofa .bardzo przykre że tacy ludzie pracują.

Bardzo nieprzyjemny człowiek. Potraktował mnie jak przestępcę. Mało rozmawiał ze mną nt moich dolegliwości. Skupił się na błędnie wypełnionym druku. Może jako lekarz, prywatnie jest miły, ale jako orzecznik źle traktuje ludzi, co jest przykre, bo przecież trafiają do niego ludzie chorzy i cierpiący. Można dać człowiekowi odmowę, ale zrobić to z szacunkiem do niego.

Mega mega nieprzyjemny człowiek. Traktuje człowieka jak smiecia. Doktorek zachowuje się jakby był pępkiem świata. Niemiły, opryskliwy, zero jakiejkolwiek podejścia do człowieka. Jako orzecznik to gorzej się trafić nie dało. Prostując tego '' lekarza '' złożyłem odwołanie od jego decyzji i sprawa trafia do sądu, może gdyby więcej osób stawialo na swoim ten człowiek zmieniłby podejście.

Lekarz... To za duże słowo traktuje ludzi jak gorszy podmiot! Mojej mamie powiedział cytuje "Pani oszukuje ZUS..." a moja mama chodzi o 2 kulach jest po operacji ma endoproteze w kolanie i czeka na następne! A renty nie chcą dac! A pan doktor z takim tekstem wyjeżdża.

Kolega po wyjściu dopiero zrozumiał co się stało a było jak na przesłuchaniu najgorszego bandyty za co my płacimy składki zusowskie zero szacunku dla człowieka.

...po wejściu do gabinetu wzbudza strach...wizyta wydaje się początkowo jak na przesłuchaniu...aż odbiera ci trzeźwość myślenia i mowę...ale...gdy ustali już szczegóły choroby mobilizuje cię do podjęcia konkretnych kroków...służy pomocą....bardzo obiektywny konkret...

najgorszy lekaz jakiego widziałem beszczelny ham

najgorszy lekaz jakiego widziałem beszczelny ham