lekarz Zbigniew, Herman

Chirurg ogólny, Urolog

2,9
2,7
2,9

zapisał lek na prostatę chociaż jej nie posiadam i za to zapłaciłem 150zł wszystkie dokumenty mu dałem te również z opisem po zabiegu usunięcia prostaty. no ale jak lekarz może wykonywać dobrze pracę jak przyjmuje prywatnie 50 osób w 5 godzin

Świetny fachowiec - konkretny, kulturalny, wszystko tłumaczy i nie owija w bawełnę. U mnie na pierwszej wizycie wykrył nowotwór, którego wcześniej nie wykryło 4 innych lekarzy, a diagnoza być może uratowała mi życie. Muszę również bardzo pochwalić cały personel oddziału urologii szpitala w Suchej Beskidzkiej, przez cały czas leczenia szpitalnego wiedziałem, że mam do czynienia ze specjalistami, bardzo wysoko oceniam też wiedzę i umiejętności tamtejszych pielęgniarek. Zbigniew Herman to lekarz godny polecenia i w razie poważniejszych problemów to bez wątpienia najlepszy urolog w Oświęcimiu i okolicach.

Kompetentny i dobry fachowiec. Przejmuje się chorym pacjentem. Jestem wdzięczna za opiekę i leczenie szpitalne.

Podstawa to "kasunia".Wizyta droga 150zł,leki nie poskutkowały,więc kolejna wizyta i kolejne 150zł.Powinno się płacić za wyleczenie a nie za totolotek(trafi z lekiem albo nie).Tak można całą pensję przepuścić i nie byc wyleczonym.Niestety wykorzystuje że jest tylko jeden "lekarz"przyjmujący na ubezpieczenie.

Kto jemu dał tytuł lekarza??? To jedna wielka pomyłka. Nie bez powodu ma też gabinet w Oświęcimiu.......to budzi skojarzenia. Pisze to z pełną odpowiedzialnoscia. Syn jego pacjęta.

Syn jego pacjęta.

Pan Herman postawił mi dobrą diagnozę "przewlekłe zapalenie prostaty" ale o zgrozo leczył mnie przez dwa miesiące niewłaściwymi antybiotykami,mój stan pogorszył się poważnie a zapalenie rozlało się na jądra.W końcu usłyszałem od niego że tak to bywa z prostatą i muszę z tym się pogodzić. Na szczęście trafiłem w Krakowie na prawdziwego lekarza który potwierdził diagnozę P.Hermana ale zanim ustawił leczenie zlecił wykonanie posiewu nasienia (Herman prosił mnie tylko o ogólne badanie moczu z którego nic nie wynikało) po którym było wiadomo jaka bakteria i antybiogram na nią. Po następnym ...

Po następnym miesiącu leczenia nareszcie jestem zdrowy i przeklinam dzień w którym poznałem dr.Hermana

Miałam kamienie na nerkach,czego nie stwierdził lekarz w przychodni robiąc USG.Udałam się prywatnie na badanie do dr Hermana.Stan był na tyle poważny,że po3-dniach byłam już po zabiegu .To bardzo kompetentny i ludzki lekarz.

Bardzo dobry diagnosta i operator. Duża wiedza i co ważne duża praktyka. Robi USG w cenie wizyty, a nie odsyła do innych

Bardzo dobry diagnosta i operator. Duża wiedza i co ważne duża praktyka.
Robi USG w cenie wizyty, a nie odsyła do innych

Nie polecam... Przepisuje leki nie potrzebnie. I mówi że choroba nerek jest związana z sexem. Traktuje pacjentów bardzo źle i jest nie przyjemny i nie miły.

Super lekarz.Każda jego decyzja dogłębnie przemyślana,świetny fachowiec.Polecam!!!