lekarz Zbigniew Celewicz

RTG, Ginekolog położnik, USG, Ginekolog

wspaniały lekarz. inni nie mogli mi pomóc. jedna wizyta u pana doktora wystarczyła, by wyleczyć moje dolegliwości. POLECAM każdemyu! Przy tym bardzo kulturalny, sympatyczny człowiek. Klasa sama w sobie!

zwykły naciągacz.po prostu brak słów.sam sie powinien leczyc,ale u psychiatry.

zwykły naciągacz.po prostu brak słów.sam sie powinien leczyc,ale u psychiatry.

Jestem diabetyczką a zarazem pacjentką pana profesora od 21 lat, prowadził moje dwie ciąże. Jest osobą bardzo kompetentną, życzliwą i ciepłą. Cierpliwie i wyczerpująco odpowiada na każde pytanie. Dlatego z własnego doświadczenia polecam wizyty właśnie u Pana profesora. Wdzięczna pacjentka.

Dlatego z własnego doświadczenia polecam wizyty właśnie u Pana profesora.

Wdzięczna pacjentka.

Po 15tc trafiłam do szpitala. Pan prof.,który prowadził mój przypadek stwirdził:niewydolność szyjki, rozwarcie oraz łożysko przodujące centralnie.Nic z tego nie rozumiałam jako pacjentka.Wyjaśnienia były jak na wykładzie w auli i do tego zero empatii.Słowa, które przez parę tygodni słyszałam i pamiętam do dnia dzisiejszego to: z tym już nic się nie da zrobić, na 99% nic się nie zmieni, jak pani uda się donosić ciążę to...więc panie, które jesteście w ciąży i macie komplikacje wiecie jak to działa- załamanie, płacz,bezsilność.Najgorszy lekarz z jakim miałam do czynienie. Na szczęscie wyszłam ze szpitalnego piekła. Po 2 miesiącach wyniki się poprawiły i ta gwarancia 99%, że nic się nie zmiani to.....pozostawię to...Drogie panie, omijajcie tego lekarza jeżeli chcecie być zdrowe; proszę i błagam!!

Człowiek,który przywrócił mi radość życia po poronieniu. Tylko profesor,który nie był wówczas jeszcze moim lekarzem poświęcił mi czas,traktując jak indywidualną,wrażliwą,dotkniętą wielkim smutkiem kobietę.Przebywałam w szpitalu,gdzie szefował i widziałam,że wysoka kultura bycia i fachowość Pana Profesora jest konieczna by uczłowieczyć lekarzy tam pracujących.

Brak słów na lekarza który daje zielone światło na ciążę a nie potrafi przeczytać prawidłowo wyników badań , które bezwzlędnie są przeciwskazaniem do macierzyństwa.

Wspanialy cierpliwy odpowie na wszystkie interesujace mnie problemy polecam z calego serca.

Wszystko ok niby milo i kompetentnie tylko mialam miec corke a na koniec w 41 tygodniu NIESPODZIANKA okazalo sie ze mam SYNA!!! Jak za usg za 150 zloty to troszke denerwujacy fakt!!!

Nie chcę publicznie źle się o kimś wypowiadać, ale nie rozumiem pozytywnych opinii na tema tego Pana. Stanowczo nie polecam.

koszt wizyty może wydawać sie duży, tez tak uwazalam poczatkowo jednakze po wyjsciu z gainetu czulam sie wspaniale i wizyta yla warta tych pieniedzy