dr n. med. Zbigniew Chełmicki

Bardzo polecam Pana doktora, ogromna wiedzy, kompetencja i profesjonalizm. Pan doktor szczegółowo wyjaśnił mi wszystkie problemy. Dodatkowo bardzo kulturalny i empatyczny lekarz.

Byłam u pana doktora jest najlepszy miły inteligentny bardzo dobry lekarz zawsze pomoże doradzi dużo mi pomógł pozytywnie nastawia mnie do życia

Jestem długoletnią pacjentką Pana dr Zbigniewa Chełmickiego. Zanim trafiłam do Pana Doktora stanęłam przed dużym problemem zdrowotnym. Diagnozy kilku lekarzy były przerażające i nieodwracalne. Jednak Pan Doktor znalazł inne rozwiązanie i uratował "moja kobiecość", za co jestem niezmiernie wdzięczna i serdecznie dziękuję. Od tamtego czasu minęło już 6 lat, a ja nie szukam już innego lekarza. Pan Doktor jest delikatny, kulturalny, rzeczowy, a przede wszystkim profesjonalny. Zawsze poświęca mi dużo czasu i wyczerpująco odpowiada na moje pytania. Dzięki wspaniałej osobowości nie czuję skrępowania w Jego gabinecie. Bardzo gorąco polecam Tego ...

Bardzo gorąco polecam Tego lekarza.

Znakomity specjalista z ogromną wiedzą i doświadczeniem oraz świetnym podejściem do pacjentki. Szczerze polecam.

usługa jak w każdym innym gabinecie nic więcej, z tą tylko różnicą, że brak wyniku usg-mimo odpłatności

świetny lekarz,całą ciążę do niego chodziłam

świetny lekarz,całą ciążę do niego chodziłam

Kompetentny, posiadający dużą wiedzę i doświadczenie, korzystający również z nowych metod. Jest osobą bardzo kulturalną i z empatią nastawioną do pacjentki.