Zbigniew Kotwica

Neurochirurg

Nie dam powiedzieć złego słowa o Profesorze. Jako jedyny by podjął się operacji mojej mamy, nawet w Warszawie nikt nie chciał. I zrobił to z sukcesem!!

W jednym z komentarzy ktoś napisał, że p. Kotwica obraził się gdy pacjentka zwróciła się do niego panie doktorze, ponieważ on jest jest profesorem. Tymczasem pan Kotwica jest dr. hab. i nie ma prawa używania tytułu prof. przed nazwiskiem. Co najwyżej jest profesorem UTH w Radomiu., czyli jest tam zatrudniony na stanowiskuvprofesora. Śmiało więc możecie się zwracać to niego panie doktorze, dodająć habilitowany. hahahaha. Arogancki, zadufany w sobie. Unikać

Szybka i fachowa diagnoza. Życzliwe podejście. Pan profesor dokładnie mi wyjaśnił na czym polega moja choroba i dokładnie opisał przebieg operacij. Zabieg przebiegł bez komplikacij. Z czystym sumieniem polecam pana profesora oraz cały zespół kliniki neurochirurgi z Radomia.

Piszę w imieniu babci ... Brak podejścia do pacjęta...zrozumienia nawet wysłuchania...szok 3 minuty wizyty200...to nic ale..najważniejsze że pacjet się pomylił w wypowiedzi (doktorze)Nie jestem doktorem tylko PROFESOREM !!!!! SORY TAKIE PODEJŚCIE ŻENADA!!!!!!!! NIE GODNY POLECENIA!!!!DOKTOR!

Piszę w imieniu babci ...
SORY TAKIE PODEJŚCIE ŻENADA!!!!!!!!
NIE GODNY POLECENIA!!!!DOKTOR!

Pan doktor Kotwica jest najgorszym lekarzem, nie zna się w ogóle na chorobach. Mój mąż cierpiał 20h na jego dyżurze, gdyż pan nie rozpoznał że miał odmę tylko wmówił że ma kolkę i nie słyszał rzekomo żadnej odmy płucnej, a człowiek cierpiał i konał z bólu cały dzień i całą noc, przy czym w ogóle mu nie pomagał. Przez niego otarł się o śmierć i nie wiadomo czy przetrwa, a mój mąż ma tylko 42 lata. Nie polecam i ostrzegam przed tym lekarzem, jeżeli wam zależy na życiu bliskich. Dostał ode mnie łapówkę i nawet nic nie zrobił ani nie pomógł. A jego koledzy byli rozczarowani tym co stwierdził co dolega mojemu mężowi. Powinien zdjąć bilbord z oddziału, że on taki profesjonalny. Pokończył studia a wiedzę ma gorzej niż dzieciak w liceum, bo nawet pielęgniarki wiedziały więcej niż on!!

niestety nie moge polecic tego lekarza! po wykonanej operacji moja mama zmarla (jatrogenne uszkodzenia mozgu)! Nie osadzam go lecz wykluczyc jego winy tez nie moge... poniewaz nie wiem jak do tego doszlo. nie znam jego wersji wydarzen. widzialam go 2razy! przed operacja i chwile po gdzie przeszedl obok mnie obojetnie i z konca korytarza powiedzial powinno byc dobrze. Pozniej pan doktor byl niedostepny! nawet jesli mial dyzur i nie byl na sali operacyjnej to i tak nie mozna bylo z nim porozmawiac poniewaz nigdzie go nie bylo! Zero kontaktu z ...

niestety nie moge polecic tego lekarza!
nie znam jego wersji wydarzen. widzialam go 2razy! przed operacja i chwile po gdzie przeszedl obok mnie obojetnie i z konca korytarza powiedzial powinno byc dobrze. Pozniej pan doktor byl niedostepny! nawet jesli mial dyzur i nie byl na sali operacyjnej to i tak nie mozna bylo z nim porozmawiac poniewaz nigdzie go nie bylo! Zero kontaktu z lekarzem. Bardzo mi przykro z powodu smierci mojej mamusi i z totalym olaniem mojej osoby

Dziękuję Panie Profesorze za uruchomienie mojej mamy, jest Pan nie tylko najwyższej klasy fachowcem ale również wspaniałym człowiekiem. Tytan pracy a jednocześnie zawsze ma czas dla pacjenta i pytań rodziny niezwykle uprzejmy.

Po około dwóch latach męczarni związanych z dziwnymi bólami i drętwieniem nóg,(nadmieniam iż jestem kierowcą z 33-letnim stażem) .Po różnych diagnozach i stwierdzeniach że po pięćdziesiątce to normalne z płytką z zapisem tomografu komputerowego trafiłem do pana profesora Z.Kotwicy.Po obejrzeniu zapisu na płycie pan profesor zadał mi jedno pytanie czy wyrażam zgodę na wykonanie zabiegu chirurgicznego gdyż mam zwężenie kanału kręgowego odcinka lędźwiowego.Dziś jestem drugi tydzień po zabiegu czuję się bardzo dobrze.Podejście pana profesora do mnie jako pacjenta było bardzo profesjonalne a zarazem zrozumiałe .Nie było owijania w bawełne tylko twarde fakty. Życzyłbym sobie i wszystkim pacjentom spotkań z takimi lekarzami jak pan profesor.

Jestem bardzo wdzięczny Profesorowi za to ze zajął sie przepukliną w moim kregosłupie!!! To dla mnie wielki zaszczyt że trafiłem w takie ręce! Jestem swieżo po operacij i wiem że wszystko będzie dobrze bo jestem pod najlepszą opieką Prof Kotwicy.Lepiej trafić nie mogłem.Dziekuję Panie Profesorze i życzę każdemu takiego lekarza. Gdyby każdy lekarz tak podchodził do swojej pracy świat byłby lepszy. Jeszcze raz bardzo dziekuje!!! Solecki M.

Zastanawiaja mnie komentarze anonimowe krytykujące profesora, konkurencja?.Każdy może mieć słabszy dzień i nie zabawiać pacjenta rozmową. Byliśmy u niego 2 x i mimo że wyglądał raz na zmęczonego zawsze był miły i rzeczowy. Co najważniejsze operacja przyniosła oczwkiwane efekty. Pozdrawiam i polecam profesora. Krzysiek