dr n. med. Zbigniew Jezierski

RTG, Ginekolog położnik, USG, Ginekolog

Dr Jezierski bardziej skupia się na finansach niż dobru i zdrowiu pacjenta. Wylicza, ile przepisanie konkretnych badań będzie kosztować jego poradnie. W przychodni byłam świadkiem jak pacjentce przede mną cztery razy ktoś wszedł do gabinetu (położna po dokumentację, rejestratorki zapytać o coś) również wtedy, gdy trwało badanie USG, a pacjentka była rozebrana. Drzwi otwarte na oścież to żaden problem do przeprowadzenia tak intymnej części badania. Dodatkowo, siedząc w poczekalni słyszałam każde słowo zarówno lekarza, jak i pacjentki. Nie ma tu mowy o zachowaniu jakiejkolwiek prywatności. Pytania Dr, czy pacjentka będzie miała ochotę na seks pozostawię bez komentarza. Takie osoby nie powinny mieć kontaktu z pacjentem. Może dr Jezierski jest wykształconym specjalistą, ale to nie wystarcza, żeby być dobrym lekarzem. Do tego potrzeba choć odrobiny empatii i kultury, której w przypadku dr Jezierskiego zwyczajnie brak. Wywieranie presji i podnoszenie głosu na ciężarne, wyliczanie, czy przepisanie badań zwróci się poradni i jak bardzo nadwyręży ich finansowo, niesmaczne żarty i uwagi nie na miejscu... Nie ma się co dziwić, że wiele młodych dziewczyn po swojej pierwszej wizycie u ginekologa, na kolejną już nigdy nie idzie lub dopiero po wielu latach, ale prywatnie. Nie trudno ztraumatyzować młodą, wystraszoną dziewczynę.

Byłam u doktora na wizycie, ale w Katowicach Po przeczytaniu opinii miałam mieszane uczucia, jednak niepotrzebnie Na wizycie, po przedstawieniu jej celu było badanie W jego trakcie cisza 😁 Jednak jako jedyny lekarz nie zlekceważył mojego problemu, zapisał na operację Jeszcze jedna wizyta na której pan doktor wszystko wyjaśni Wizyta z NFZ Więc ja szczerze polecam

Takiego bólu nie doswiadczylam nigdy podczas wizyty ginekologicznej.. Płakałam z bólu przy badaniu..I chciałam uciec.. . Żeby być kompetentnym lekarzem nie trzeba używać aż takiej siły.. . Ja nie jestem aż tak delikatna ale ta wizyta utkwila mi w pamięci i mam uraz psychiczny do kolejnych wizyt ginekologicznych.. To było straszne... Nie wyjaśniono mi problemu.. wykpienie ... Zero empatii.. Zrozumienia... Cierpliwości.. Zarozumialosc, wyniosłość, brak kompetencji .. Niczego się nie dowiedziałam a miałam problem.. Nie polecam... Z całą odpowiedzialnością podpisuje się pod tym co napisałam.. Nigdy więcej.. Żeźnia.

zgadam się z opiniami oczywiście negatywnymi. dzisiejsza porada telefoniczna skończyła się w ekspresowym tempie lacznie z rozłaczeniem naszej rozmowy. chamskie zachowanie to mało powiedziane, a jego humory i gorszy dzień niech zostawia w domu lub przed przychodnia

drań lekarz który nie powinien leczyć kobiet .robi im krzywdę i jest bezkarny. Mam powody by go nienawidzić i zrobię wszystko by go zniszczyć

Kompetentny,świetny fachowiec,zawsze trafna diagnoza.

Kompetentny,świetny fachowiec,zawsze trafna diagnoza.

Dr. Jezierski - hmmm dziwny człowiek, dobry specjalista ale pacjenta traktuje jak śmiecia.

Zachowanie jego pozostawia wiele do życzenia ,ale wie co robi

Zachowanie jego pozostawia wiele do życzenia ,ale wie co robi

WITAM.TEN LEKARZ 11 LAT TEMU URATOWAŁ MI ŻYCIE.ZROBIŁ MI 2 OPERACJE.JEST BARDZO DOBRYM SPECJALISTĄ JEŻELI CHODZI O LECZENIE ENDOMETRIOZY I INNYCH KOBIECYCH CHORÓB.BARDZO POLECAM TEGO PANA DOKTORA;)JW.

Dobrze to teraz cała prawda! dziewczyny! Dostałam diagnozę że odkleja mi sie kosmówka, więc dostałam duphaston i l4 na na 10 tygodni po 2 tygodniach powiedział ze mam wrócić do pracy. Na wizycie bylam z mezem i słyszał ze cos jest okazało sie ze mam krawiaka w macicy naszczescie plod żyje nie moge isc do szpitala bo mam 17 miesieczne dziecko mąz cięzko pracuje poza granicami kraju zebysmy mieli za co życ nie ma kto mi zostac z dzieckiem do pracy tez srednio bo jestem w 16 tygodniu ciązy i ...

Dobrze to teraz cała prawda! dziewczyny!
Dostałam diagnozę że odkleja mi sie kosmówka, więc dostałam duphaston i l4 na na 10 tygodni po 2 tygodniach powiedział ze mam wrócić do pracy. Na wizycie bylam z mezem i słyszał ze cos jest okazało sie ze mam krawiaka w macicy naszczescie plod żyje nie moge isc do szpitala bo mam 17 miesieczne dziecko mąz cięzko pracuje poza granicami kraju zebysmy mieli za co życ nie ma kto mi zostac z dzieckiem do pracy tez srednio bo jestem w 16 tygodniu ciązy i zalezy mi na DZIECKU a poza tym nie mam tyle sił żeby robic to wszystcko co robiłam i udawawało mi się godzić ze soba. Tylko szkoda ze dla pana doktora nie jest wazne zdrowie pacjentki tylko....
W zapytaniach bezczelnych typu jaki mam rodzaj orgazmów albo o goleniu sie śmieszne ale prawdziwe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bezczelny