lekarz Zbigniew Kowalczuk

RTG, Ginekolog położnik, USG, Ginekolog

I kompetentny i godny polecenia.I polecam znajomym.Nie przeszkadza organizacja pracy przychodni,wizyty bez umawiania- bo do tego lekarza mozna poczekać.Pelen pakiet badan bez proszenia, po prostu standard jest taki.Wizyty na NFZ,lekarz kompetentny i o to chodzi.Jestem pacjentka ok 8 lat,kolejki pod gabinetem niech będą potwierdzeniem moich słow:-)

Nie polecam. Lekarz bardzo niedelikatny, podczas badań i chamski. Krzyczy na pacjentów i personel. Radzę trzymać się od tego lekarza z daleka. Nie polecam nikomu takiego lekarza.

w porządku jako lekarz i człowiek. Namiar mielismy od znajomych, rozpytywaliśmy wokól bo zależało nam , żeby pójść do naprawdę dobrego lekarza. i dobrze, że tu trafiliśmy.

Leczę się u dr Kowalczuka 3 lata, jak do tej pory nie spotkałam jeszcze tak dobrego ginekologa jak On a u wielu się leczyłam. Zawdzięczam mu ciążę o którą on dba naprawdę konkretnie i dodam,że chodzę na NFZ a nie prywatnie. Kobiety które nie są zadowolone z Jego podejścia być może wymagają nie wiadomo czego, bo naoglądały się seriali medycznych!!!

Kompetentny, konkretny, wzbudza zaufanie. Rzeczywiście nie jest typem gawędziarza, nie ma na to czasu w przychodni publicznej. Jeśli pacjentka potrzebuje godziny na wizytę ginekologiczą, żeby porozmawiać - rozrądnym rozwiazaniem będzie wizyta w prywatnym gabinecie. Ja doceniam fachowość, mimo trudnośći w polskiej służbie zdrowia.

nikomu nie polecam tragedia a nie lekarz

nikomu nie polecam tragedia a nie lekarz

Witam! Jestem pacjętką P. dr Zbigniewa Kowalczuka, w mojej ocenie jest dobrym specjalistą, ale praca gabinetu jest zorganizowana bez nadziejnie. Wizyty są od 8.00 trzy razy w tygodniu, pacjentki przyjmowane są dopiero od 9.00. Nie ma możliwości zapisania się na godzinę, więc jeśli ktoś ma czas siedzieć pod drzwiami pół dnia to powodzenia, a i tak nie będzie pewności że danego dnia trafi do gabinetu. Pod gabinetem dzieją się sceny dantejskie, w środę przyszłam do przychodni o 7.30 w kolejce byłam druga, do gabinetu weszłam o 9.30 po wielkiej kłótni ...

Witam!
Nie ma możliwości zapisania się na godzinę, więc jeśli ktoś ma czas siedzieć pod drzwiami pół dnia to powodzenia, a i tak nie będzie pewności że danego dnia trafi do gabinetu. Pod gabinetem dzieją się sceny dantejskie, w środę przyszłam do przychodni o 7.30 w kolejce byłam druga, do gabinetu weszłam o 9.30 po wielkiej kłótni z pacjentką, która pozakolejnością chciała się wcisnąć... CZY TO JEST PROBLEM ZORGANIZOWAĆ REJESTRACJĘ???? pozdrawiam
i życzę stalowych nerwów w poczekalni p.s moja wizyta trwała 5min.

Zdecydowanie odradzam! To moja druga ciąża i po USG wykonanym przez doktora Kowalczuka zmieniłam lekarza. Osoba nieprzyjemna, traktująca pacjęta w sposób przedmiotowy. Nie liczcie nawet na "dzień dobry"! Odnosi się do pacjęta jak do ograniczonego umysłowo. Zdawkowo informuje o stanie dziecka, gdyby mógł słowem by się nie odezwał. Na pytania odpowiada bo nie ma wyjścia; zdecydowanie nie ma tutaj mowy o uzyskaniu wyczerpujących informacji. Oddając się w ręce lekarza oczekuję profesjonalnego podejścia i najzwyczajniej kultury, która nas wszystkich obowiązuje w kontaktach międzyludzkich.

warto , tylko bez narwów , na spokojnie . kompetentny , troche malomowny ale soplidny i uczciwy .polecam

nieuprzejmy, lekceważąco podchodzi do pacjentek, prowadząc ciążę nic nie tłumaczy, praktycznie rzecz biorąc nie odzywa się, jedynie waży, bada ciśnienie( co mogę sama w domu zrobić...). Człowiek nie czuje się swobodnie na takiej wizycie. Nawet nie otrzymałam skierowania na podstawowe badanie jakim jest toksplazmoza!! A pozytywne opinie to ten konowal chyba sam sobie pisal!!