dr hab. n. med. Zbigniew Darasz

Chirurg onkolog

Dr Darasz jest cudotwórcą ,doskonały chirurg, fantastyczny człowiek .Zna się na swoim fachu jak nikt inny .Jestem wdzięczna losowi że postawił tego wspaniałego człowieka na mojej drodze . To co zrobił zakrawa na cud .Podjął się operacji której nikt inny nie chciał wykonać .Walczył o życie pacjentki ( na której inni postawili już krzyżyk) do samego końca i wygrał tę walkę .Gdyby wszyscy lekarze w Polsce mieli takie podejście do pacjentów ,my Polacy bylibyśmy szczęśliwym narodem .Dziękuję Panie doktorze

po siedmiu latach nadal żyje i mam noge wybitny człowiek DZIĘKUJE dla takiego człowieka opis i komentarz nie potrzebny czyny za to świadczą

bardzo dobry lekarz, genialnie tłumaczy pacjentowi i rodzinie. Pomimo napietego grafiku nigdy nie odmówi rozmowy. Płynie od niego bardzo pozytywna energia:) więcej takich lekarzy. Majtersztyk

Siła spokoju i zdecydowania. Potrafi pocieszyć jednym słowem. Efekt kosmetyczny rewelacyjny. Cierpliwy. Jeśli jesteś zbyt słaba, żeby przez to przejść idź do dr Darasza. A jak już tam będziesz uściskaj go ode mnie

Najgorszy lekarz nie polecam. Chyba pominął kilka zajęć na studiach albo po prostu starej daty.. zatrzymał się na pewnym etapie i

Pan dr.Zbigniew Darasz operował mnie w październiku 2012 /zmiana nowotworowa w piersi/.Wspaniały fachowiec ,czułam się bezpiecznie w jego rękach.Dziękuję Panie doktorze wdzięczna pacjentka AnnaC

Dr Darasz jest bardzo dobrym lekarzem, miły, chętny do pomocy, bardzo ładny efekt kosmetyczny po operacji, polecam tego lekarza z całego serca, pozdrawiam:D

Uważam, że doktor nauk medycznych - pan Zbigniew Darasz jest doskonałym chirurgiem – onkologiem. Zabiegi wykonuje w sposób precyzyjny, fachowy z równoczesnym zachowaniem dbałości o dobry efekt kosmetyczny. Doktor ma bezcenne wieloletnie doświadczenie zawodowe i doskonałą intuicję lekarską. Pomimo ignorowania przez kilku innych lekarzy zauważonych u mnie podczas przeprowadzonych badań zmian, zgodził się mnie przyjąć na zabieg. Dzięki tej decyzji nowotwór piersi został w moim przypadku wykryty we wczesnym stadium.

bardzo zdolny lekarz ,wybitny chirurg .dr.Darasz uratowal mi zycie.wykonuje swoja prace perfekcyjnie/ janusz

Świetny i doświadczony chirurg. Wiedza i ręce Pana dr Zbigniewa Darasza dały ponad 3 lata temu mojej żonie drugie życie - jestem mu za to bardzo wdzięczny. Poza wiedzą i umiejętnościami jest niezwykle uprzejmym i sympatycznym człowiekiem. Jeszcze raz dziękuję Panie doktorze. Witold Gogulski

Świetny i doświadczony chirurg.
Jeszcze raz dziękuję Panie doktorze.
Witold Gogulski

Wciąż poszukujesz "Chirurg onkolog Kraków"?

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6
UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY , I KLINIKA CHIRURGII
gabinet chirurgiczno-onkologiczny tel.com.0602 75 44 71
Asnyka 10 lok. 2
Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6
Stacja Sądeckiego Pogotowia Ratunkowego