lekarz Zbigniew Brzezin

2,9
2,6
2,5
2,6

Polecam w 100 % Lekarz dobrze zdiagnozował córkę oraz operacja którą zlecił została wykonana dobrze bez żadnych powikłań.

2 letnie dziecko z złamaniem . Bardzo dobre podejście do chorego dziecka ,trudnego dziecka. Zaangażowanie w chorobę .Dla porównania dr Klimza w tej samej przychodni to jakiś dramat.

Bardzo miły i profesjonalny Lekarz. Konkretny. Świetne podejście do dziecka, ręka złamana z przemieszczeniem ... Dzięki szybkiej reakcji i odpowiedniej diagnozie, Doktor uchronił dziecko przed operacją. Wielki szacun!!!

Ten lekarz zdecydowanie nie jest godny polecenia. Nie odpowiada na pytania pacjenta i uważa się za najmądrzejszego. Jest chamski, gburowaty i nie ma szacunku do drugiej osoby. Nikomu nie życzę spotkania z tym "specjalistą".

Lekarz który nie nadaje się do leczenia ludzi a tym bardziej dzieci. Ma oschłe podejście do pacjenta, wykonał bardzo źle i nieprofesjonalnie zabieg znieczulenia i szycia. To już mój drugi kontakt z tym lekarzem i mam nadzieję że ostatni. Będę przestrzegać wszystkich przed tym lekarzem. Żałuję że do tej pory po tak złym leczeniu dzieci jeszcze pracuje w zawodzie.

Miałam wczoraj nieprzyjemność widzieć się z tym Panem, ponieważ córka moja potrzebowała pomocy. To jest masakra jak nas potraktował. Rozmowa trwała może z 30 sek, chamskie podejście do pacjenta, a co w tym wszystkim najgorsze to córka moja nie uzyskała pomocy!!! W święta trudno o lekarza, a wiec musiałam szukać prywatnie pomocy, bo do środy (bo tak mi kazał się udać do przychodni na wizytę do niego) mogłoby już dojść i do zakażenia i do interwencji operacyjnej.

Trudno ocenić kompetencje przy zdjęciu gipsu w sytuacji gdy lekarz nie wycedził ani jednego słowa.Uprzejmość? Ten termin nie jest znany temu panu.Jedyne co potrafił wysyczeć to ; nie bo nie; ot kultura.

Niekompetentny nieuczciwy i beznadziejny lekarz. Nie polecam nikomu by zajmował się jego dzieckiem. Jedyne co potrafi najlepiej to obrać portfel rodzica a nie operować i zajmować się pacjentami. Operację oczywiście źle wykonał i dziecko musiało przechodzić kolejną operację i serię antybiotyków. Gdyby nie Klinika w Zabrzu i kompetentni lekarze z niej to nasz syn by już nie żył! RODZICU ZASTANÓW SIĘ DOBRZE JAK ODDASZ SWOJE DZIECKO POD OPIEKĘ TEGO KONOWAŁA !!!! Chirurgia na Parkitce gdzie pracuje ten lekarz to oddział na którym dzieci wyją z bólu poupychane w ciasnych łóżeczkach. ...

Chirurgia na Parkitce gdzie pracuje ten lekarz to oddział na którym dzieci wyją z bólu poupychane w ciasnych łóżeczkach. Rodzice śpią na podłodze pod łóżeczkami traktowani są jak zło konieczne zarówno przez lekarzy tam pracujących jak i przez pielęgniarki.

Bardzo mało uprzejmy i chamski lekarz...nie potrafił nawet założyć bandaża,nie mówiąc o prawidłowym opatrzeniu rany mojemu rocznemu synowi!! Idzie na sztuki...!!!

Bardzo dobry lekarz.Pod każdym względem kompetentny.Bardzo skutecznie zdiagnozował i zoperował moją córkę.Polecam