lekarz Zbigniew Jastrząb

Lekarz medycyny ratunkowej

2,2

Zostałem skierowany do tego Pana w związku z uszkodzeniem palca. Przed wizytą zgodnie z zaleceniem zrobiłem zdjęć RTG. Lekarz, nie dość, że nawet nie spojrzał na to zdjęcie, to jeszcze w ciągu 2 sekund patrząc na palec stwierdził, że nic mi nie dolega bo PALEC SPEŁNIA SWOJĄ FUNKCJĘ. Lekarz zupełnie niezainteresowany opisem zdarzenia, opryskliwy, nieuprzejmy, podnoszący głos na pacjenta. Pan był obrażony, że ktokolwiek do niego przyszedł. Stwierdził, że takie fanaberie to nie na NFZ a prywatnie. Nie polecam bo szkoda nerwów.

Zdecydowanie za długo siedzi wygodnie na stołku,blokuje tylko miejsce dla nowych lekarzy. Po zdjęciu szwów z dłoni stwierdził, że mogę bez problemu iść na drugi dzień do pracy fizycznej. Ręka spuchnięta,brak czucia miejscowego w dłoni,zacisnąc się na da. Inny lekarz dał mi zwolnienie na 2 tyg i po tym okresie mogłem wrócić do pracy,choć nie robię jeszcze wszystkiego. Jak tylko podałem nazwisko tego chirurga kilku osobom z jego środowiska to uśmiechnęli się z niesmakiem, że znają jego podejście do pacjenta. A wypowiedzi że poświęca prywatny czas na pacjenta to przypomnę że lekarz ma płacone od sztuki,im więcej tym lepiej. Nie polecam wizyt u tego człowieka.

Nie rozumiem tych negatywnych opinii, kilka razy miałem przyjemność leczyć się u dr.Jastrzębia i zawsze byłem zadowolony,mówi krótko i na temat a leczenie i diagnoza jest skuteczna....jeśli ktoś szuka politowania i chce sobie pogadać to proponuje psychoanalityka bo ten pan jest chirurgiem ortopedą.

Nigdy więcej nie chciałabym trafić na tego lekarza. Oczywiście SOR w Żeromskim. Na dzień dobry pretensje, nie daje dojść do słowa, gburowaty i pacjenta traktuje jak zło konieczne. Nie kieruje ma przeswietlenie tylko tonem karcącym mówi że SOR jest do ratowania życia a nie do urazów kończyn. Zaznaczę że korzystam z lekarzy w koniecznych już przypadkach a ból był okropny . Nie poszłam tam bo mi się nudziło. Już wiem dlaczego omijam takie instytucje szerokim łukiem. Ten lekarz to zła reklama dł służby zdrowia.

Super lekarz,mam kompletne zaufanie,mówi prawdę prosto w oczy,jest w stanie poświęcić tyle czasu ile potrzebujesz,wszystko wyjaśni,pomimo,że jest niesamowita kolejka, a każdy czeka,poświęca swój prywatny czas-pracując dłużej-do ostatniego pacjenta-kosztem rodziny.Bardzo uprzejmy i dla młodych i tych starszych /ja w grupie starszych/, a na korytarzu czekając słyszałam zawsze pozytywne opinie.Oby jak najdłużej pracował,był,żył i był pomocny.Nie zamieniłabym Go na innego lekarza chirurga ortopedę.Moja mama dzięki dr chodzi,pomimo 83 roku życia,to On wcześniej jak inni kazał wstać i chodzić i do tej pory chodzi,czyli przeszło 10 lat,gdyby leżała 2 miesiące wg.innych lekarzy to od 10 lat miałabym niepełnosprawną mamę.Uwielbiam jego uśmiech ,empatię,zaangażowanie.

​​Najgorszy lekarz u którego byłam. Trafiłam na niego na SORze w Żeromskim z urazem palca. Lekarz nie zapytał mnie kiedy był uraz ale pozwolił sobie na uwagę że nie jest nagły i SOR nie po to jest. A w ogóle to dlaczego nie poszłam do szpitala w okolicach mojego zameldowania. Na tłumaczenie że tam nie mieszkam i próbę wytłumaczenia że uraz jest nagły usłyszałam, że nie będziemy się licytować i że wszystko zrobiłam źle.​​ Nie zostało wykonane nawet prześwietlenie. Fuszerka i spychologia, zupełny brak szacunku i wykorzystywanie stosunku poddańczości pacjentów. ...

​​Najgorszy lekarz u którego byłam.

Nie zostało wykonane nawet prześwietlenie. Fuszerka i spychologia, zupełny brak szacunku i wykorzystywanie stosunku poddańczości pacjentów. Zadając pytania nie oczekiwał odpowiedzi, przerywał, obrażał i zupełnie zmieniał sens tego, co powiedziałam. Kobiecie, która była obok i spisywała moje dane nawet powieka nie drgnęłą gdy tego słuchała, co karze sądzić, że takie zachowanie tego "lekarza" nie jest tutaj wyjątkiem.