Zbigniew Dobrzyński

Alergolog

2,5

Polecam tego lekarza. Dobry fachowiec. Jestem odczulany już od kilku lat. Terapia zmierza ku końcowi, przynosi efekty.

Patrząc na inne opinie można się przerazić. Dobrze, że nie znałam ich treści zanim trafiłam do Pana doktora... Moje córki od 2 lat są pacjentkami tego lekarza, diagnozy trafne, leczenie przynosi efekty. Polecam

Wpis poprzedni to jakis hejt fakenews jak z fermy trolli. Po propozycji opłaty można usunąc. Pacjencie najlepiej sprawdzić osobiście

jeszcze nigdy nie byłam tak poruszona wychodząc od lekarza, jest nieuprzejmy(delikatnie to ujmując), pytań to nawet proszę nie zadawać bo w połowie przerwie mówiąc to co on chce powiedzieć,wywnioskowałam że ma strach iż nie będzie w stanie na nie odpowiedzieć. moja córka była przerażona, nigdy więcej do niego jej nie zaprowadzę. ten lekarz to chyba pomylił zawody, moim zdaniem w ogóle nie powinien pracować z ludźmi. poprosiłam o wypisanie 1-dniowej porady czy coś w tym rodzaju do pracy, to z oburzeniem i podniesionym głosem odpowiedział "a na jakiej podstawie" no i straciłam dzień urlopu, a szkoda bo dzień był naprawdę stracony i zepsuty humor. Jeśli ktoś musi iść do alergologa to tylko nie do niego!!!!