Wspaniały lekarz, pacjenci mogą liczyć nie tylko na profesjonalne leczenie lecz także na życzliwy uśmiech, wsparcie, opiekę, a także rzetelne, przekazane w sposób jasny i zrozumiały , informacje o stanie zdrowia.

trafiła przypadkiem ale polecam mam za sobą dwie wizyty i czekają mnie nkolejne jestem naprawdę zadowolona.wyjaśni ,omówi poradzi pocieszy.polecam

przy żadnym innym lekarzu moje dziecko nigdy nie płakało a przy tym darło się w niebogłosy za każdym razem,nie polecam...

Lekarz naprawdę godny polecenia. Bardzo się cieszę, że w trudnej dla Mnie i mojego dziecka chwili trafiłam właśnie na Niego. Oby więcej takich lekarzy w naszej służbie zdrowia!!!!!

Lekarz naprawdę godny polecenia.
Oby więcej takich lekarzy w naszej służbie zdrowia!!!!!

Dr Z. Kiełbasa jest bardzo miłym człowiekiem, i doskonałym fachowcem, jest bardzo mało takich ludzi jak on, inni lekarze powinni się od niego uczyć i mieć go za wzór...

Fajny lekarz ze wspaniałym podejściem do dziecka bardzo ale to bardzo sympatyczny !!!! Polecam w 100 %

Bardzo sympatyczny i przemiły lekarz. Bardzo poważnie podchodzi do każdej, nawet lekceważonej przez innych kontuzji.

bardzo miły i konkretny lekarz.dobrze zbadał moja dzidzia ,zrobił usg,pokazał jak układac jak nosic zeby było ok.Ma podejscie do dzieci ,jestem bardzo zadowlola polecam.

uważam, że Pan Doktor jest przemiłym bardzo prefosjonalnym lekarzem, potrafiącym uspokoić każdą nawet najbardziej rozhisteryzowaną matkę małego dziecka - polecam go wszystkim

Doktor Kiełbasa to świetny fachowiec i wyjątkowy człowiek. Trafiliśmy do Niego "z ulicy"; zaczęło się od usg bioder naszej córeczki, a przy okazji stwierdził poważną wadę stóp, wymagającą wielokrotnego korygowania gipsami. Doktor zajął się kompleksowo stópkami naszej Małej, poświęcał nam wielokrotnie swój prywatny czas, służył radą i pomocą. Maksymalnie ułatwił nam organizacyjnie ten ciąg wizyt (gipsy zakładane były kilkanaście razy), które musieliśmy zaliczyć, aby skorygować przywiedzenie stopy. Dziś jest już znacznie lepiej, jesteśmy na etapie soft-gipsu i mamy nadzieję na pozytywny finał. Jesteśmy wdzięczni Doktorowi za Jego bezinteresowną pomoc, za serce dla małych pacjentów (widać, że nie traktuje dzieciaków taśmowo, a z uwagą i empatią), za gotowość dawania z siebie więcej niż przewidują procedury zakontraktowane z NFZ. Dziękujemy!