dr hab. n. med. Zbigniew Ciemniewski

Chirurg naczyniowy, Internista, Kardiolog

2,9
2,9

jesteśmy wdzięczni i chwała Mu za uratowanie Mamy .,cieszyła sie życiem pod jego opieką jeszcze 20lat . irena k. z rodziną

irena k. z rodziną

Permanentnie się spóźnia i nawet nie przeprosi. Powodem spóźnienia nie jest nagły przypadek, tylko np. wyjście do przychodni obok albo rozmowa z innym lekarzem w gabinecie, kiedy w poczekalni siedzą pacjenci. Nie wyjaśnia diagnozy ani leczenia, uważając, że pacjent jest na to za głupi. Nie leczy kompleksowo. Potrafi zapomnieć o ważnym leku na recepcie. Bagatelizuje zgłaszane skutki uboczne działania leków, w tym takie, które zagrażają życiu pacjenta. O wykaz badań laboratoryjnych trzeba się prosić, a i tak zapomina o jednych z ważniejszych, mimo że pacjent płaci za wszystko z własnej kieszeni, a nie z NFZ. Zmusza ciężko chorych pacjentów do wielokrotnych wizyt ponad siły, choć można by to zorganizować inaczej. Nie wykonuje ani EKG, ani UKG, ani koronarografii. EKG robi pielęgniarka, UKG drugi lekarz z tej samej przychodni (przyjmuje w inne dni tygodnia), a na koronarografię w ogóle odsyła do całkiem innego ośrodka. Ogólne wrażenie: niekompetentny, lekceważący, zadufany w sobie materialista, który chce wyciągnąć jak najwięcej pieniędzy nawet z umierającego. Warunki w gabinecie tragiczne - zimą dr Ciemniewski udaje, że osłuchuje serce przy bardzo głośno szumiących rurach centralnego ogrzewania! Kpina w żywe oczy! Nikt komu zdrowie i życie miłe nie powinien chodzić do tego lekarza.

NIE POLECAM! DLA MNIE NIEKOMPETENTNY, NIEMIŁY, OCIĘŻALE PRACUJACY I CHCĄCY JAK NAJSZYBCIEJ POZBYĆ SIE PACJENTA NAWET TAKIEGO KTÓRY LEDWO TRZYMA SIE NA NOGACH!!!

chirurg naczyniowy??????????????????? chyba komuś wkradł się błąd. co do samej wizyty. uprzejmosc raczej wymuszona, nalezy sie za płaconą kasę. pacjent odnosi wrażenie, że Pan doktor chce jak najszybciej przeprowadzić badanie i nabic na licznik kolejnego, załatwionego pacjenta. szczerze mówiąc, dobrze, że to nie jedyny lekarz tej specjalizacji w mieście.możemy wybierać, a w przypadku tego pana , powinno sie wybierać.

chirurg naczyniowy???????????????????
chyba komuś wkradł się błąd.

nie będę nikogo obrażać.dobrze,że mamy wybór. odniosłam wrażenie , że dla pana doktora najważniejsza jest kasa. kasa, kasa, kasa..........

kasa, kasa, kasa..........

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u doktora Ciemniewskiego. Miło, kompleksowo, fachowo, serce mnie już nie boli. Poza tym na uwagę zasługuje miła obsługa, ładny budynek i wszechstronna wiedza doktora Ciemniewskiego na temat chirurgii naczyniowej. Gorąco polecam! Jan Toborek

Gorąco polecam!
Jan Toborek

naprawde jest dobry, nie jem tyle tabletek co kiedyś no i owiele lepiej sie czuje

Ostrzeżenie-NIE JEST I NIE BYL CHIRURGIEM NIGDY A TYM BARDZIEJ NACZYNIOWYM

Ostrzeżenie-NIE JEST I NIE BYL CHIRURGIEM NIGDY A TYM BARDZIEJ NACZYNIOWYM

młody lekarz niegłupi myśliwy były prezes koła łowieckiego miły pracowity dobry ojciec wiele ludzi wydudkał mieszka w Jankowicach w dużej willi pa

Profesjonalizm, kultura, elegancja!!! Dzięki doktorowi żyję bez baypasów (zaleconych w szpitalu) już 13 lat -wyłącznie (?!) pod baczną kontrolą lekarską i regulacją farmakologiczną. Prowadzę normalne aktywne życie !!! Dziękuję Halina Gołajewska z Katowic