dr n. med. Zbigniew Górka

Ortopeda, Chirurg urazowy

Polecam akupunkturę, bardzo pomogła mi na bóle kręgosłupa. Zbiegi nie trwają długo. Ból ustąpił. Podczas wizyty lekarz był uprzejmy i kompetentny. Polecam. To wizyta prywatna, ale efekt jest, a to najważniejsze.

Jedna gwiazdka to i tak za duzo. Zero kompetencji, lekarz podważa opinie i diagnozy innych specjalistów, lekarzy, obraza pacjentów. Nikomu nie polecam.

Ciężko stwierdzić czy kompetentny, w miarę uprzejmy. Jednak sugerowanie komuś, że zarabia więcej niż w rzeczywistości i że ma skorzystać z jego zabiegów, ale prywatnie pozostawia wielki niesmak (bez wspomnienia, że może jest możliwość opcji na NFZ). Człowiek przychodzi z bólem, a dostaje takie rekomendacje. O ile wiadomo jak wygląda publiczna służba zdrowia to sugerowanie, że ktoś z pewnością ma pieniądze na prywatne wizyty i zabiegi to wielkie nie porozumienie. Nie mówiąc, że niektórzy mają wiele schorzeń i po części już chodzą prywatnie. Jednak nie każdego stać za każdym razem na wizyty i wszystkie lekkie. Brak empatii i zrozumienia w tych trudnych czasach.

Człowiek nie godny zaufania - bez szacunku do pacjenta. Działał na szkodę pacjenta. Dzięki "leczeniu" tego lekarza staw był już nie do uratowania. Przykra sprawa. Jestem zbulwersowany jak można tak traktować pacjenta w dzisiejszych czasach. Dodatków brak konsekwencji.

Zawdzięczam temu lekarzowi życie. Gdyby nie jego fachowe, rzetelne i pełne wyrozumiałości podejście, byłabym już po tamtej stronie.

Bardzo fachowy lekarz, wzbudza zaufanie natychmiast, lekarz jakich mało, cierpliwy i traktuje pacjenta z szacunkiem, a nie z wyższością jak wielu innych. polecam

Tragiczne podejście. Pojechałem ze skręconym stawek skokowym to odesłał mnie do domu. Po 2 dniach przyjechałem kolejny raz bo nie mogłem stanąć na nogę to powiedział, że jestem niepoważny, że tak długo czekałem z wizytą.

Tragiczne podejście. Pojechałem ze skręconym stawek skokowym to odesłał mnie do domu. Po 2 dniach przyjechałem kolejny raz bo nie mogłem stanąć na nogę to powiedział, że jestem niepoważny, że tak długo czekałem z wizytą.

Przemiły i bardzo profesjonalny specjalista. Na pewno w razie jakiegokolwiek problemu zgłoszę się ponownie. Zdecydowanie polecam.

Tragedia, zniszczył mi stawy skokowe i kciuki, zamiast włożyć do gipsu przepisywał rivanol. Mojej mamie nie rozpoznał złamania kości biodrowej, dopiero po roku kiedy znowu zaczęło ją rwać inny ortopeda spojrzał na zdjęcie RTG fachowo i zauważył złamanie. KOMPLETNIE nie polecam!

Bardzo poważnie podchodzi do pacjenta. Jest uprzejmy i potrafi cierpliwie wytłumaczyć dolegliwości. Jest lekarzem z powołania. "Jak Górka operuje to Wam nic nie zepsuje" :) Wdzięczny pacjent

Wdzięczny pacjent