Pan Doktor jest autorem i współautorem kilkunastu publikacji w kraju i za granicą. Od wielu lat zajmuje się endoskopią przewodu pokarmowego. Od wielu lat uczestniczy też w międzynarodowych badaniach klinicznych wprowadzających nowoczesne terapie w chorobach przewodu pokarmowego.

Doktor Hebzda jest swietnym specjalista, zlecajacym odpowiednie badania oraz stawiajacym trafne diagnozy. Kiedys mialam czeste problemy z jelitami... Pan Doktor wyleczyl mnie kompletnie. Praktyczne nie musze stosowac zadnych specjalnych diet. Po prostu funkcjonuje jak kazdy zdrowy czlowiek. :) Przyjmuje w Sepcjalistycznym Centrum Medycznym UNIMEDICA (kolo szpitala JANA PAWŁA II). Swoja droga, jeszcze nigdy nie bylam w takiej przychodni... Piekne gabinety i sprzet najwyzszej klasy!! Dobrze, ze wreszcie jest takie miejsce jak Unimedica.

Udałem się do dr z powodu utrzymujących się od wielu lat dolegliwości żołądkowo-jelitowych - podejrzewałem że przyczyną może być nietolerancja laktozy. Opisałem Panu dr wszystkie dolegliwości oraz to że po usunięciu z diety produktów mlecznych dolegliwości ustały. Doktor na to że nie możliwe aby nietolerancja laktozy wywoływała u mnie tak silne dolegliwości i poradził mi powrót do produktów mlecznych. Ogólnie zignorował mój problem. Zrobiłem tak jak doktor polecił, powróciły u mnie dolegliwości, właściwie kilka kolejnych tygodni miałem wyjętych z życia. Postanowiłem na własną rękę zrobić badanie na nietolerancję laktozy - oczywiście dr sam tego mi nie zlecił. Wynik badania okazał się pozytywny, tak jak wcześniej przewidywałem. Odstawiłem produkty mleczne, wróciłem do zdrowia.

Dr wykazał się kompletną ignorancją i brakiem profesjonalizmu oraz brakiem wiedzy. 130 zł wydane na wizytę, okazały się pieniędzmi wyrzuconymi w błoto. Nie polecam wizyty u tego "specjality".

Najbardziej kompetentny doktor jakiego w życiu spotkałem. Specjalista jakich mało, świetnie wytłumaczy każdy problem, uczuli na różne sprawy, jest niesamowitym lekarzem. Polecam !!!

Dr Hebzda - mój prywatny anioł stróż... I to powinno wystarczyć. Świetny człowiek, doskonały lekarz. Bardzo szybko zdiagnozował u mnie chorobę i podjął się nielekkiego leczenia z wyjątkowo niekumatym i upierdliwym pacjentem. Dziękuję mu za wszystko!!!

Dr Hebzda - mój prywatny anioł stróż...

bardzo cierpliwy, dokladny wrecz robiazcy wrazenie jakby poza mna swiat nie istnial. Nie bylo terminow wolnych ale na zdanie moje ze mam wynik z gastroskopii i jest podejrzenie raka zoladka przyjal mnie bez wahania. Okazalo sie ze to byl falszywy sygnal i inny lekarz chcial mnie naciagnac na prywatne leczenie. Pan dr mimo zeprzyjmuje prywatnie w centrum medycznym Unicardia na ul. Nila nie namawial mnie do tego bym niepotrzebnie tam przychodzil. Poslalem tam za to mojego szwagra i byl zachwycony!!!!

Polecam, lekarz b.profesjonalny! Wspaniałe podejście do każdego pacjęta. Przyjął mnie po godzinach przyjęć na konsultacje mimo, że nie miałam terminu. Pyta, czy może mi przepisać droższy lek, bo np. jest skuteczniejszy. Wizyta u niego b.mnie uspokaja i czuję, że jestem pod dobrą opieką. Tylko te terminy w przychodni i dzikie tłumy przed gabinetem.

Od lat leczę się u niego w szpitalu wojskowym, a obecnie w centrum przy fieldorfa-nila. Znany specjalista od choroby leśniowskiego- crohna (i nie tylko). Zawsze przykłada się do wizyty, wyjaśnia zasady leczenia i diety.

Bardzo dokładnie zbiera wywiad. Warto wziąć na wizytę poprzednią dokumentację medyczną. Szczegółowo wyjaśnił mi na czym polegały błędy dietetyczne i zmienił leczenie dzięki czemu w krótkim czasie poczułem wyraźną poprawę.

Wciąż poszukujesz "Gastroenterolog Kraków"?

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11