lekarz Zbigniew Brzozowski

2,1
2,1
1,9

Byłam na wizycie w SOR w STG i byłam zdziwiona jak dużo powiedział o chorobie. Lekarze których spotykałam byli bardziej powściągliwi. Podczas rozmowy zachowywał się normalnie. Zlecił więcej badań niż oczekiwałam. Nie mam krytycznych uwag, normalny lekarz.

Zgadzam się jak najbardziej z opiniami poprzedników a dodałabym więcej, ale wiecie, szkoda mi wciskac klawisze na klawiaturze..nawet tego mi szkoda na tego chama. Mam nadzieję, że spotka go taki los aby sam mógl doświadczyć na swojej osobie tego co dawkuje pacjentom, ludziom potrzebującym pomocy!!!

Nie polecam!!Zgadzam sie z poprzednikami wydającymi negatywne opinie o tym lekarzu-jest chamski,odpowiada z cynicznym,szyderczym usmieszkiem,podnosi glos(bez podstawy)przy innych pacjentach,gdzie etyka????????Wysmiewa pacjentow,pyta po co tu przyszli(do szpitala),moglabym wymieniac i wymieniac.Wyprowadzil mnie z rownowagi,mialam postanowienie napisac skarge ale odradzano mi gdyz nic to nie da......reka reke myje..to jest przykre

Nie kompetentny,chamski,obojętny szaman.. Zdecydowanie do opisania w prasie i telewizji.

Nie kompetentny,chamski,obojętny szaman..
Zdecydowanie do opisania w prasie i telewizji.

Lekarz bardzo dobry i uprzejmy jak na warunki Szpitala w STG

Lekarz bardzo dobry i uprzejmy jak na warunki Szpitala w STG

Zgadzam się z poprzednią opinią,jest nie uprzejmy,śmieje się w twarz choremu i jego rodzinie,stawia wyssane z palca diagnozy nie ma pojęcia o leczeniu,nie potrafi odpowiedzieć na proste pytania i całkowicie brak mu kultury.Z jego wiedzą medyczną mógłby pracować co najwyżej w kotłowni choć wtedy pewnie byłoby zimno w szpitalu bo pana ordynatora mało kiedy widziałem w pracy.

Ordynator oddzialu internistycznego w Starogardzie Gdanskim. Nieosiagalny w weekend.

Jak dostanie w łapę to zaczyna dopiero martiwc się o pacjenta. Ubliża rodzinie chorego i samemu choremu. Nie jest lekarzem z powołania. Usmierca pacjentów,nie potrafi postawić diagnozy a tym bardziej nie spieszy mu sie zeby wysłac pacjenta na badania. Powienien zostać zwolniony z oddziału na którym jest praktykującym lekarze !!!