Zbigniew Kiełbasa

Ortopeda dziecięcy, USG ortopedyczne

Do dr. Kiełbasy trafiliśmy z naszym trzyletnim synkiem, który miał bardzo silne bóle nóżek. Pediatra zbagatelizował problem – uznał, że to bóle wzrostowe. Syn zaczął mieć problemy z chodzeniem. Ortopeda, do którego poszliśmy zrobił usg i zdiagnozował zapalenie stawów. Przepisał b. silne leki. Nie chcieliśmy faszerować nimi syna więc postanowiliśmy zasięgnąć opinii innego lekarza. Tak trafiliśmy do dr. Kiełbasy. Dopiero on kompleksowo zajął się naszym synkiem. Zlecił komplet badań, zrobił usg, a potem jeszcze kilka zdjęć rentgenowskich. Dopiero dzięki niemu poczuliśmy, że syn jest w dobrych rękach. Szczęśliwie okazało się, ...

Do dr. Kiełbasy trafiliśmy z naszym trzyletnim synkiem, który miał bardzo
silne bóle nóżek. Pediatra zbagatelizował problem – uznał, że to bóle
wzrostowe. Syn zaczął mieć problemy z chodzeniem. Ortopeda, do którego
poszliśmy zrobił usg i zdiagnozował zapalenie stawów. Przepisał b. silne
leki. Nie chcieliśmy faszerować nimi syna więc postanowiliśmy zasięgnąć
opinii innego lekarza. Tak trafiliśmy do dr. Kiełbasy. Dopiero on
kompleksowo zajął się naszym synkiem. Zlecił komplet badań, zrobił usg, a
potem jeszcze kilka zdjęć rentgenowskich. Dopiero dzięki niemu poczuliśmy,
że syn jest w dobrych rękach. Szczęśliwie okazało się, że wszystko jest w
porządku, wszystkie wyniki są dobre, że nie jest to żadne zapalenie stawów,
ani – tym bardziej nic gorszego. To faktycznie były bóle wzrostowe, ale
taką diagnozę można postawić dopiero, jak wyeliminuje się inne przyczyny.
Serdecznie polecam dr. Kiełbasę. To lekarz z powołania!

Najlepszy ortopeda dziecięcy,fantastyczny człowiek,ludzki ,wrażliwy o wielkim sercu.Panie doktorze z całego serca dziękuję.Trafiłam do doktora kiedy inni zawiedli.dzięki takim ludziom jak Pan doktor wraca wiara w ludzi.Dziękuje !!!

Bardzo dobry specjlista. Córka trafiła do niego po skomplikowanym złamaniu nadkłykciowym ręki. Złamanie zostało nastawione operacyjnie i wymagało zastosowania drutów K. Dziś rączka jest w pełni sprawna i nie ma z nią żadnych problemów. Byliśmy u niego również na obserwcaji chodu. Jest bardzo miły, wszystko tłumaczy i poświęca czas pacjentowi. Zdecydowanie polecam!

Witam. Doktor Kiełbasa to dla mnie najlepszy ortopeda dziecięcy w Lublinie! Ze względu na problemy ze stawem biodrowym u naszej córki trochę tych lekarzy poznaliśmy. Dr Kiełbasa to doskonały specjalista, zleca wszystkie niezbędne badania, nie diagnozuje na podstawie przypuszczeń. Dzięki takiemu podejściu zawdzięczamy mu skuteczne leczenie i zdrowie naszej córki.

Witam. Doktor Kiełbasa to dla mnie najlepszy ortopeda dziecięcy w Lublinie!
Ze względu na problemy ze stawem biodrowym u naszej córki trochę tych
lekarzy poznaliśmy. Dr Kiełbasa to doskonały specjalista, zleca wszystkie
niezbędne badania, nie diagnozuje na podstawie przypuszczeń. Dzięki takiemu
podejściu zawdzięczamy mu skuteczne leczenie i zdrowie naszej córki.

Trafiłam do Doktora całkiem przypadkiem. Moja córka po upadku złamała rękę. Z naszego szpitala odesłali nas do Dzięcięcego Szpitala Klinicznego. Tam miałam okazję zobaczyć jaki to miły, konkretny i uprzejmy lekarz. Ma świetne podejście do małych pacjentów. Nie zbywa, odpowiada rzeczowo na każde pytanie. Zdziwiłam się jedynie, że jest tak młody :) Zdecydowanie godny polecenia fachowiec.

Świetny lekarz. Nasza córka jest pod jego opieką od pierwszego usg bioderek. Doktor ma doskonałe podejście do dzieci, zawsze wszystko dokładnie tłumaczy, niczego nie bagatelizuje. Szkoda, że tak mało jest lekarzy z takim podejściem.

Bardzo cierpliwy i dokładny lekarz. Na wizycie dokładnie omawia wyniki i odpowiada na wszystkie pytania. Polecam!

wszystkie pytania. Polecam!

Doktor Kiełbasa to świetny fachowiec i wyjątkowy człowiek. Trafiliśmy do Niego "z ulicy"; zaczęło się od usg bioder naszej córeczki, a przy okazji stwierdził poważną wadę stóp, wymagającą wielokrotnego korygowania gipsami. Doktor zajął się kompleksowo stópkami naszej Małej, poświęcał nam wielokrotnie swój prywatny czas, służył radą i pomocą. Maksymalnie ułatwił nam organizacyjnie ten ciąg wizyt (gipsy zakładane były kilkanaście razy), które musieliśmy zaliczyć, aby skorygować przywiedzenie stopy. Dziś jest już znacznie lepiej, jesteśmy na etapie soft-gipsu i mamy nadzieję na pozytywny finał. Jesteśmy wdzięczni Doktorowi za Jego bezinteresowną pomoc, za serce dla małych pacjentów (widać, że nie traktuje dzieciaków taśmowo, a z uwagą i empatią), za gotowość dawania z siebie więcej niż przewidują procedury zakontraktowane z NFZ. Dziękujemy!

REWELACJA W KAŻDYM CALU !! :) Czas wykorzystany maksymalnie,miły ,fachowy,troskliwy.Rzadkość w tych czasach , polecamy kazdemu.

Po prostu rewelacyjny lekarz. Ma świetne podejście do dzieci. Uprzejmy, miły, wszystko wytłumaczy.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda dziecięcy Lublin"?

Chodźki 3 lok. 2
Lublin
Chodźki 3 lok. 2
Lublin
Chodźki 3, 81 740-91-12 (13)
Romera 57
20-470 Lublin
Gabinet Psychodietetyczny NeuroSlim
ul. Głęboka 29 lokal 6.
20-612 Lublin

ORTOPEDIA DZIECIĘCA - Gabinet konsultacyjny prof. Andrzeja Gregosiewicza, Kierownika Katedry i Kliniki Ortopedii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
20-609 Lublin

Wojciech Konera