Wspaniały lekarz i fachowiec wysokiej klasy, a jednocześnie wspaniały człowiek. Jestem szczęśliwa, że gdy zachorował mój mąż trafiliśmy w jego ręce. Rak jelita grubego. Przerażenie i rozpacz. Ale rozmowa z tym lekarzem dała nam wielką nadzieję, mimo że cudów nie obiecywał. Jego stosunek do pacjenta jest niespotykany. Zawsze znajdzie czas dla pacjenta, dokładnie wszystko wyjaśni, jest miły i sympatyczny. Jest naprawdę lekarzem z powołania. Minęło już trochę czasu, a mąż wciąż wspomina z jaką troskliwością nim się opiekował gdy był w szpitalu. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni Panu Doktorowi , dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy
Waleria i Tadeusz Soliwoda

Czytam te opinie i chcialabym wierzyć że jest taki cudowny. Poszłam do niego z polecenia innych.niestety bardzo się zawiodłam. Wizyta prywatna 5min bo bardzo się spieszyl. A na bloku operacyjnym nie wiedział co ma mi usunąć. Porażka. I do dzisiaj nie wiem co usunął. Usłyszałam na badaniu usg- te guzy co pani miała ma nadal i to nie małe. To jest straszne. Szukam innego chirurga onkologa.

Wspaniały lekarz i człowiek ,sumienny i prawdomówny,życzliwy i zawsze pomoże w chorobie. Z całego serca polecam jako lekarze i specjalist.

Z całego serca polecam jako lekarze i specjalist.

profesjonalizm i fachowosc.o tym lekarzu wiadczą jego czyny nie słowa.polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bezbłędny, miły. Cóż mogę powiedzieć; operował mnie byłem na chirurgii onkologicznej 6 dni i wiem że uratował mi życie. Tu słowa i tak nic nie oddadzą. Serdecznie pozdrawiam doktora. Pacjent.

Wspaniały lekarz specjalista. Uratował życie niejednej osobie. Ornecianka

Wspaniały lekarz specjalista. Uratował życie niejednej osobie. Ornecianka

Miły, kompetentny, wyrozumiały- Dzięki niemu piszę tę opinię.

Miły, kompetentny, wyrozumiały- Dzięki niemu piszę tę opinię.

Super lekarz sympatyczny, konkretny cieszę się ,że to właśnie ten doktor mnie operował, wzbudza zaufanie poprostu lekarz z powołania.

Wielkie dzięki, że mogłem być pacjentem Tego Pana. Dzięki niemu żyję!!!

Wielkie dzięki, że mogłem być pacjentem Tego Pana. Dzięki niemu żyję!!!

Polecam jak najbardziej.Lekarz z powołania.

Polecam jak najbardziej.Lekarz z powołania.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Elbląg"?

Robotnicza 79
Elbląg