lekarz Zbigniew Głąb

Lekarz rodzinny

Na początku był zdecydowanie innym lekarzem przede wszystkim ambitnym, wbrew pozorom potrafił być miły i pomocny. Teraz chyba większe dochody albo stanowisko zmieniły jego podejście do małych i dużych pacjentów. Jest niemiły, totalnie mrukowaty jako lekarz nie spełnia podstawowych oczekiwań. Decydowanie nie polecam, choć kogo właściwie polecić w Andrychowie.....

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM TEGO pseudolekarza. Mój mąż prawie się przez niego wykończył. Zresztą sama byłam u niego kiedys na dyżurze i zrobił to samo. Dla mnie to nie lekarz. Nie ma powołania do tego zawodu.

Bardzo miły lekarz,bardzo rzeczowy,szybko i sprawnie przeprowadza wywiad i badanie,a co jest najważniejsze trafnie stawia rozpoznanie.Moje dziecko przez pierwsze 3 lata życia właściwie cały czas chorowało,odkąd chodzę do dr Głąba przestało chorować,wprowadził leki poprawiające odporność dziecka i choroby się skończyły.Polecam

U mojego dziecka leczonego od kilku lat antybiotykami przez innych lekarzy,rozpoznał astmę wprowadził leki i obecnie już od roku nie miał stosowanych antybiotyków.dokładnie wytłumaczył mi chorobę dziecka a także jak mam reagować przy zaostrzeniach choroby.Bardzo kompetentny i miły.zawsze można uzyskać poradę telefoniczną nawet w porach nocnych.Polecam

lekarz mruk.Wydusić z niego słowo to wielki sukces.Nie poradził sobie ze zwykłym przeziębieniem,a skierowania do laryngologa nie dał/musiałam iść prywatnie/.Zdecydowanie nie polecam.

Nigdy nie zmieniłbym na innego lekarza ze względu na jego fachowość i kompetencje.

Słaby lekarz.Czas wizyty z dzieckiem ok 2minutyn , bez słowa. Paleta leków 2 antybiotyki. Zero badań dodatkowych( po 5 latach doprosiłam sie morfologii u dziecka). Pomimo obecności kranu w gabinecie nie słychać puszczanej wody. Żenada.

Bardzo dobrze przeprowadza badanie, wywiad. Docieka ważnych informacji by trafnie wydać diagnozę, polecam serdecznie.

Bardzo dobrze się zapowiadający się lekarz gorąnco polecam bardzo tego lekarza

Bardzo dobrze się zapowiadający się lekarz
gorąnco polecam bardzo tego lekarza

Rewelacja!!!!Moje dzieci i ja leczymy się u doktora Głąba.Świetny specjalista i przemiły człowiek-to w skrócie,co mogę o nim powiedzieć(napisać?).Bez zastanowienia polecam wszystkim!