dr n. med. Zbigniew Jezierski

RTG, Ginekolog położnik, USG, Ginekolog

3,9
3,3
3,7

Dopóki wszystko było w porządku nie wzbudzał zaufania, sprawiał wrażenie "rutynowego podejścia"- chodziłam do gabinetu przekonana jedynie opiniami Pań spotkanych w poczekalni, chwalących Jego umiejętności. Na własnej skórze przekonałam się o Jego kompetencjach kiedy pojawiły się problemy z ciążą, poczułam, że jestem w dobrych odpowiedzialnych i doświadczonych rękach. Przyznam, Pan doktor ma CZASEM, hmm, zawstydzające komentarze, dziewczyny nieśmiałe mogą poczuć skrępowanie- mnie to nie przeszkadza, wczuwam się w Jego humor i fajnie da się porozmawiać. Sam od siebie nie jest zbyt wylewny, ale kiedy zapytasz, uzyskasz odpowiedź na wszystkie pytania. ...

Podstawowa wizyta, badanie kosztuje 60zł, cytologia 20zł, usg i wydruk zdjęcia 20zł.

Nadżerkę wymraża na miejscu w trakcie jednej wizyty- kosztu nie pamiętam- ale zabieg prawie bezbolesny, a bardzo skuteczny!

GENERALNIE POLECAM!

drań lekarz który nie powinien leczyć kobiet .robi im krzywdę i jest bezkarny. Mam powody by go nienawidzić i zrobię wszystko by go zniszczyć

Dobrze to teraz cała prawda! dziewczyny! Dostałam diagnozę że odkleja mi sie kosmówka, więc dostałam duphaston i l4 na na 10 tygodni po 2 tygodniach powiedział ze mam wrócić do pracy. Na wizycie bylam z mezem i słyszał ze cos jest okazało sie ze mam krawiaka w macicy naszczescie plod żyje nie moge isc do szpitala bo mam 17 miesieczne dziecko mąz cięzko pracuje poza granicami kraju zebysmy mieli za co życ nie ma kto mi zostac z dzieckiem do pracy tez srednio bo jestem w 16 tygodniu ciązy i ...

Dobrze to teraz cała prawda! dziewczyny!
Dostałam diagnozę że odkleja mi sie kosmówka, więc dostałam duphaston i l4 na na 10 tygodni po 2 tygodniach powiedział ze mam wrócić do pracy. Na wizycie bylam z mezem i słyszał ze cos jest okazało sie ze mam krawiaka w macicy naszczescie plod żyje nie moge isc do szpitala bo mam 17 miesieczne dziecko mąz cięzko pracuje poza granicami kraju zebysmy mieli za co życ nie ma kto mi zostac z dzieckiem do pracy tez srednio bo jestem w 16 tygodniu ciązy i zalezy mi na DZIECKU a poza tym nie mam tyle sił żeby robic to wszystcko co robiłam i udawawało mi się godzić ze soba. Tylko szkoda ze dla pana doktora nie jest wazne zdrowie pacjentki tylko....
W zapytaniach bezczelnych typu jaki mam rodzaj orgazmów albo o goleniu sie śmieszne ale prawdziwe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bezczelny

WITAM.TEN LEKARZ 11 LAT TEMU URATOWAŁ MI ŻYCIE.ZROBIŁ MI 2 OPERACJE.JEST BARDZO DOBRYM SPECJALISTĄ JEŻELI CHODZI O LECZENIE ENDOMETRIOZY I INNYCH KOBIECYCH CHORÓB.BARDZO POLECAM TEGO PANA DOKTORA;)JW.

Polecam tego lekarza,gdyż jest profesjonalistą w swoim zawodzie.Byłam u wielu lekarzy i żaden do tej pory nie zwrócił uwagi na szereg spraw dotyczących mojego problemu.Poświęcił mi tyle czasu ile potrzebowałam na zrozumienie sprawy i odpowiedział na wszystkie moje wątpliwości.

Kompetentny,świetny fachowiec,zawsze trafna diagnoza.

Kompetentny,świetny fachowiec,zawsze trafna diagnoza.

Zachowanie jego pozostawia wiele do życzenia ,ale wie co robi

Zachowanie jego pozostawia wiele do życzenia ,ale wie co robi

Dr Zbigniew Jezierski jest bardzo doświadczonym lekarzem, budzącym zaufanie, mającym bardzo dobry kontakt z pacjentem, podchodzącym do problemu w sposób bardzo rzetelny. Wcześniej korzystałam z usług trzech lekarzy w prywatnych gabinetach i żaden z nich nie zwrócił uwagi na problem, który już istniał, a nawt informowali mnie,że to nic takiego.

Bardzo dobrze ocenia Pana doktora. Mam do niego zaufanie i zawsze pomagał mi w 100% w moich problemach.

Dr. Jezierski - hmmm dziwny człowiek, dobry specjalista ale pacjenta traktuje jak śmiecia.