lekarz Zbigniew Chmura

Bardzo dobry lekarz. Zainteresowany pacjentką nawet po zakończonym leczeniu. Konkretny i niezbywający podczas wizyt w gabinecie.

Byłam pacjentka tego lekarza i przeklinam dzień w którym do niego przyszłam. Chodziło o operacje. Zero zaangażowania. Empatii. Nic nie wytłumaczył, nie powiedział jak będzie przebiegala operacja, co ma zamiar zrobić i jakie będą tego konsekwencje. Od niechcenia popatrzyl na wyniki badan i nawet ich nie skomentowal. Poza tym po operacji do dnia dzisiejszego nie uzyskałam żadnej informacji na temat przeprowadzonej operacji, a jej konsekwencją są bardzo poważne powiklania z którymi sie borykam i muszę szukać na własną rękę dobrego lekarza który podejmie się operacji naprawienia tego co " Pan doktor" spartaczyl - ( delikatnie mówiąc). Dodam ze czekaja mnie 2 kolejne operacje. Jak chcecie sobie zycie zmarnować to tylko u tego lekarza.

Ten lekarz nie wyleczy jak jest źle a jak jest dobrze to po co komu do Niego iść Poza tym nie tłumaczy choroby nie zachęca do leczenia jest niekontaktowy i burczy do pacjenta Wszystko na zasadzie zapłać i rób co chcesz Lecz się albo nie lecz Twoja sprawa Atmosfera w gabinecie prywatnym to obojętność i brak zrozumienia do tego co czuje pacjent gdy usłyszy słowa: konieczna jest operacja. Edyta

Doktor może kiedyś był dobry ale chyba powoli zaczyna gubić go rutyna sporo mu zawdzięczam ale mam też ogromny żal bo w dużej mierze przyczynił się do tego że straciłam dziecko. Po wizycie u innego lekarza wyszło że wystarczyło zrobić dodatkowe badania i bardziej się zainteresować i prawdopodobnie moje dzieciątko by żyło. Dlatego nie polecam tego lekarz szczególnie do prowadzenia ciąży.

Polecam w 100%, prowadzil moja skomplikowana ciaze i mimo ze w innych szpitalach rozkladali rece,chcieli ciac na dlugo przed terminem Pan Doktor doprowadzil nas do terminu pozwolil na sn. Po porodzie nadal zainteresowany i mna i dzieckiem. Później gdy mialam problemy pomagal zlecal wszelkie konsultacje a gdy nie miał dyzuru dzwonił i sprawdzal wszystko.... Polecam !!!!!! Nie tylko lekarz ale przedewszystkim czlowiek

Jestem w 11 tygodniu ciąży jak narazie nie mam do Niego żadnych zastrzeżeń nie zgadzam się ze złymi opiniami tutaj na temat pana doktora! Każdy ma prawo mieć gorszy dzień każdy jest czasem zmęczony i przepracowany i jest tylko człowiekiem więc jak każdy lekarz i człowiek ma prawo sie pomylić wystawić złą diagnozę no niestety tak sie zdarza ale to nie powód żeby go oczerniac i wyzywać od partaczy itd..

Polecam :) lepszego lekarza nie znajdzie i to nie w prywatnym gabinecie a na NFZ :) Podejście do pacjentki i prowadzenie ciąży oceniam na 5

Nie polecam nikomu. Byłam jego pacjentką w prywatnym gabinecie. Prowadził ciążę. Wizyta byle odbębnić, szybko załatwić i skasować. Bez rozmowy ni uprzejmości, jak robot jakiś: waga, cisnienie, usg. Chaotycznie i pospiesznie. Lepiej go o nic nie pytać, bo odpowiedzi są opryskiliwe i wymijające, jakby miał pretensje, że pacjentka przedłuża wizytę. Na prośbę o ładne ujecie dzidziusia na ugs, zeby było na pamiątkę odpowiedź: "to nie jest zakład fotograficzny", a żeby pokazał dziecko w 3D: "nie mam czasu na zabawę, na takie usg to trzeba sobie osobną wizytę na pół godziny umówić". W szpitalu nawet nie poznał mnie, musiałam mu się przypomnieć, że prowadził ciążę.

Dr. Chmura może i dobry, ale niezbyt sympatyczny i postępuje bardzo chaotycznie, przynajmniej tak jest w przychodni, na pewno w gabinecie prywatnym jest dużo spokojniej, zresztą jak zawsze prywatnie.

Jest to doktor ktury sam powinien się leczyć. I nie polecam go żadnej kobiecie a pisze tak bo mojej obecnej nażeczonej zostawił po usunięciu jajnika naśeniowud a powinien go usunąć i powodowało to do tej pory komplikacje. Pozdrawiam uważajcie kobiety na tego doktora.

Jest to doktor ktury sam powinien się leczyć.