Zbigniew Dębrowski

Psychiatra

Bardzo mily pomaga i zna sie na swojej pracy szkoda ze takie kolejki sa do doktora ale i tak warto szybko sprawnie i powie o co chodzi a nie wymysla godny polecenia

Nie polecam tego lekarza !!! Jestem rozczarowana po tej wizycie,po wejściu do gabinetu lekarz kazał mi opowiedzieć o swoim życiu po czym bez jakich kolwiek wyjaśnień, jakiejkolwiek rozmowy wyciągnął receptę i wypisać BARDZO silne depresanty !!! Wizytka trwała 8 min po czym była ona pierwszą wizytą u takiego specjalisty!!NIE POLECAM TEGO LEKARZA LEKI SA TAK SILNE ZE NIE MA KONTAKTU Z CZŁOWIEKIEM I RZECZYWISTOŚCIĄ

Profesjonalista, bardzo dobre podejście do pacjenta, jestem do tej pory zadowolona z postępów leczenia

Lekarz godny polecenia, kompetentny a jednocześnie miły, wyrozumiały i empatyczny. Od początku wzbudza zaufanie i co najważniejsze potrafi pomóc.

Pierwsze wrażenie niezwykle pozytywne,przyjemny, rzeczowy,poświęca choremu sporo czasu,a co najważniejsze daje nadzieję,budzi pozytywne emocje... Polecam gorąco.

Polecam gorąco.

Super lekarz pod każdym względem.Miły człowiek,a tak trudno w dzisiejszych czasach znalezć wśród ludzi "CZŁOWIEKA"!!!Polecam z pełną odpowiedzialnością:):):)!!!

Jak dla mnie lekarz jest dobry,ale do brania pieniędzy,leczy starymi metodami ,co u mnie nie odniosło zadnego pozytywnego skutku.jest uprzejmy ale to na tyle.Polecam psychiatrów ze Szczecina!!-tyle opinii ile pacjentów :):):):)

Mój lekarz do którego mam pełne zaufanie !!! Obdarza mnie troskom zaufaniem dobrym przyjęciem i odbiorem ,ciepłem osobistym ,humorem .Jest pamiętliwy troskliwy przyjacielski od dany i szczery .I oto wiersz na poczekaniu i z głowy . Gdybym się zapomniał nie przedstawił się ciepłu , gdybym upadł a w pobliżu by był wiatr szukał bym czegoś innego morze ręki mego lekarza który przedstawił by mnie ciepłu i poniósł by mnie z wiatrem przez moje troski. Maciej Parszuto.

Przykro mi to stwierdzic,ale nie polecam tego pana,jak dla mnie sie nie sprawdzil,a dokladnie nie pomogl mi.Negatywna

Nie spelnil moich oczekiwan.Jest mily,fakt.mnie nie pomogl ,nie polecam tego pana,takie jest moje zdanie w tym temacie.odradzam.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Pyrzyce"?

os. Zachód B 12e lok. 7
73-100 Stargard Szczeciński
przychodnia
obroncuw westerplate
75-500 Drawsko Pomorskie
Stargardzka 9a lok. 4
74-200 Pyrzyce
Specjalistyczne Usługi Medyczne "Łokietka"
ulica Traugutta 92
70-452 Szczecin
Centrum psychologiczno-terapeutyczne Carpe Diem
Pocztowa 35/1
70-357 Szczecin
Punkt Zdrowia Psychicznego "PSYCHE"
Przecław 58
72-005 Warzymice