dr hab. n. med. Zbigniew Bem

Lekarz orzecznik ZUS

2,4
2,5
2,7

Serdecznie polecam p. doktora. Zmienił całe moje życie na lepsze. Wielokrotnie ratował mnie z opresji zdrowotnych.

Byłam dzisiaj na komisji i jestem mega pozytywnie zaskoczona. Lekarz obejrzał kolano. Wydał pozytywna dla mnie opinie oraz sam od siebie zaproponował sanatorium. Wypisał wniosek ,który został pozytywnie rozpatrzony . Teraz tylko czekam na termin sanatorium.

Byłam dziś na komisji. Lekarz ku mojemu zaskoczeniu, ponieważ wszystkiego się spodziewałam, okazał się kulturalny, kompetentny. Było to moje pierwsze spotkanie z lekarzem orzecznikiem i bardzo pozytywne. Myślę, że złe opinie o lekarzach orzecznikach są często krzywdzące. Ale to moja opinia. Wszystkim życzę takich lekarzy.

Jak trafiałem na Doktora to zawsze przychylnie patrzył w historie choroby i dokumentację medyczną. Wysłuchał problemu, dyskomfortu jaki mi doskwiera w codziennym życiu w związku z wypadkiem Jestem zadowolony, Doktor to życzliwy i uprzejmy człowiek.

Jestem zadowolony, Doktor to życzliwy i uprzejmy człowiek.

Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz. Profesjonalne podejście, dużo pytań i szczere odpowiedzi. Bardzo polecam pana doktora.

Lekarz nie przyjemny ,nie słucha ,nie da nic powiedzieć w dodatku daje do zrozumienia ze ktoś kłamie. Według mnie nie powinien pracować w swoim zawodzie. Przykre ,że taki człowiek jest lekarzem. Nikt nie powinien się tak zachowywać. Naprawdę nie polecam !

Przychylam się do poprzednich opinii. Do tej pory myślałem ,że Bóg jest w niebie. Okazało się że zus w Legnicy ma swojego boga w postaci pana doktora. Pojawiłem sie tam po raz pierwszy w ciągu kilkudzisięcio letniej pracy. Niestety wypadek przy pracy . Już na korytarzu doktor dał do zrozumienia zachowaniem ,że jesteśmy ( czekający) grupą która przyszła wyłudzić świadczenia . Poczułem się nieprzyjemnie . Wizyta w gabinecie niby ok ale z podsumowania całości rozmowy wynikało , ,że przyszedłem wyłudzić odzkodowanie. Przykre to uczucie jak ktoś ci coś takiego sugeruje. Współczuje pacjentom doktora którzy korzystają z jego prywatnej praktyki. Nie chciałbym sie u takiej osoby leczyć. No i zobaczyłem na co idą moje wieloletnie składki do zus. Faktycznie jak piszą na forach tę instytucję trzeba reformować . Pozdrawim .

to jest szok że taki pan ma tytuł dr hab.n.med. ciągle człowieka strofuje żąda ćwiczeń jak by chciał sprawdzić czy masz nogi i ręce gdy mu próbowałem pokazać zdięcia z rezonansu dwa razy odmówił(zupelnie nie rozumiem dłaczego) następnie ożekł że jestem zdolny do pracy . na moje słowa mam opinię lekarza z Niemiec:powiedzial że mnie to nie obchodzi. w końcu zmieszany miałem wątpliwości i zapytałem czy jest pan wogóle lekarzem, i usłyszałem nie życzę sobie ,bo zaraz wezwę ochronę, jestem osobą PUBLICZNĄ. to my, reszta świata jesteśmy osobami nie publicznymi ...

to jest szok że taki pan ma tytuł dr hab.n.med.
ciągle człowieka strofuje
żąda ćwiczeń jak by chciał sprawdzić czy masz nogi i ręce
następnie ożekł że jestem zdolny do pracy .
na moje słowa mam opinię lekarza z Niemiec:powiedzial że mnie to nie obchodzi.
w końcu zmieszany miałem wątpliwości i zapytałem czy jest pan wogóle lekarzem,
i usłyszałem nie życzę sobie ,bo zaraz wezwę ochronę, jestem osobą PUBLICZNĄ.
to my, reszta świata jesteśmy osobami nie publicznymi .myślę że ten pan jest bardzo dobrze sytuowany i żaden biedny czy chory może być straszony ochroną.a gdzie jest tu wykształcenie ,kultura i podejście do czlowieka.Nie spotkalem w życiu jeszcze takiego lekarza,a uwieżcie mi że przez 5 lat leczyłem się w klinice nefrologi 19 razy leżalem w klinice. byli tam wspaniali ludzie a tu katastrofa .bardzo przykre że tacy ludzie pracują.

Lekarz... To za duże słowo traktuje ludzi jak gorszy podmiot! Mojej mamie powiedział cytuje "Pani oszukuje ZUS..." a moja mama chodzi o 2 kulach jest po operacji ma endoproteze w kolanie i czeka na następne! A renty nie chcą dac! A pan doktor z takim tekstem wyjeżdża.

Mega mega nieprzyjemny człowiek. Traktuje człowieka jak smiecia. Doktorek zachowuje się jakby był pępkiem świata. Niemiły, opryskliwy, zero jakiejkolwiek podejścia do człowieka. Jako orzecznik to gorzej się trafić nie dało. Prostując tego '' lekarza '' złożyłem odwołanie od jego decyzji i sprawa trafia do sądu, może gdyby więcej osób stawialo na swoim ten człowiek zmieniłby podejście.