dr hab. Zbigniew Budny

Neurolog

ODE MNE WYCIAGNAL KUPE KASY I NIC MNIE NIE POMOGL LICZYLA SIE TYLKO KASA NIC WIECEJ ZALOSNE jak mozna brac od kogos pieniadze nic nie pomagajac w dodatku w tak powaznych chorobach

Był niezwykłym człowiekiem,dobrym, współczującym i rozumiejącym kiedyś powiedziałam mu,że jest jak papież pełen wiary i dobroci dla zwykłych ludzi a on powiedział ojej gdzież mi tam do papieża i jeszcze coś dodał ale dziś już nie pamiętam co. Nigdy go nie zapomnę.Całym sercem łączę się z rodziną w wielkim bólu.

Był niezwykłym człowiekiem,dobrym, współczującym i rozumiejącym
i jeszcze coś dodał ale dziś już nie pamiętam co.
Nigdy go nie zapomnę.Całym sercem łączę się z rodziną w wielkim bólu.

wspanialy czlowiek i lekarz, nie potrafie pogodzic sie z Jego tragiczna smiercia, tak niewielu jest lekarzy, którzy naprawde dbaja o dobro pacjenta, za wszelka cene straja sie mu pomóc...wlasnie nam taki odszedl, a nawet nie zdażylam podziekowac...Glębokie wyrazy współczucia dla wszystkich bliskich

dzięki Panu doktorowi i drugiemu z komisji co ma imię jak nazwisko mam problemy do dzisiaj i mam do nich ogromny żal, że przy orzekaniu o niepełnosprawności daleko im było do przymiotników o których tak pieją niektórzy na tym forum.

Lekarz z prawdziwym powołaniem. Swojej pracy poświęcał się bez granic. Potrafił doradzić w każdej kwestii. Był całkowicie innym lekarzem-nienastawionym jedynie na zysk, jak jego koledzy po fachu. Szkoda, ze odszedł tak nagle. R.I.P.

Oby więcej takich było to służba zdrowia nie była by tak na dnie jak obecnie jest w Polsce. Zawsze bezinteresownie oddawał się pacjentowi. Pacjent Leszek S

Ś.P. lekarz najlepszy jakiekolwiek spotkałam w życiu!! Szkoda że odszedł tak wcześnie i tak niespodziewanie. Wielka strata dla wszystkich. Przykre....

Fantastyczny lekarz, świetny kolega z pracy, a co najważniejsze przez lata skarb dla swoich pacjentów. Nam wszystkim będzie Zbyszka bardzo brakowało...

Odszedł od nas wspaniały człowiek,lekarz z powołania,kochający i kochany przez swoich pacjentów.Wyrazy szczerego współczucia dla Rodziny i bliskich. Wdzięczna rodzina pacjentki.

Odszedł od nas wspaniały człowiek,lekarz z powołania,kochający
i kochany przez swoich pacjentów.Wyrazy szczerego współczucia
dla Rodziny i bliskich. Wdzięczna rodzina pacjentki.

Najlepszy człowiek i lekarz jakiego kiedykolwiek spotkałam.Wyrazy szczerego współczucia dla Rodziny i bliskich.Wdzięczna pacjentka