lekarz Zbigniew Gierzyński

Neurolog

3,9

Konkretny i rzeczowy. Świetnie dobrane leki. Jak dla mnie to najlepszy neurolog w Gdyni. Dziękuję i polecam.

Wyleczył mnie pan z migreny, komu jeszcze się to nigdy nie udało. Od kiedy pamiętam bolała mnie głowa i nie pomagały żadne środki. Pan panie doktorze sprawił, że znowu chce mi się żyć. Dziękuję serdecznie.

Cudowny lekarz, bardzo wyrozumialy z duza wiedza medyczna. Profesjonalista, dla ktorego zdrowie pacjenta jest sprawa nadrzedna. Zapewnia komleksowe leczenie poczawszy od zdiagnozowania choroby, przeprowadzenia badan i dalszym leczeniu.Goraco polecam !!!!

Lekarz kompetentny o wysokiej kulturze osobistej i bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Dokładny wywiad - diagnoza i proponowane leczenie. Jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam Andrzej Caspowicz.

Trafiłam do pana doktora z bólem kręgosłupa odcinka piersiowego. Dzięki panu doktorowi żyję......to on znalazł u mnie guz płuca, którego nie znalazł pulmonolog. Dziękuje doktorze

Mną się zajął naprawdę dobrze, mimo wielkiej ilości pacjentów. Uważam, że jest godny polecenia.Nie wiem, czy będzie lepiej, bo jeszcze wiele badań przede mną, ale mam nadzieję, że doktor mi pomoże. Wiktor Lubacz

Wiktor Lubacz

Wspaniały lekarz. W 100% zaangażowany w leczenie pacjentów.Pełen empatii i zrozumienia. Pacjent przy nim czuje się bezpiecznie! Z całego serca polecam !!!

Wizyta poprowadzona bardzo profesjonalnie, dr Gierzyński obejrzał płytę z RM oraz dał wskazówki co do dalszego postępowania.

Bardzo pomógł mojej mamie. Mimo, że w poczekalni czekało mnóstwo osób, znalazł dla nas czas chociaż w rejestracji powiedziano nam, że trzeba czekać 3 miesiące na zarejestrowanie. Dziękuję Panie doktorze ☺

Szczerze polecam pana doktora. Bardzo mądry człowiek. Wypisane skierowanie na TK, na które nie mogłem doprosić się u innego lekarza. Dziękuję