lekarz Zbigniew Dyda

Odbyłam wizytę prywatną u dr Dydy w Świdnicy w Klinice Sudety. Pan Doktor od początku mojej wizyty był w stosunku do mnie niemiły i opryskliwy. Zwracał się do mnie w pretensjonalny sposób. Czułam się jakbym była w ukrytej kamerze. Pan doktor nie potrafił udzielić mi konkretnej informacji na temat moich oczu. Kiedy zapytałam w jaki sposób mogę zapobiec lub spowolnić rozwój choroby odpowiedział, że nie ma to rady. W ciągu wizyty kilkukrotnie odbierał telefon komórkowy lekceważąc obecność pacjenta w gabinecie. Zwracał się w do mnie cytuję "helo, proszę mówić lepiej czy gorzej, nic więcej". Po okazaniu kropel do oczu, które stosowałam wcześniej otrzymałam odpowiedź, że są one tak skuteczne jak krem na zmarszczki. Pan doktor nie zaproponował, pomimo próśb innych kropel,które mogłyby zniwelować ból moich oczu. Pan Dyda oświadczył, że mam zgłosić się za pół roku na kolejne badanie. Pod koniec wizyty poprosiłam o pisemny wynik badania, aby móc skonsultować to w innym gabinecie, jednak Pan Doktor stwierdził, że nic nie dostanę. Mam 60 lat, a Pan doktor traktował mnie jak nastolatkę, ignorując wszelkie pytania i sugestie.

Dzięki panu doktorowi przejrzałam na oczy i zobaczyłam kolorowy świat.Przywróciło mi to radość życia.Pobyt w szpitalu również wspominam mile

Super Fachowiec w swojej dziedzinie. Pierwsza wizyta - fakt 200,-zl, i w zasadzie nic konkretnego, czyli: będzie pani widziala lepiej, nie gwarantuję, że bez okularów (zaćma obu oczów u mojej mamy 75 lat). Druga wizyta p. Doktor przepisal kropelki na unormowanie ciśnienia w oku na 10 dni. Trzecia wizyta wszystko w normie więc termin zabiegu za tydzień. Po zabiegu na drugi dzień moja mama zaczęła czytać małe literki bez okularów. po tygodniu decyzja o zabiegu drugiego oka!. W tej chwili 4 tygodnie po zabiegach moja mama jest szczęśliwa - nawleka nitkę na igłę bez okularów, cieszy się że świat jest taki kolorowy. Z perespektywy czasu widzę, że p. Doktor poświęca każdemu pacjentowi tyle czasu ile wymaga. Uprzejmość? - nie zawsze można być uśmiechniętym, co niektóry pacjent chcący cudu potrafi zdenerwować, a to przechodzi na innych. A jeżeli ktoś pisze, że wyrzucił 200,-zł i doktor powiedział, że nic się nie da zrobić, to niech się "cieszy", bo przecież mógłby udawać, że coś robi skasować jeszcze 1000-3000 i stwierdzić - "no nie wyszło". Uważam, że doktor na każdym etapie leczenia rozmawia "ferr" i nie owija w "bawełnę" Radość w oczach mojej mamy jest wystarczającym argumentem do POLECENIA P. Doktora innym potrzebującym. Z czystym sumieniem POLECAM.
Robert Jarmoliński

Niestety buta i arogancja! Nie polecam! 200 zł to dużo za wizytę z której nic nie wynika. On nie jest bogiem, a tak się zachowuje. Ten pan też kiedyś będzie staruszkiem.

Świetny specjalista,uprzejmy,poświęcający pacjentowi wiele czasu,dokładnie tłumaczy wszystko co dotyczy choroby i leczenia.Stworzył świetny oddział okulistyczny w Bielawie ,dziękuję i gorąco polecam

Są to najlepiej wydane pieniądze na moje zdrowie, tyle kosztowało badanie kwalifikujące do operacji zaćmy. Jestem trzy tygodnie po zabiegu. 100% poprawy w operowanym oku, kontrast, kolory wszystko widzę doskonale i znów czytam bez okularów. Jak do tej pory żadnych powikłań. Polecam pana doktora Zbigniewa Dydę. Jerzy Hamala

Powyżej jest komentarz, że 200 zł to dużo za wizyte, ja się z tym nie zgodze, ponieważ nikt nie zmusza do wizyty u P. doktora, a pozatym, jest to lekarz pierwsza klasa. Ja choruje na odwarstwienie siatkowki i doktor nie traci nadziei na wyleczenie mojego oka, choc ja ta nadzieje trace. Jest profesjonalistą w 100 % i wspaniałym lekarzem i cżłowiekiem konkretnym. Co do tych 200 zł, to ja we Wrocławiu zapłaciłam 250 za konsultacje, w podobno najlepszej klinice, gdzie powiedziano mi, że już nie ma co robić tego oka, a tu doktor Dyda nadal walczy o mój wzrok. Więc prosze się zastanowić co piszecie :).
Pozdrawiam bardzo serdecznie P. doktora

Wizyta trwająca 5 minut kosztowała mnie 200 zł, problem z oczami nie rozwiązany, gdyż lekarz stwierdził, że nic nie można zrobić z czerwonymi oczami. Żadnych kropli, żadnych dodatkowych badań, nic. Nie polecam.

Mam dużą wadę w jednym oku (-7 dioptrii), drugie zdrowe. Pan doktor po obejrzeniu wynikow badan spytal czego od niego oczekuje skoro na jedno oko widze dobrze, poza tym w moim wieku (25 lat) to juz nic zrobic sie nie da. Gdy zapytalam o korekte laserowa, stwierdzil, ze skoro mam wolne parę tysiecy to czemu nie, ale to zawsze ryzyko.. Wniosek z badania byl taki, ze jesli koniecznie chce to moge nosic szklo na chore oko (ale on nie wie po co wszak drugie mam zdrowe), jednak Pan doktor mi go nie dobierze, tylko mam sie zglosic do optyka. Wynikow wykonanych przez pielegniarki badan tez nie dostalam. Ta mila, ekspresowa wizyta kosztowala mnie standardowo 200 zl, wiec drodzy przyszli pacjenci, jesli przekroczyliscie wiek wczesnomlodzienczy, darujcie sobie, zdrowsi nie bedziecie, a przynajmniej bogatsi o 200 zl. Dodam, ze do doktora D. trafilam z polecenia..

Rezultat leczenia przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Polecam!

Rezultat leczenia przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Polecam!