dr hab. n. med. Zbigniew Darasz

Chirurg onkolog

Dr Zbigniew Darasz to wybitny lekarz. Od pierwszego spotkania czułam, że mój tata jest w dobrych rękach. Mój tata miał operację usunięcia tarczycy. Już od pierwszego spotkania z Dr wiedziałam, że jesteśmy w dobrych rękach. Do całej sytuacji podeszliśmy bardzo spokojnie i z pełnym zaufaniem. Pan Doktor wszystko dokładnie nam wyjaśnił. Po operacji, w ten sam dzień mój tata bardzo ładnie mówił i przełykał, Pan Doktor to doskonały specjalista. Polecam! Lekarz całym sercem oddany swojej pracy.

Najgorszy lekarz nie polecam. Chyba pominął kilka zajęć na studiach albo po prostu starej daty.. zatrzymał się na pewnym etapie i

po siedmiu latach nadal żyje i mam noge wybitny człowiek DZIĘKUJE dla takiego człowieka opis i komentarz nie potrzebny czyny za to świadczą

Dr Darasz jest cudotwórcą ,doskonały chirurg, fantastyczny człowiek .Zna się na swoim fachu jak nikt inny .Jestem wdzięczna losowi że postawił tego wspaniałego człowieka na mojej drodze . To co zrobił zakrawa na cud .Podjął się operacji której nikt inny nie chciał wykonać .Walczył o życie pacjentki ( na której inni postawili już krzyżyk) do samego końca i wygrał tę walkę .Gdyby wszyscy lekarze w Polsce mieli takie podejście do pacjentów ,my Polacy bylibyśmy szczęśliwym narodem .Dziękuję Panie doktorze

bardzo dobry lekarz, genialnie tłumaczy pacjentowi i rodzinie. Pomimo napietego grafiku nigdy nie odmówi rozmowy. Płynie od niego bardzo pozytywna energia:) więcej takich lekarzy. Majtersztyk

Siła spokoju i zdecydowania. Potrafi pocieszyć jednym słowem. Efekt kosmetyczny rewelacyjny. Cierpliwy. Jeśli jesteś zbyt słaba, żeby przez to przejść idź do dr Darasza. A jak już tam będziesz uściskaj go ode mnie

Dr Darasz jest bardzo dobrym lekarzem, miły, chętny do pomocy, bardzo ładny efekt kosmetyczny po operacji, polecam tego lekarza z całego serca, pozdrawiam:D

bardzo zdolny lekarz ,wybitny chirurg .dr.Darasz uratowal mi zycie.wykonuje swoja prace perfekcyjnie/ janusz

Pan dr.Zbigniew Darasz operował mnie w październiku 2012 /zmiana nowotworowa w piersi/.Wspaniały fachowiec ,czułam się bezpiecznie w jego rękach.Dziękuję Panie doktorze wdzięczna pacjentka AnnaC

Żyję dzięki Doktorowi,a komfort życia znacznie mi się poprawił. Doktor Darasz to rewelacyjny chirurg i cudowny człowiek.