dr n. med. Zbigniew Bogusz

3,2
3,5
3,1
3,4

Pracuję z pacjentami od ponad 40 lat jako pielęgniarka rodzinna . Wiadomo mi właśnie od moich pacjentów ,że dzięki Panu Doktorowi Boguszowi mają przedłużone życie . Udane operacje raka jelita grubego- pacjenci po zespoleniu , bez stomii , operacje żylaków - pacjenci super zadowoleni. Za mało jest miejsca aby wypisać wszystkie przypadki . To o wielkiej wiedzy i wielkim doświadczeniu SPECJALISTA. Polecam Go wszystkim.

Jako jedyny postawił trafną diagnozę i zastosował leczenie, które uratowało mi życie. To, ze żyję zawdzięczam jego wiedzy i doświadczeniu!

Trafiłam do dr. Bogusza z duszą na ramieniu po przeczytaniu poniższych komentarzy. Gdyby nie nagła sytuacja, wybrałabym innego lekarza tyle się tu naczytałam. Ale "niestety" w danym dniu miałam do wyboru tylko jego pomoc. Gdybym zrezygnowała z tej wizyty byłabym najgłupszą osobą na świecie. Naczytałam się pierdół i myślałam, ze idę do chama, a ten cham okazał się niezwykle uprzejmym, konkretnym i wspaniałym fachowcem!!! Może przed następną wizytą/rozmową z doktorem popatrzcie obiektywnie na wasze zachowanie? Może nie w Nim tkwi problem, a w waszym podjeściu! Jestem niesamowicie usatyskwacjonowana wizytą u ...

Gdybym zrezygnowała z tej wizyty byłabym najgłupszą osobą na świecie. Naczytałam się pierdół i myślałam, ze idę do chama, a ten cham okazał się niezwykle uprzejmym, konkretnym i wspaniałym fachowcem!!! Może przed następną wizytą/rozmową z doktorem popatrzcie obiektywnie na wasze zachowanie? Może nie w Nim tkwi problem, a w waszym podjeściu! Jestem niesamowicie usatyskwacjonowana wizytą u doktora i ogromnie go polecam!!!!

Najgorszy lekarz na jakiego mogli trafic moi rodzice. Wizyta po ciezkim urazie trwala minute, rodzice nie otrzymali odp na zadne ze swoich pytan, jednoczesnie zostali potraktowani jak intruzi. Gdyby nie wizyta prywatna u innego lekarza , zycie mojego taty byloby zagrozone. A wszystko przez BRAK KOMPETENCJI Pana Bogusza. Tacy lekarze nie powinni w ogole pracowac.

Jestem po operacji w kaliskim szpitalu i wszędzie gdzie mogę pisze o tym, jak wspaniałym lekarzem jest dr Bogusz! Jestem w szoku, ze takie rzeczy ludzie wypisują, jakby to było o innej osobie. Mi pan Bogusz uratował życie, zawsze miał dla mnie czas i dobre słowo. Polecam tego lekarza! Wanda Szymaniak

Od samego poczatku wizyty wzbudziłmoje zaufanie. Uważnie słuchał i wszystko mi wyjaśnił. No i postawił właściwą diagnozę. Wreszcie, bo byłąm już wcześniej chyba u 5 specjalistów!

Zdecydowanie nie polecam! Kompletny brak szacunku do pacjenta, ten człowiek jest zadufany w sobie i podczas wizyty co chwilę wspomina kim to on nie jest... Dziewczyna ma problemy z obrzękiem całego ciała, on nawet nie skierował na jakiekolwiek badania, zalecił masaże i dał jakąś śmieszną ulotkę dotyczącą porad zachowania dobrego krążenia.. cytuję "proszę sobie znaleźć masażystę, ja się gównami nie zajmuje, jestem orydantorem" . Myślę, że to świadczy o kompetencjach tego "lekarza". Na koniec skasował 100zł - widocznie ta ulotka była z bardzo drogiego papieru. NIE POLECAM !

Świetny konkretny Lekarz Leczona jest na odziale moja siostra i tylko od tego Pana doktora dowiedziałam się najwięcej mimo iż była już leczona wszędzie Wanda Balceżyk

Wanda Balceżyk

DOBRZE, ŻE MAMY TAKICH SPECJALISTÓW.DZIĘKI JEGO DIAGNOZIE I ZDECYDOWANEJ REAKCJI MAM OBIE NOGI SPRAWNE.

Wysokiej klasy fachowiec.A co najważniejsze , nie patrzy na łapówki !

Wysokiej klasy fachowiec.A co najważniejsze , nie patrzy na łapówki !

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Kalisz"?

Enel Med
Zakład Rehabilitacji "MAGDOMED"