Lekarz rzeczywiście wspaniały. Jednak wkurza mnie jedna rzecz: zakłada wkładki domaciczne tylko w swoim prywatnym gabinecie (ok. 600 zł).Nie chce podać nazwy wkładki - mówi, że jest "dobra". Podobno w gabinecie na Opolskiej nie można założyć wkładki, bo nie ma do tego odpowiedniego sprzętu. (ciekawe jakiego, bo już kilka razy w tej przychodni miałam zakładaną wkładkę i się dało....)

Lekarz rzeczywiście wspaniały.
Jednak wkurza mnie jedna rzecz:

Do dr,Chlebosia trafiłam z polecenia siostry i nie żałuję bardzo dobry lekarz

Do dr,Chlebosia trafiłam z polecenia siostry i nie żałuję bardzo dobry lekarz

Wspaniały lekarz! Trafiłam przypadkowo i już wiem że nie chcę zadnego innego, ma mnóstwo cierpliwości i jest pełen humoru! Serdecznie polecam każdej pacjentce szukającej swojego ginekologa:)

Wspaniały lekarz! Trafiłam do dr Chlebosia przez przypadek, na rutynowe badania, niesamowicie cierpliwy i kompetentny człowiek! Nie goni się, poświęca dużo czasu pacjentowi i lubi pożartować:) Widać że to lekarz z powołania! Serdecznie polecam!

dr. Chlebos prowadzil moja ciaze po porodzie dalej do niego chodze bo jest bardzo dobrym dokladnym lekarzem, mozna z nim o kazdej sprawie porozmawiac poswieca pacjentowi tyle czasu ile pacjent potrzebuje, jestem z niego zadowolona

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Gliwice"?

Lesław Strzałkowski

Niepubliczny Zespół Opieki Zdrowotnej Centrum Zdrowia Sanvita
Kazimierza Wielkiego 13
44-194 Knurów
SZPITAL W KNUROWIE z poradnią K
ul. Niepodległości 8, Knurów
44-100 Knurów
Przychodnia "Toszecka"