Mam problem z torbielem, nic mi z nim nie zrobił i nie leczył ale wyczerpał temat na ten temat; jak leczyć,sposoby leczenia, co z nim robić,dlaczego nie wycinać itd. Po mnie z wizytą przyszła moja babcia lat 74 z kolanem , przypisał jakieś wkładki i za miesiąc na zastrzyk rozrzedzający czy jakoś tak, babcia była dwa razy z tym na starym szpitalu i NIC nie pomogli , czasem jej noga drętwiała i jej nie czuła a teraz jest w porządku, o wiele większa poprawa a to nie koniec leczenia więc polecam jak najbardziej. Na początku byłem sceptyczny tam jechać,ponieważ lekarz z Dębowca, to mała miejscowość już lepiej do lublina czy rzeszowa itd. ale słowa złego o doktorze nie powiem i będę go polecać dalej :)
Pozdrawiam

Ad vocem opinii poniżej.Nie wiem co mój poprzednik piszący negatywną opinię miał na myśli odnośnie "kopert" -być może sam tak postępuje. Etyki Dr Zbyszka ewentualnie jego fachowości.Radzę temu adwersarzowi niech skorzysta z opieki innych lekarzy tego regionu i może wówczas zauważy kosmiczną przepaś jaka dzieli ich od podejścia fachowego, zawodowego,ludzkiego i materialnego Dr Boiskiego.Człowiek ten,lekarz,nigdy mnie mojej rodziny i pozostałych pacjentów nie zawiódł.Można to przeczytać w pozostałych opiniach, nie biorąc pod uwagę jednej napisanej przez " nienawistnego oszołoma. Polecam w stu procentach lekarza. Jeszcze na koniec mała uwaga kto nie ...

Polecam w stu procentach lekarza. Jeszcze na koniec mała uwaga kto nie miał możliwości skorzystania z ogromnej wiedzy i umiejętności Dr Zbyszka niech spróbuje i zobaczy dodatkową wspaniałą nową klinikę w Dębowcu.Trzymam za Pana kciuki , za Pana plany i dziękuję za dotychczasową skuteczna profesjonalną i nie drogą opiekę medyczną.

Lekarz z powołania, przyjemny, wesoły, wytłumaczy, pocieszy a co najlepsze trafnie stawia diagnozy . Męczyłam się z chorobą tyle czasu, on w jednej chwili po badaniu i wysłuchaniu moich narzekań trafił w sedno. Jestem zadowolona, poleciłam siostrze, znajomym i będę polecała - wdzięczna pacjentka. Tak trzymać Panie Doktorze!!!!!

Szlachetny i znakomity człowiek i prawdziwy lekarz z powołania. Wzór do naśladowania przez wszystkich lekarzy. Pacjenta zaczyna leczyć już od pierwszej rozmowy. Zrozumiale i realnie omawia sposób leczenia i buduje siłę pacjenta do walki z chorobą. Szczęście wielkie ma ten chory, którego lekarzem jest Pan Dr Boiski. Serdeczne podziękowania Panie Doktorze.

Po kilku wizytach u zamojskich i lubelskich lekarzy trafiłam do Dr Boiskiego. Diagnoza zupełnie inna bardziej poważna niż mi stawiano wcześniej .Kilka tygodni leczenia , badań i przygotowania do zabiegu.Później operacja i jestem zdrową korzystającą w pełni z życia kobietą . Jestem zszokowana ( oczywiście mega pozytywnie ) osobą Pana Doktora. Jego podejściem do pacjenta jego elokwencją,humorem , sposobem leczenia operacyjnego.Szpital a w zasadzie szpitalik który stworzył to śmiem twierdzić ,że najlepiej wyposażona placówka w regionie .Nie spotkałam bardziej oddanego swojej pasji medycznej lekarza. Stokrotne dzięki.

Stokrotne dzięki.

Witam tak to prawda Pan doktor Zbigniew jest bardzo dobrym lekarzem sama jestem pacjentką jestem za chwycona poleciłam wszystki Sąsiadom pana doktora i znajomym każdy,jest zadowolony

Ze względu na mój stan zdrowia korzystam od wielu lat z pomocy lekarskiej w kraju i za granicą.Byłem przekonany,że opinie na temat Dr Boiski oraz jego placówki są przesadzone, ale tylko do momentu pierwszej wizyty.Teraz wiem komu i gdzie powierzę dalsze swoje zdrowie. To co zastałem w miejscowści Dębowiec to nie dwudziesty pierwszy wiek to odległa kosmiczna,niedościgniona przepaść dla większości placówek.Personel na czele ze wspomnianym lekarzem to absolutni mistrzowie świata.Niech zobaczą to decydenci MZiOS NFZ itp.Niech pozostały Polski personel medyczny uczy się od tego lekarza.Mała miejscowość w Polsce B mały "WIELKI" , a jednak można!!!

Do Pana Zbyszka dotarłem poprzez informację w internecie. Strona jego firmy konkretna, skromna nie nachalna. Naprawdę nie potrzebuje codziennych ogłoszeń prasowych jak większość jego kolegów bo to co reprezentuje jako człowiek i jako chirurg jest wręcz nieprzeciętne. Nie przesadzę ,że kojarzy mi się jego osoba,charakter, pasja medyczna, oraz pokonywanie trudności w naszym coraz dziwniejszym kraju, jak również ze względu na to same imię z osobą Ś.P. Profesora Religi ( "Bogowie" ) Dziękuje za uratowanie zdrowia.

Do Pana Zbyszka dotarłem poprzez informację w internecie.
Strona jego firmy konkretna, skromna nie nachalna.
Dziękuje za uratowanie zdrowia.

Potwierdzam wszystkie pozytywne komentarze. Lekarz z powołania. Bardzo dobry specjalista, rewelacyjny diagnosta. Do tego Lekarza można się udać z każdym schorzeniem. Jeśli nawet sam nie zajmuje się daną chorobą, z pewnością pokieruje pacjenta w miejsce, gdzie można uzyskać fachową pomoc. Polecam.

jeżeli szukacie naprawdę dobrego lekarza (nie tylko chirurga), który zajmuje się na poważnie pacjentem to szczerze polecam,