dr Zbigniew Kokoszka

Pan doktor Kokoszka leczył mnie ponad 30 lat temu. To dzięki jego fachowości i podejściu do pacjenta dzisiaj chodzę, chociaż parę lat temu przeszłam operacje kręgosłupa. Wówczas pełen entuzjazmu lekarz, w GCR w Tarnowskich Górach wyleczyl bardzo wiele osób, które przebywały ze mną. Dziękuję bardzo Panie Doktorze.

Dziękuję bardzo Panie Doktorze.

Byłam mile zaskoczona podejściem do pacjenta w szpitalu na wizycie kontrolnej. Sprawnie, konkretnie i z ludzkim podejściem.

Lekarz powolny -3 wizyty na wyznaczoną godzinę =1,5 h opóźnienia.Tłumaczenie - bo musi wpisać w komputer dane i opis. Żenada. Brak czynności wzrokowych na uraz-diagnoza na podstawie opisów Pogotowia Ratunkowego i Izby Przyjęć . Dwa miesiące leczenia i nawet nie obejrzał ręki .Facet powinien być już na emeryturze, albo jest i zależy jemu tylko na kasie ze szpitala.NIE POLECAM TEGO LEKARZA.

albo jest i zależy jemu tylko na kasie ze szpitala.NIE POLECAM TEGO LEKARZA.

PAN DOKTOR TO CZŁOWIEK CHAMSKI,OSZUST,NIE ZNAJĄCY SIĘ NA PRZEPISACH.SZPITAL TRAKTUJE JAK SWÓJ PRYWATNY FOLWARK.

Leczyl mnie 21 lat temu i mialam okazje opserwowac go dosc dlugo w szpitalu.Dzieki niemu chodze nikt tej szansy nie dal mi. Naprawial to co inny paprok sp.... Mialam wtedy 32 lata i 2 dzieci,a moja srednia na sali w szpitalu to kobiety w wieku 75lat +.Jego cierpliwosc i serce dla nas pacjentow jest polacana dla innych lekarzy.

Bardzo dobry, godny zaufania lekarz. Podchodzi do pacjenta z zaangażowaniem.Jest uprzejmy i kompetentny. Po prostu fachowiec.Polecam.

Jest mało kompetentnym lekarzem,interesują go tylko przepisy a nie stan zdrowia pacjenta.Powikłania po jego leczeniu są trudne do naprawienia. Jest to typowy przykład lekarza despoty.Nie polecam go nikomu komu zależy na wyzdrowieniu!

Lekarz z powołania.Cierpliwy,konkretny i serdeczny

Lekarz z powołania.Cierpliwy,konkretny i serdeczny

Doktor jest doskonałym ortopedą, najlepszym z jakim miałam kontakt /trzykrotne złamanie kości piszczelowej/. Maria Muller

Jestem pacjentką Pana Doktora od trzech lat. Należy do tych, którzy z dużą uwagą podchodzą do pacjenta. Jest bardzo sympatyczny, cierpliwy, dokładnie wszystko wyjaśnia. Mam do niego zaufanie, szczerze wszystkim polecam, to ortopeda z sercem na dłoni!