lekarz Zbigniew Gosecki

2,2
2,4
2,1
2,2

Chyba wystawione tu opinie mówią o tym panu wszystko....nic się nie zmieniło. Jest nie miły, ignoruje i bagatelizuje potrzeby pacjenta. Nie interesuje go nawet, że pacjent miał wypadek i uderzył się mocno w głowę. Nie zleca badań, odpowiedzialność zrzuca na innych i zostawia pacjentów samych z problemami zdrowotnymi które ignoruje.

Arogancki i niekompetentny lekarz.Zdecydowanie odradzam.

Arogancki i niekompetentny lekarz.Zdecydowanie odradzam.

W moim przypadku lekarz był miły i jestem zadowolony z wizyty. Nie przepisał mi zbędych leków, ale zalecił ćwiczenia i rehabilitację.

Zdecydowanie odradzam. dr powinien podkuwać konie, a nie leczyć ludzi. Byłem z dzieckiem na wizycie kontrolnej u tego ortopedy. Całkowity brak profesjonalizmu i higieny . Lekarz po odejściu od komputera bez mycia rąk odciągnął dziecku napletek brudnymi rękami(co nie było w jego kompetencji) , natomiast zapomniał sprawdzić ciemieniuchy. Delikatnie mówiąc gbur aspirujący na cwaniaka.

Zdecydowanie odradzam. dr powinien podkuwać konie, a nie leczyć ludzi.

Beznadziejny lekarz.Nie potrafi zdiagnozować najprostszych schorzeń.

Beznadziejny lekarz.Nie potrafi zdiagnozować najprostszych schorzeń.

Zdecydowanie odradzam, poszłam ze skierowaniem więc kilka minut lekarz poświęcił na sprawdzenie formalności, poprosił nawet o dokument potwierdzający PESEL dziecka. 4letnie dziecko nie zostało zbadane, ponieważ nie przeszło 3m z wyprostowanym kręgosłupem, lekarz odmówił badania, ponieważ stwierdził, że przez niedostosowanie się dziecka do poleceń, traci niepotrzebnie czas.

Szybko, rzetelnie i przede wszystkim skutecznie zostałam wyleczona. dziękuję

Szybko, rzetelnie i przede wszystkim skutecznie zostałam wyleczona. dziękuję

Zdecydowanie nie polecam!!!!leczył mojego syna który w końcu znalazł się na stole operacyjnym zdecydowanie za późno.

Nie mam "zdecydowanie" pozytywnego komentarza ale jest to ocena "raczej" pozytywna ponieważ nie umiem porównać kompetencji tego lekarza z innymi jego kolegami, najważniejsze że ten lekarz pomógł mi w moich dolegliwościach. Mógłby być bardziej uprzejmy, ale jego zachowanie nie odbiega od normy i jest w pełni akceptowalne.