Zbigniew Jesionowski

Ginekolog, Radiolog

3,6
3,4

Przed wizytą u Pana Jesionowskiego weszłam w google, by poczytać opinie na jego temat. Opinie były podzielone, co spowodowało, że czułam się zniechęcona. Mimo to, udałam się do niego i nie żałuję. Okazał się bardzo miłym, rozgadanym lekarzem. Badania u niego poprowadzone były w sposób delikatny. Stres jaki mi towarzyszył bardzo szybko minął, gdyż pan doktor zagadywał i rozweselał. Bardzo polecam.

do doktora Jesionowskiego trafilam zupełnie przypadkiem ze skierowaniem na badanie USG. Pan doktor bada bardzo dokładnie i delikatnie - robiąc usg pokazywał, tłumaczył i wyjaśniał krok po kroku badanie. Na wszystkie pytania, wątpliwości odpowiada rzetelnie, profesjonalnie. Jest to lekarz z poczuciem humoru, potrafi zażartować żeby rozluźnić nawet tak zestresowaną podczas wizyty kobietę jak ja. Pierwszy lekarz któremu zaufałam i dzięki któremu cała wizyta nie była krępująca czy stresująca. Polecam!

lekarz z fochami, totalnie beznadziejny, nieuprzejmy, gbórowaty, niekompetentny, nie polecam. a dla kobiet w ciazy, znajdzce innego

odpowie na kazde pytanie,niebagatelizuje zadnych problemow,prowadzil moje 3 ciaze,jestem bardzo zadowolona i nie tylko ja takze moje znajome ,pozdrawiam serdecznie i polecam wam dziewczyny tego swietnego lekarza.

Nie polecam tego lekarza,miły tylko jak zapłacisz mu za wizytę przy badaniu na NFZ ma pretensje dlaczego sie do niego przyszło.Brak kompetencji!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Bydgoszcz"?

Centrum Onkologiczne - Ginekologia
Bydgoszcz, ul. Romanowskiej