prof. dr hab. n. med. Zbigniew Gałązka

Chirurg naczyniowy - Profesor, Chirurg ogólny - Profesor

2,4
1,9

Zdecydowanie ODRADZAM wizytę u dr Zbigniewa Gałazki!!!! Ja byłam prywatnie w placówce Luxmed. Lekarz Zbigniew Gałązka manifestuje absolutny brak szacunku w stosunku do pacjenta. Pan doktor pisał coś sobie odkąd weszłam do gabinetu i nie wstawał od biurka przez cały czas wizyty. To ja musiałam podejść do pana doktora, pokazać nogi, dopiero wtedy pan doktor zerknął znad okularów i stwierdził: no faktycznie ma Pani żylaki. Nie przeprowadził wywiadu czy badania. Bardzo szybko natomiast wypisał mi skierowanie na dopplera żył i powiedział bezceremonialnie do widzenia. Cała wizyta trwała może 5 min. Na moje pytanie czy mogę od razu wykonać badanie i wrócić do gabinetu w ramach tej wizyty stwierdził nonszalancko: niech Pani próbuje, ale nie słyszałem jeszcze o takim przypadku żeby komuś się to udało. Wyszłam z gabinetu z poczuciem że zostałam oszukana ( wizyta kosztowała 250zł ), poniżona jako kobieta i zignorowana jako pacjent. Szerokim łukiem będę omijać PANA Zbigniewa Gałązkę i zacznę czytać opinie czego wcześniej opierając się na zaufaniu do lekarzy nie robiłam. ( dodam, że ocena 1 gwiazdki jest zawyżona, ale brak jest opcji wystawienia zera bo w mojej opinii ten lekarz w pełni na nią zasługuje).

Dramat. Przyszedłem do Doktora z problemem żylaków. Popatrzył pare sekund na nogi i stwierdził, że nic nie widzi i nie jest to według niego problem z krążeniem. Miałem już wcześniej robioną operację na żylaki i całkowicie negował moje słowa, że wyraźnie odczuwam dyskomfort identyczny do tego jaki towarzyszył mi w tamtych czasach. Zarzucał mi podważanie jego 30-letniego doświadczenia w pracy, o czym wielokrotnie nie omieszkał wspomnieć. Po moich prośbach z wielką łaską wypisał mi skierowanie na USG Doppler, na którym wyszły powiększone naczynia i niewydolne zastawki w obu nogach! Nigdy więcej takich lekarzy mających gdzieś pacjenta

Sympatyczny,kompetentny, fachowiec w swojej specjalizacji.

Sympatyczny,kompetentny, fachowiec w swojej specjalizacji.

Odradzam i ostrzegam niemily zadnych kompetencji zdecydowanie odpychajacy.zadnego zainteresowania pacjentem i dolegliwosciami

leczył żylaki odbytu (bez mrugniecia okiem zakładał gumki), zamiast zainteresować się wyżej położonym(również wyczuwalnym przy zwykłym badaniu), krwawiącym guzem w odbytnicy.

Ten lekarz to absolutna masakra. Traktuje pacjenta jak śmiecia. Jest chamski, arogancki i nikomu go nie polecam. Byłam W publicznej przychodni nie wiem jaki jest jak przyjmuje prywatnie. Ale jeśli nie traktuje pacjenta jak człowieka to lepiej omijać go z daleka. Całkowicie odradzam.

Ten lekarz to absolutna masakra. Traktuje pacjenta jak śmiecia.

Bardzo niesympatyczny, pacjent wyraźnie przeszkadza mu w pracy. Zastanawiające jest, dlaczego pracuje tylko w przychodni a nie bierze udziału w zabiegach na oddziele chirurgii? Czyżby nie nadawał się?

Jeden z najlepszych, a wciaz nie docenianych polskich chirurgow.

Jeden z najlepszych, a wciaz nie docenianych polskich chirurgow.

Wydał mi się bardzo niemiły, jakby miał do mnie pretensje że w ogóle przyszedłem. A najbardziej rozbroił mnie zdaniem "A co to ja mam pana wypytywać?"