dr n. med. Zbigniew Chwal

Reumatolog

Super, bardzo pomógł mojej mamie. Kompetentnie się nią zajął, a nie jak poprzedni lekarz u którego była

Solidny lekarz, porada świetnie udzielona. Bardzo mi pomógł. Polecam!

Solidny lekarz, porada świetnie udzielona. Bardzo mi pomógł. Polecam!

Nie poleciłbym tego lekarza gdyż leżąc w szpitalu czekając na dignozę nic się nowego nie dowiedziałem.Dostałem leki ale tak naprawde one nic nie pomagają.Ponadto dzień po wyjściu ze szpitala dostałem zapalenia oczywiście doktor przyją mnie w szpitalu wypisał mi receptę i powiedział że pewnie za dużo chodziłem dlatego tak się stało(za wizytę 5 minutową w szpitalu wziął następne 80 zł).Nie polecam szkoda pieniędzy a wypisać recepty każdy lekarz potrafi.

Jest kompetentny, ale wiele spraw umyka jego pamięci. Tochę pochopnie podejmuje decyzje związane z kuracją farmakologiczną. Prawdopodobnie wynika to z tego, że czuje się pewnie, bo ma doświadczenie. Jest uprzejmy, dość dokładny podczas badania jak i wywiadu.

Zbyt zarozumiały. Ucina wszelkie dyskusje. Zapatrzony w siebie. Dużo wie, lecz nie ma zdolności dzielenia się trą wiedzą.