Bardzo dobry lekarz, konkretny i merytoryczny a do tego uprzejmy. Jestem pozytywnie zaskoczony. Godny polecenia.

bardzo dobry i życzliwy lekarz, dzięki jego fachowej opiece rehabilitacyjnej powróciłam do zdrowia po ciężkim wypadku

jestesmy pacjentami szpitala wojskowego w Lublinie . jak w LESNEJ GORZE wspanialyli lekarze i przyjaciele chorego

bardzo dobry fachowiec i życzliwy człowiek

bardzo dobry fachowiec i życzliwy człowiek

Bardzo dobry specjalista. Niezwykle uprzejmy. Błyskawicznie łapie kontakt z pacjentem. W 3tyg wyleczył bolący od 6miesięcy! łokieć, gdy inni "specjaliści" wróżyli może to, może tamto pomoże. Już poleciłem znajomej. Lekarz z Duszą.

ten lekarz ma powołanie do zawodu. kocha swoją pracę i oddaje się jej z pasją. doskonały specjalista o szerokich horyzontach. ma rentgen w oczach. uratował kolana mojego syna po błędnej diagnozie konowała z Chełma