dr n. med. Zbigniew Bułanowski

Nefrolog, Internista

3,7

Przemiły człowiek, dobry fachowiec,bardzo solidne podejście do pacjenta - rzetelny, cierpliwy i co najważniejsze bardzo ludzki-bez tych wszystkich doktorskich fochów. Równie przyjemny i kompetentny wtedy kiedy nie trzeba płacić za wizytę.

Po prywatnej wizycie skierował mnie do szpitalnej przychodni,by lekarz ordynujący zlecił badania, które wypisał na kartce, a przyjmująca lekarka oznajmiła, że ją takie zlecenia nie interesują i oświadczyła, że kieruje mnie na operację nerki, z czego nie skorzystałam.Na tym zakończyłam kontakt z Panem doktorem.

ordynatorowi oddziału nefrologicznego w szpitalu górniczym p.Bułanowskiemu zawdzięczam że żyje jestem juz 5 lat po przeszczepie nerki. Zyczliwy człowiek i fachowiec

Wciąż poszukujesz "Nefrolog Sosnowiec"?

Pl-SaNA-Med
Czeladź, Kościelna 5
41-250 Sosnowiec

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDICINA, DIAGNOSTICA & QUALITAS - QMEDIC Oddział Leczenia Jednego Dnia
Żeromskiego 2
41-300 Dąbrowa Górnicza
Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ul. Pusta 15
41-205 Sosnowiec
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Dental-Serwis"
al. Zwycięstwa 9
41-200 Sosnowiec