dr n. med. Zbigniew Kaczan

2,5
1,8
1,8
1,5

To nie lekarz, to amator, za zabieg wziął 4 tys. zł, a kolano jeszcze gorzej boli! Ten lekarz kocha tylko pieniądze.

Ten lekarz kocha tylko pieniądze.

Rok po przeprowadzonej artroskopii przez pana doktora problem z kolanem powrócił. Czsem mam wątpliwości czy wogóle coś zrobił. Pewnie czeka mnie kolejna operacja

Niekompetentny,zła diagnoza zupełnie nie pokrywająca się z diagnozami innych(2) lekarzy.Po wizycie czuje się jakiś dziwny niesmak.Odnosi się wrażenie,że jego specjalizacją są pieniądze.

Uwaga!!! Ten człowiek to nie lekarz a prawie zabójca. Po każdej operacji każdy normalny lekarz powinien przepisać długą serię zastrzyków przeciw skrzepowych, a moja żona dostała tylko pięć sztuk. Pytała się go czy to wystarczy no i miało wystarczyć. Po zdjęciu gipsu w jego gabinecie na jego stole moja żona poczuła się bardzo źle, nie mogła dobrze oddychać więc jego diagnoza była że mogło to nastąpić z nerw. Jak się okazało, żona dostała zatoru płucnego. Jest to bardzo duże zagrożenie utraty życia. To i tak dobrze bo mógł być udar mózgu lub zawał serca. Związane to było że dostała bardzo mało zastrzyków przeciw skrzepowych. Przestrzegam Was wszystkim przed tym lekarzem. Oświadczam, że sprawę kieruję na drogę sądową oraz do wszelkich dostępnych mediów. Jak ktoś będzie się chciał coś więcej dowiedzieć to podaje do siebie nr tel 601-257-256

U Dr Kaczana byłam z diagnozą po rezonansie: zerwane wiązadła krzyżowe ACL, o tym schorzeniu wiedziałam od 8 lat, niestety z powodu braku tego ustrojstwa wyrabiała mi sią łąkotka i tym razem to ona sie zblokowała tak, że o chodzeniu mogłam zapomnieć ;/ Lekarz był bardzo uprzejmy, powiedział co on doradza, że kolejna artroskopia tylko da spokój na 3-4 lata a operacja odnowy ACL i tak mnie czeka i tego nie uniknę. Był bardzo konkretny no i sam fakt tego, że potrafił sam dokładnie opisac wynik z rezonansu świadczy o jego doświadczeniu i więdzy. Niewielu ortopedów wie co kolwiek na temat odczytu rezonasu;/ Niestety ta klinika jest tylko prywatna i tu trzeba przyznać rację, że beż dużych pieniędzy nie będzimy leczeni. Do tego fakt, że każda wizyta po kosztuje i sam koszt operacji jest duży w porównaniu z innymi klinikami do tego brak opieki po zabiegu tylko skierowanie, a ktos kto przeżył ACL wie ze rehabilitacja to podstawa w tej operacji :)

Lekarz nie do polecenia. Za każdą wizytę 100zł. Przed artroskopią jeszcze chociaż można się czegoś od niego dowiedzieć. Za artroskopię 2700zł. A później to już trzeba szukać pomocy u innych lekarzy.